Fortuna
Ciągły

Bonus od bukmachera Fortuna - ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 600 PLN.

Ważny do: Ciągły

Bonus od bukmachera Fortuna - ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 600 PLN.
Rodzaj premii Promocje bukmacherskie
REGISTER

Biuro tego bukmachera wita nowych użytkowników bonusem powitalnym w postaci ubezpieczenia pierwszego zakładu. Wszystko, co musisz zrobić, aby otrzymać bonus, to zarejestrować się na stronie bukmachera, wypełnić wszystkie pola w gabinecie osobistym i dokonać pierwszej wpłaty na saldo gry. Bonus jest aktywowany automatycznie. Gracz musi postawić swój pierwszy zakład na dowolny mecz na linii zakładów biura bukmachera. Administracja firmy nie ogranicza użytkowników w wyborze zdarzeń do obstawiania i nie stawia żadnych wymagań w zakresie kursów.

Jeśli pierwszy zakład zostanie wygrany, gracz otrzyma wygraną w całości. Jeśli zakład jest przegrany, bukmacher zwróci całą postawioną kwotę. Maksymalna wysokość refundacji wynosi 600 PLN. Jeśli zakład został zawarty po kursie niższym niż "1.01", bonus zostanie anulowany (dotyczy zakładów na sumy azjatyckie i handicapy). W promocji można wziąć udział tylko raz.

Za wypełnienie wszystkich pól formularza bukmacher oferuje dodatkowy bonus w wysokości 2800 punktów. Otrzymane punkty można wymienić na darmowy zakład o wartości 20 PLN.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.