eWinner opinie 2023 - Czy warto grać w eWinner?

10 miejsce
88
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

88

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Bukmacher eWinner to firma zajmująca się zakładami sportowymi, która rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku. eWinner ogłosił swoje pojawienie się na polskim rynku, po czym serwis hazardowy natychmiast uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów w dniu 30 października 2018 roku na okres 6 lat pod numerem PS4.6831.29.2017. Pięć dni później na domenie https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie pojawiła się oficjalna strona eWinner.

Portal eWinner - oficjalna strona

Portal eWinner - oficjalna strona

Oficjalna strona internetowa biura bukmacherskiego na domenie poleskiej działa od 2018 roku. Zasoby mają nowoczesną konstrukcję i są tak łatwe w obsłudze, jak to tylko możliwe. Nawigacja pomiędzy poszczególnymi sekcjami witryny nie sprawia trudności nawet początkującym użytkownikom.

Wszystkie funkcje zasobu zebrane są w jednym menu gry - znajdują się tam zakładki wyboru trybu gry: «Zakłady na żywo» i «Zakłady», a także sekcje z funkcjami pomocniczymi: «Regulamin dla użytkowników» i «Wiadomości». Poniżej znajduje się kolejne menu gier, w którym użytkownicy mogą znaleźć link do pobrania oprogramowania mobilnego, instrukcje dotyczące zakładów oraz sekcję z aktualnymi programami bonusowymi.

Ważne: eWinner posiada osobną sekcję poświęconą zakładom sportowym w cyberprzestrzeni.

Dostępne bonusy i promocje eWinner

Dostępne bonusy i promocje eWinner

Bukmacher przewidział programy bonusowe zarówno dla nowych graczy, jak i dla stałych klientów. Stali gracze będą mogli otrzymać regularne prezenty w postaci bonusu od depozytu w wysokości do 500 PLN za każdy depozyt. Nowicjusze otrzymają osobny bonus - ubezpieczenie zakładów do kwoty 100 zł. Bonusy bez depozytu nie są oferowane przez bukmachera. Klienci mogą jednak obstawiać zakłady sportowe w określone dni, omijając obowiązkowy podatek w wysokości 12% od każdego zakładu.

Jeśli zostanie użyty kod promocyjny, bonus powitalny może zostać zwiększony. Zamiast ubezpieczać pierwszy zakład na kwotę 100 zł, możesz otrzymać ubezpieczenie nawet do 110 zł!

Kierownictwo firmy bukmacherskiej ogłosiło również nowe promocje dla stałych klientów, dlatego polecamy śledzić aktualizacje i zapisać się do newslettera bukmachera. Regularne promocje pozwalają na otrzymywanie cotygodniowych bonusów i dodatkowych zysków za postawione zakłady.

Prezenty już przy rejestracji

Prezenty już przy rejestracji

Każdy nowy uczestnik zakładu otrzyma za rejestrację w firmie bukmacherskiej ubezpieczenie zakładów w wysokości 100 PLN. Aby aktywować program bonusowy, należy dokonać wpłaty w wysokości 10 PLN lub więcej. W takim przypadku maksymalna kwota bonusu powitalnego będzie równa kwocie pierwszej wpłaty. Ubezpieczenie można wykorzystać do postawienia zakładu na dowolne wydarzenie w ofercie bukmachera. Jeśli pierwszy zakład zostanie przegrany, bukmacher zwróci pieniądze.

Jeśli pierwszy zakład zakończy się sukcesem, wygrana zostanie natychmiast przekazana na Twoje główne konto zakładów. Otrzymane pieniądze będzie można wypłacić i postawić nowe zakłady sportowe. Bukmacher nie nakłada żadnych ograniczeń dotyczących kursów ani wyboru zdarzeń do korzystania z ubezpieczenia.

Ubezpieczenie zakładów jest dostępne dla każdego użytkownika tylko raz. W przypadku wygrania pierwszego zakładu, ubezpieczenie zostanie anulowane!

