NobleBet OPINIE 2023

7 miejsce
91
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

91

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

NobleBet to młody bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich, który działa od stycznia 2019 roku. Firma pozycjonuje się jako bukmacher młodzieżowy, oferujący przystępną i prostą obsługę. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do komunikacji z graczami, bukmacher NobleBet w ciągu zaledwie trzech lat działalności zdobył sporą popularność. Firma specjalizuje się wyłącznie w interaktywnych zakładach sportowych i nie posiada stacjonarnych salonów gier. Jedną ze specjalności bukmachera jest linia cybersportowa, która przyciąga do serwisu także młodych graczy.

Historia i rozwój biura bukmacherskiego

Historia i rozwój biura bukmacherskiego

Warto zauważyć, że NobleBet otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów interaktywnych już w 2019 r., jeszcze przed wejściem na polski rynek. Pierwszy zakład w NobleBet został zawarty dopiero 15 stycznia 2019 r. Od pierwszego dnia na rynku bukmacher współpracuje z Ministerstwem Finansów i gwarantuje swoim użytkownikom maksymalną niezawodność i przejrzyste warunki gry. Działalność spółki prowadzona jest na podstawie zezwolenia na prowadzenie zakładów, wydanego przez Ministra Finansów w dniu 3 stycznia 2019 r., o numerze PS4.6831.28.2017.

Równocześnie z uruchomieniem oficjalnej strony internetowej, bukmacher udostępnił aplikacje mobilne na urządzenia z systemami Android i iOS.

Cechy bukmachera NobleBet

Cechy bukmachera

NobleBet przyjmuje zakłady nie tylko od obywateli Polski, ale także od nierezydentów tego kraju. Najważniejsze jest, aby użytkownik był w stanie przedstawić dokument potwierdzający legalne zamieszkanie na terytorium państwa polskiego. Strona bukmachera jest dostępna tylko w języku polskim, a zakłady można obstawiać tylko w lokalnej walucie - polskich złotych.

Bukmacher jest również sponsorem wielu federacji sportowych w Polsce i aktywnie promuje dyscypliny cybersportowe.

Głównym atutem firmy jest nietypowa obsługa, wyróżniająca się na tle konkurencji. Niezwykły wygląd oficjalnej strony internetowej, sposób komunikacji z klientami oraz łatwość korzystania z funkcji NobleBet to główne atuty, jakimi może się pochwalić ta firma. Do minusów należy zaliczyć nienajwyższe stawki na rynku oraz dość skomplikowane warunki programu lojalnościowego.

Premie za zarejestrowanie się

Premie za zarejestrowanie się

Bonus powitalny NobleBet to seria ofert bonusowych o wartości do 2 500 PLN. Pakiet bonusów powitalnych Premium daje Ci możliwość zdobycia dodatkowych 2 500 PLN:

 • Klasyczny bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100% do 1 250 PLN.
 • Graj bez podatku przez 30 dni po zarejestrowaniu się.
 • Klasyczny bonus 50% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie.
 • Bonus od trzeciej wpłaty 100% do 250 PLN na gry wirtualne i sporty. 

Oprócz programów bonusowych dla nowych graczy, firma posiada wiele ofert bonusowych dla stałych klientów. Korzystne promocje u bukmachera odbywają się regularnie. Gracze mogą otrzymać:

 • Freebet na zakłady na sporty cybernetyczne.
 • Dodatkowe bonusy od depozytu.
 • Zakłady bez podatku i bez marży.
 • Ekspresowy bonus na zakłady.
 • Premia za zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Każda promocja ma swoje własne wymagania i zasady. Warto jednak zauważyć, że większość bonusów NobleBet ma proste warunki, dzięki czemu gracze mogą wykorzystać promocje do osiągnięcia dodatkowych zysków.

Używając kodu promocyjnego podczas rejestracji w NobleBet, gracze mogą otrzymać dodatkowy bonus.

Aplikacja na telefon

Aplikacja na telefon

Z usług bukmachera można również korzystać z telefonu komórkowego, korzystając z wygodnej adaptacyjnej wersji oficjalnej strony. Gracze mogą również pobrać NobleBet na swoje urządzenie jako oprogramowanie mobilne. Aplikację na smartfony z systemem Android można pobrać z oficjalnej strony bukmachera, na iPhone'a lub iPada - z App Store.

Bukmacher nie posiada aplikacji desktopowej.

Warunki specjalne dla partnerów

Warunki specjalne dla partnerów

Oprócz klientów, NobleBet przyciąga także nowych partnerów, oferując im wiele różnych korzyści, banery promocyjne i porady dotyczące promowania programu partnerskiego. Każdy partner ma przydzielonego menedżera ds. programu partnerskiego, z którym może się bezpośrednio kontaktować. Prowizja partnerska jest wypłacana co tydzień.

Prawdziwe informacje zwrotne od prawdziwych graczy

Prawdziwe informacje zwrotne od prawdziwych graczy

Prawdziwi klienci biura bukmacherskiego często zostawiają opinie w Internecie i odnotowują wiele korzyści:

 • Szybkie wypłaty.
 • Możliwość ukończenia identyfikacji w ciągu kilku minut.
 • Szybkie obliczanie zakładów.
 • Odpowiednie limity gier.
 • Wygodne aplikacje do grania z telefonu.

