ETOTO
Ciągły

Bonus od bukmachera eTOTO

Ważny do: Ciągły

Bonus od bukmachera eTOTO
Zasady i warunki przyznawania premii Za depozyt
REGISTER

Bukmacher eToto oferuje bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100% wpłaconej kwoty. Aby wziąć udział w programie lojalnościowym, należy aktywować ofertę bonusową podczas wypełniania formularza rejestracyjnego lub w gabinecie osobistym.

Następnie gracz musi potwierdzić numer telefonu komórkowego i adres e-mail oraz wypełnić wszystkie pola w gabinecie osobistym, niezależnie od tego, jak się zarejestrował. Pozostaje tylko dokonać pierwszej wpłaty.

Minimalna kwota depozytu do aktywacji bonusu to 10 zł. Bonus zostanie automatycznie dopisany do Twojego dodatkowego konta po zaksięgowaniu salda. Gracz ma 30 dni na aktywację oferty powitalnej od momentu założenia konta u bukmachera.

Uwaga! Tylko pierwsza wpłata weźmie udział w promocji!

Regulamin programu premiowego

Nie możesz wypłacić środków z konta bonusowego, ale możesz je wykorzystać do zawierania zakładów. Aby wypłacić bonus, gracz musi obstawić środki bonusowe. Administracja biura bukmacherskiego nie stawia żadnych wymagań wobec vagera, co pozwala graczowi na szybkie wykorzystanie środków na zakłady. Gdy tylko gracz dokona zakładu - pieniądze mogą zostać wypłacone z konta. Maksymalna kwota premii to 200 zł.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.