Opinie prawdziwych graczy na temat eWinner

Opinie prawdziwych graczy na temat eWinner: zalety oficjalnej strony

Użytkownicy biura bukmachera od razu zwrócili uwagę na bardziej nowoczesny wygląd strony w porównaniu z innymi polskimi bukmacherami. Zasoby firmy są o wiele bardziej przyjazne dla użytkownika - do nawigacji wystarczy użyć menu gry. Wyszukiwanie dopasowań odbywa się na głównej stronie witryny i nie ma dodatkowych bloków przesuwnych do sortowania linii. Niektórzy klienci napotkali drobne trudności podczas rejestracji w biurze bukmachera, ale w razie jakichkolwiek trudności zawsze możesz zwrócić się o pomoc do zespołu wsparcia technicznego eWinnera.

Proces tworzenia zakładu

Proces tworzenia zakładu

Aby zawrzeć zakład u bukmachera, należy:

 • Wybierz tryb gry: «Sport» (przedmeczowy) lub «LIVE».
 • W menu sortowania wybierz rodzaj sportu, kraj, w którym odbywa się turniej, oraz mistrzostwa, w których odbywa się interesująca Cię impreza.
 • Kliknij nazwę meczu, aby wyświetlić szczegółową listę.
 • Wybierz jeden z odpowiednich znaczników i kliknij na odpowiadającą mu wartość kursu.
 • Dostosuj kupon zakładu do własnych potrzeb: ustaw typ i wielkość zakładu.
 • Potwierdź zakład.

Gdy tylko zostaną opublikowane oficjalne wyniki wybranego meczu, bukmacher obliczy stawkę zakładu. Aby obstawiać zakłady akumulowane lub systemowe, musisz dodać kilka wydarzeń do tego samego kuponu i wybrać odpowiedni typ zakładu na kuponie.

Ważne! Gracz może skonfigurować opcję «Zakłady jednym kliknięciem» i jednym kliknięciem obstawiać kursy wybranego markera!

Pobierz dla systemu iOS

Aplikacje eWinner

Aby grać z urządzeń mobilnych, bukmacher oferuje mobilną wersję strony internetowej lub specjalne aplikacje. Oprogramowanie do gier uwzględnia specyfikę systemu operacyjnego, dlatego preferowane jest jego stosowanie. Aplikacje można pobrać na urządzenia z systemem Android, a także na iPhone'a lub iPada. Aplikacje eWinner zawierają pełną funkcjonalność zakładów i pozwalają całkowicie zrezygnować z używania komputera do obstawiania.

Dzięki aplikacji eWinner możesz pozostać w kontakcie ze swoim ulubionym bukmacherem w każdym miejscu na świecie!

Pobierz dla systemu iOS

Aplikację na iPhone'a lub iPada można pobrać wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu App Store. Możesz poprosić o bezpośrednie łącze do interesującej Cię aplikacji z App Store. Na oficjalnej stronie bukmachera znajdują się również przyciski pobierania.

Informacje o aplikacji:

 • Aktualna wersja: 1.29
 • Rozmiar: 91 MB
 • Wymagania minimalne: system iOS 11.0 lub nowszy
 • Aktualizacje: automatyczne przez AppStore

Pobierz na Androida

Aplikacja eWinner na Androida może być pobrana tylko poprzez bezpośredni link zamówiony przez support. Oprogramowanie do gry nie jest dostępne w sklepie z aplikacjami Google Pay. Aby uzyskać łącze, wystarczy zgłosić się do zespołu pomocy technicznej. Aplikacja jest pobierana w postaci pliku instalacyjnego .apk, który należy uruchomić i zainstalować samodzielnie.

Informacje o aplikacji:

 • Aktualna wersja: 1.29
 • Rozmiar: 75 MB
 • Wymagania minimalne: Android 6.0 lub nowszy
 • Aktualizacje: gdy nowa wersja zostanie udostępniona w aplikacji

Rejestracja w BC

Konto w firmie bukmacherskiej mogą otworzyć tylko obywatele polscy, którzy ukończyli 18 lat. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej firmy, a także poprzez aplikacje mobilne lub wersję adaptacyjną zasobów z telefonu. Aby otworzyć konto, należy kliknąć przycisk «Zarejestruj się» w menu gry i wypełnić formularz rejestracyjny.