Wadą gracze często nazywają konieczność stosowania dwuskładnikowej autoryzacji przy próbie zalogowania się na konto osobiste z nowego adresu IP.

Ważne! Średni czas oczekiwania na płatność według rzeczywistych klientów firmy - do 15 minut w przypadku wypłaty za pomocą elektronicznych systemów płatności i do 4 godzin w przypadku wypłaty za pomocą karty bankowej!

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC

Aby uzyskać dostęp do podstawowych funkcji bukmachera, gracz będzie musiał założyć konto na oficjalnej stronie firmy lub za pomocą aplikacji mobilnych. Aby zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej, należy otworzyć zakładkę "Rejestracja" i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W formularzu zgłoszeniowym gracz musi podać następujące dane:

 • Imię i nazwisko.
 • Kraj zamieszkania i obywatelstwo.
 • Miasto i kod pocztowy.
 • Data urodzenia.
 • Adres e-mail.
 • Kod promocyjny NobleBet (jeśli istnieje).

Następnie należy potwierdzić numer telefonu, wpisując kod z otrzymanej wiadomości sms. Po rejestracji gracz uzyskuje dostęp do pełnej funkcjonalności firmy: możliwości zawierania zakładów, korzystania z bonusów i oglądania transmisji na żywo. Jednak możliwość wypłaty wygranych będzie dostępna dopiero po potwierdzeniu tożsamości.

Kod promocyjny NobleBet można znaleźć na stronach partnerów bukmachera lub w serwisach społecznościowych.

Bukmacher nadal będzie prosił o podanie danych paszportowych, które muszą być wprowadzone ręcznie przed dokonaniem pierwszej płatności:

 • Seria i numer paszportu.
 • Data wydania.
 • Nazwa organu, który wydał paszport.

Następnie gracz będzie musiał przesłać zdjęcie lub skan paszportu. W niektórych przypadkach administracja zakładu może zażądać od gracza dodatkowych dokumentów: wyciągu z konta bankowego, zdjęcia z prawa jazdy, rachunków za media lub umowy najmu. W większości przypadków proces weryfikacji konta trwa do 30 minut, w wyjątkowych sytuacjach może trwać do 24 godzin. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przesłanych dokumentów, gracz otrzyma informacje na ten temat pocztą elektroniczną.

Pełna rejestracja daje Ci możliwość gry bez ograniczeń i ścisłych limitów gier NobleBet.

Biuro prywatne

Biuro prywatne

Gabinet osobisty to specjalna sekcja, w której przechowywane są dane osobowe klienta. Prywatne biuro NobleBet umożliwia także wprowadzenie własnych ustawień osobistych:

 • Zmiana danych osobowych (w porozumieniu z administracją).
 • Samodzielne usunięcie się z gry.
 • Zmiana hasła i powiązanego numeru telefonu.
 • Identyfikacja.

W myAlpari klienci biura bukmacherskiego będą mogli aktywować kod promocyjny NobleBet, znaleźć historię wszystkich zawartych zakładów i wyciąg z konta gry, a także informacje o aktualnych ofertach bonusowych.

Użytkownicy mogą zamknąć konto w grze, kontaktując się z działem pomocy technicznej NobleBet.

Po rejestracji gracz otrzymuje unikalny identyfikator konta. Aby zalogować się do swojego osobistego gabinetu, należy kliknąć przycisk "Zaloguj się" i wprowadzić nazwę użytkownika oraz hasło do konta. Cechy szafki osobistej:

 • Tutaj gracze mogą śledzić historię swoich zakładów i transakcji finansowych.
 • Wpłat można dokonywać za pośrednictwem osobistej szafki.
 • Wniosek o wypłatę wygranych można złożyć tutaj.
 • Aby zobaczyć postępy w obstawianiu programu bonusowego.
 • Możliwość indywidualnych ustawień: zakładanie jednym kliknięciem, format wyświetlania współczynników.

Aby dokonać autoryzacji w aplikacji, należy użyć tych samych danych uwierzytelniających, nie jest konieczna ponowna rejestracja.

Linia przedmeczowa

Zakłady z linii

NobleBet ma dość szeroką ofertę zakładów, która w sezonie zimowym może obejmować ponad 50 dyscyplin sportowych. Nawet mało znane dyscypliny sportowe, takie jak narciarstwo zjazdowe czy futbol australijski, nie cieszą się popularnością wśród obstawiających. Piłka nożna, hokej i koszykówka są reprezentowane w najbardziej rozbudowanej ofercie zakładów. Istnieje ponad 500 slotów do obstawiania najważniejszych wydarzeń.

Poziom kursów w NobleBet pozostawia wiele do życzenia - średnia marża bukmachera na głównych rynkach gier w Prematchu wynosi 8%.

