ETOTO
Wygasa w 330 dni 23 godziny

Bonus powitalny bez vagera u bukmachera ETOTO

Ważny do: 31.12.2023

Bonus powitalny bez vagera u bukmachera ETOTO
Rodzaj premii Dla nowych klientów
Zasady i warunki przyznawania premii Za depozyt
REGISTER

Wyjątkowa promocja powitalna u bukmachera ETOTO bez wymogu postawienia zakładu. Oferta limitowana na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2023 w Katarze.

Jak mogę odebrać mój 200% bonus bez zakładów?

Bonus powitalny jest dostępny dla nowych graczy, którzy dokonają pierwszej wpłaty. Bonus wynosi 200% kwoty depozytu. Maksymalna kwota środków bonusowych to 200 zł.

Wyjątkowość promocji polega na braku tradycyjnego zakładu. Aby wypłacić bonusowe pieniądze wystarczy umieścić całą otrzymaną kwotę w jednym parlayu z minimalnym kursem 2.50. Kurs na każde zdarzenie w parlayu musi wynosić co najmniej 1.30. Ten bonus jest jedynym w Polsce, który nie posiada zakładu.

Możesz otrzymać bonus 50% przy drugim depozycie. Maksymalna kwota bonusu wynosi 1000 zł, a otrzymane pieniądze można przeznaczyć wyłącznie na zakłady na Mistrzostwa Świata FIFA 2023.

Wypłata pieniędzy z drugiego bonusu jest identyczna jak z pierwszego: umieść wszystkie środki bonusowe na parlayu z kursami od 2.50, ze zdarzeniami notowanymi od 1.30. Jeśli wygrasz, pieniądze zostaną przekazane na Twoje główne konto i będą dostępne do wypłaty.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.