W formularzu bukmacher poprosi o podanie numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail, daty urodzenia i hasła. W razie potrzeby możesz także wprowadzić kod promocyjny, który pozwoli Ci uzyskać lepsze oferty bonusowe. Po potwierdzeniu numeru telefonu komórkowego, konto zostanie pomyślnie zarejestrowane, a bukmacher poprosi Cię o weryfikację konta. Możesz to zrobić w następujący sposób - wypełnij formularz na stronie internetowej służby i podaj swoje dane paszportowe (możliwa jest także rejestracja za pomocą karty Polaka). W razie potrzeby bukmacher może poprosić o dokumenty ze zdjęciem, które należy przesłać na adres e-mail [email protected]

Weryfikację należy przeprowadzić tylko raz. Użytkownicy będą mogli dokonywać wpłat i stawiać zakłady sportowe natychmiast po rejestracji. Wypłata środków z biura bukmachera jest możliwa dopiero po weryfikacji tożsamości.

Biuro prywatne

Biuro prywatne

Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik ma dostęp do unikalnej sekcji o nazwie «Prywatne biuro». W tej sekcji gracz będzie mógł dokonywać transakcji finansowych, a także uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności poszczególnych ustawień:

 • Zmiana danych osobowych i danych konta.
 • Konfigurowanie opcji «Zakłady za jednym kliknięciem».
 • Konfigurowanie autoryzacji jednorazowej.

Aby zalogować się do swojego osobistego profilu na stronie eWinner, należy się zalogować - wpisać numer telefonu komórkowego, adres e-mail lub unikalny numer identyfikacyjny konta oraz hasło. Jeśli gracz zapomni swojego hasła, zawsze będzie mógł je odzyskać na oficjalnej stronie bukmachera.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta

Wpłat na konto gry można dokonywać za pomocą kart bankowych, portfeli elektronicznych i popularnych systemów płatności. W eWinner możesz dokonywać wpłat za pomocą dwóch operatorów płatności: Blue Media i Przelewy24. Współpracuje z ponad 20 bankami, BLIK-iem i kartami płatniczymi. Usługa ta gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe dokonywanie płatności. Każda transakcja musi być księgowana natychmiast, niezależnie od pory dnia, 7 dni w tygodniu i bez opłat.

 • Przy zasilaniu konta należy wziąć pod uwagę następujące zasady:
 • Minimalna wpłata wynosi 1 zł.
 • eWinner nie pobiera żadnej prowizji.
 • Klienci mogą dokonywać wpłat wyłącznie z rachunku płatniczego, którego są właścicielami.
 • Zachowaj kopie dokonanych transakcji oraz warunki wybranego dostawcy usług płatniczych.

Wypłaty są dostępne tylko dla kart za pośrednictwem systemów płatniczych, z których wcześniej dokonano przynajmniej jednej wpłaty na konto. Przed złożeniem wniosku o wypłatę, użytkownik musi wykorzystać wszystkie środki na koncie na zakłady sportowe z łącznym kursem nie niższym niż «1.3». Minimalna kwota do wypłaty to 1 zł. Czas oczekiwania na wycofanie nie przekracza 7 dni roboczych.

Podatek od zakładów jest pobierany w momencie zawierania zakładu. Prowizja za wycofanie środków przez bukmachera nie jest przewidziana.

Kwota min.
PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

linia, spread lub kurs

Bukmacher oferuje linię standardową dla rynku polskiego. eWinner ma autorytatywną linię. eWinner akceptuje zakłady na wyniki ponad 30 dyscyplin sportowych.

Pod uwagę brane są nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale także takie dyscypliny jak szachy, curling, lacrosse czy wyścigi samochodowe. W przeciwieństwie do wielu polskich firm, bukmacher nie koncentruje się na sztukach walki, a zakłady na POP-MMA nie są przyjmowane.