Jak przystało na bukmachera młodzieżowego, NobleBet koncentruje się na swojej ofercie sportów cybernetycznych. Firma oferuje jedną z najszerszych linii gier sportowych w cyberprzestrzeni spośród wszystkich legalnych bukmacherów. Użytkownicy mogą obstawiać turnieje Dota2, CS:GO, Rocket League i League of Legend. Lista najpopularniejszych turniejów w grach wideo jest podana na bardzo wysokim poziomie, którego mogą pozazdrościć nawet wysoko wyspecjalizowane firmy eSportowe.

W przypadku mniej popularnych wydarzeń cybersportowych bukmacher może oferować tylko jeden rynek - wynik.

Parlay to zakład obejmujący kilka zdarzeń. Kursy są zwielokrotnione, co pozwala graczom zmaksymalizować zyski. Aby postawić zakład na Parlay, musisz dodać dwa lub więcej meczów do kuponu zakładów, wybrać opcję Parlay, wprowadzić stawkę i potwierdzić zakład.

Twój zakład zostanie obliczony przez bukmachera po zakończeniu wszystkich meczów na kuponie. Pamiętaj, że jeśli przegrasz choćby jedno wydarzenie, zakład zostanie uznany za przegrany.

Ważne! W NobleBet możesz dodać nawet 50 wydarzeń do jednego kuponu!

Zakłady na wydarzenia na żywo

Zakłady na żywo

Zakłady na wydarzenia na żywo można obstawiać w sekcji LIVE bukmachera. Do gry w trybie Live administracja firmy stworzyła najbardziej komfortowe warunki: możliwość analizy meczu za pomocą sekcji Statystyki, możliwość sprawdzenia wyniku interesującego nas meczu w dowolnym momencie za pomocą sekcji Wyniki oraz możliwość oglądania transmisji na żywo. Transmisję na żywo mogą oglądać tylko uprawnieni użytkownicy z zerowym saldem gry.

Minimalna kwota zakładu wynosi 0,5 PLN, niezależnie od trybu gry.

Wypłata środków

img

Wpłaty na konto gracza można dokonywać natychmiast po pomyślnym zakończeniu procedury rejestracji. Ze względu na swój status prawny, bukmacher akceptuje płatności ze wszystkich popularnych systemów płatniczych w Polsce. Obecnie płatności można dokonywać za pośrednictwem Plix, Przelewy24, Google Pay, Apple Pay, kart płatniczych, blik, Paysafecard i PayPal. Noblebet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłaty, ale opłaty mogą być potrącane przez określony system płatności.

Minimalna kwota wpłaty wynosi tylko 1 zł. Aby jednak skorzystać z oferty bonusowej bukmachera, należy wpłacić co najmniej 10 PLN. Maksymalna kwota depozytu jest ustalana na podstawie wybranej metody płatności i indywidualnych ograniczeń. Średnio gracze mogą wpłacić do 50 000 PLN na jedną transakcję.

Wypłaty są realizowane wyłącznie na karty bankowe i portfel PayPal. Ważne jest, aby w zakładach sportowych w Noblebet brała udział cała kwota depozytu. Bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji od wpłat. Minimalna wypłata wynosi 10 PLN dla kart bankowych. Wniosek o wycofanie musi zostać zatwierdzony przez Wydział Finansowy. Jeśli bank gracza jest wymieniony jako bank ekspresowy (szybka wypłata), środki mogą zostać dostarczone nawet w ciągu 10 minut. W przeciwnym razie środki zostaną przelane do banku gracza w nadchodzących sesjach. W wyjątkowych przypadkach, np. w razie wyjątkowo wysokich wygranych, przetwarzanie żądania wypłaty może potrwać do 7 dni roboczych.

Twój bukmacher pozwala Ci wypłacać na kartę kwoty wygranych poniżej limitu wypłat wynoszącego 10 złotych. Ale tylko wtedy, gdy obstawiający wypłaci całe saldo konta do gry.

Wsparcie

Pomoc techniczna dla graczy w NobleBet

W przypadku jakichkolwiek trudności, użytkownicy mogą zwrócić się o pomoc do zespołu wsparcia bukmachera. Najłatwiejszym sposobem skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej jest napisanie wiadomości za pośrednictwem czatu LIVE na stronie internetowej firmy. Można też napisać na adres e-mail.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy chcę się zarejestrować w serwisie NobleBet?

Wybierz zakładkę «Rejestracja» w menu gry i wypełnij formularz rejestracyjny.

🎲 Chciałbym postawić zakład - ile wynosi minimalna i maksymalna stawka?

Minimalna stawka zakładu wynosi 0,5 PLN, maksymalna zależy od wybranego wydarzenia.

🎲 Chciałbym zmienić swój numer, gdzie mogę go zaktualizować?

Należy skontaktować się z pomocą techniczną, samodzielna zmiana nie jest możliwa.

🎲 Chcę pobrać NobleBet na swój telefon lub tablet, co mam zrobić?

Pobierz plik instalacyjny, uruchom go i poczekaj, aż oprogramowanie gry zostanie zainstalowane.

🎲 Chcę usunąć swoje konto osobiste w NobleBet, co muszę zrobić?

Nie ma takiej możliwości, ale można zablokować konto, kontaktując się z działem pomocy technicznej.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.