Noblebet
Ciągły

Pakiet ofert bonusów powitalnych od bukmachera internetowego Noblebet

Ważny do: Ciągły

Pakiet ofert bonusów powitalnych od bukmachera internetowego Noblebet
REGISTER

Bukmacher Noblebet oferuje nowym graczom pakiet bonusów powitalnych, który obejmuje cztery promocje o łącznej wartości do 2500 PLN. Aby wziąć udział w programach lojalnościowych bukmachera online, należy zarejestrować się na stronie firmy i uzyskać uwierzytelnienie. Pakiet powitalny składa się z następujących bonusów:

  • Bonus od pierwszej wpłaty - 100% kwoty wpłaty do 1 250 PLN. Bonusem są zakłady ekspresowe o minimalnym kursie całkowitym "3,2" obstawione co najmniej cztery razy, w tym środki własne.
  • Bonus od drugiej wpłaty - 50% od zdeponowanej kwoty do 1000 zł. Bonus jest obracany co najmniej cztery razy w zakładach ekspresowych o minimalnym kursie całkowitym "3,2", z uwzględnieniem środków własnych.
  • Bonus od trzeciej wpłaty - 100% zdeponowanej kwoty do 250 PLN na zakłady sportowe wirtualne. Bonus jest obstawiany w zakładach parlay o minimalnym kursie całkowitym "3.2" co najmniej cztery razy z uwzględnieniem środków własnych.
  • Jeden miesiąc gry bez podatków. Wszystkie zakłady ekspresowe na trzy lub więcej zdarzeń o łącznym kursie wyższym niż "2.20" zostaną naliczone z depozytem +14% od całości zakładu.

Każda odnoga promocji aktywowana jest poprzez dokonanie depozytu w wysokości 10 zł lub więcej. Możliwość odstąpienia od umowy będzie czasowo zawieszona na czas trwania programów lojalnościowych. Maksymalny okres na skorzystanie z każdej oferty bonusowej to 30 dni od momentu rejestracji.

Pakiet powitalny "Premium" daje możliwość otrzymania dodatkowych 2.500 zł za rejestrację u bukmachera.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.