Minimalna stawka zakładu w eWinner to 0,1 PLN za zakład pojedynczy i 0,2 PLN za zakład wielokrotny!

Tradycyjne sporty w składzie eWinnera

O linii

Piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie i tenis to tradycyjne dyscypliny sportowe w linii eWinner. eWinner eWinner posiada również dedykowaną ofertę eSportową, która wykracza poza podstawowe dyscypliny eSportowe i zawiera zakłady na Valorant, StarCraft i Rainbow 6. Przy tworzeniu linii bierze się pod uwagę nie tylko czołowe ligi europejskie, ale także mniejsze rywalizacje sportowe, aż do lig półprofesjonalnych i amatorskich. Jakość relacji zależy od popularności danego turnieju.

Dla wygody użytkowników, bukmacher udostępnia sekcje do analizy nadchodzących meczów: «Statystyki» i «Wyniki».

O eWinner Live

O eWinner Live

Linia LIVE niewiele ustępuje popularnym polskim serwisom. Można obstawiać praktycznie wszystkie mecze, które wcześniej były uwzględnione w linii Sport. Wyświetlane są również trendy kursów, co pozwala użytkownikom samodzielnie śledzić zmiany kursów. Marża bukmachera dla zakładów LIVE wzrasta tylko nieznacznie: średnia prowizja dla zakładów przedmeczowych wynosi 5-6%, a dla zakładów LIVE 7-8%.

W przypadku mało popularnych meczów LIVE, jakość spreadu może ulec obniżeniu, natomiast w przypadku najważniejszych wydarzeń LIVE zapewnione są dodatkowe marże na zakłady.

Wsparcie

Pomoc techniczna dla graczy 24/7

Pomoc zespołu pomocy technicznej można uzyskać przez całą dobę, korzystając z czatu LIVE z konsultantem online lub wysyłając zgłoszenie w sekcji Kontakt. Do tej pory na stronie bukmachera nie ma linii telefonicznej do komunikacji. W razie potrzeby użytkownicy serwisu mogą wysłać zapytanie za pośrednictwem «Gabinetu osobistego»: administracja odpowie w ciągu trzech godzin.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy zakłady mają minimalną i maksymalną wartość?

Tak. Minimalna stawka wynosi 0,1 zł dla zakładów pojedynczych i 0,2 zł dla zakładów parlay.

🎲 Czy od wygranych należy zapłacić jakieś opłaty i podatki?

Tak. Wszystkie wygrane są opodatkowane w wysokości 12% kwoty wypłaty.

🎲 Gdzie znajdę eWinnera w Polsce?

Bukmacher nie posiada żadnych klubów stacjonarnych, zakłady przyjmowane są tylko na oficjalnej stronie firmy.

🎲 Czy łatwo jest wejść na stronę internetową eWinner w Polsce?

Tak, witryna nie jest blokowana przez dostawców usług internetowych.

🎲 Czy eWinner zajmuje się eSportem?

Tak, przyjmujemy zakłady na różne dyscypliny eSportu.

🎲 Czy możliwe jest zabezpieczenie karty na moim osobistym koncie eWinner?

Tak, mocowanie karty odbywa się za pośrednictwem usługi systemu płatności.

🎲 Słyszałem, że eWinner oferuje 100 zł w prezencie?

Tak, wszyscy nowi użytkownicy otrzymują ubezpieczenie zakładów w wysokości 100 PLN.

🎲 Z jakiegoś powodu mój login został zablokowany, czy jest możliwe przywrócenie dostępu do eWinnera?

Skorzystaj z opcji «Nie pamiętasz hasła?».

🎲 Czy rejestracja w eWinner to coś skomplikowanego?

Nie, konto można otworzyć w ciągu zaledwie kilku minut.

🎲 Czy można usunąć konto osobiste w serwisie?

Nie, ta opcja nie jest dostępna.

🎲 Czy można obstawiać zakłady na eWinner bez paszportu?

Tak, ale warunkiem wypłaty wygranej jest identyfikacja.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.