Wśród sztuk walki i sportów kontaktowych szczególne miejsce zajmuje walka pomiędzy dwoma zawodnikami na ringu, odbywająca się według określonych zasad. Jest to boks zawodowy i amatorski, na który zakłady przyjmują wszyscy liczący się bukmacherzy. Dlatego obstawiający uważnie śledzą wszystkie kluczowe walki. A terminarz walk, które odbędą się w najbliższym czasie, jest zebrany na tej stronie naszego serwisu. Znajdziesz tu również wszystkie ważne informacje o nadchodzących walkach, w tym składy i kursy na zakłady.

Kalendarz walk bokserskich z kursami bukmacherów

Teraz nie będziesz musiał tracić cennego czasu na szukanie daty i godziny rozpoczęcia wymaganej lub interesującej konfrontacji. Harmonogram walk obejmuje wszystkie ważne pojedynki na ringach zawodowych i amatorskich. Szczególną uwagę zwracamy na walki o tytuły w różnych kategoriach wagowych. A darmowe prognozy bokserskie dla wszystkich kluczowych wydarzeń z udziałem najlepszych sportowców pomogą Ci szybko zidentyfikować faworyta i postawić opłacalny zakład na jego zwycięstwo.

Jakie turnieje i zawody są reprezentowane?

Dzięki harmonogramowi walk na naszej stronie internetowej fani sztuk walki i rozrywki hazardowej zawsze będą wiedzieli, kto w najbliższych dniach będzie walczył w ringu. Wszystkie prezentowane turnieje i zawody podzielone są na podkategorie, dzięki czemu łatwo i szybko można znaleźć pożądaną walkę. Ponadto wszystkie walki bokserskie w kalendarzu są umownie podzielone na kilka grup.

Boks zawodowy

Lwia część walk w programie to pojedynki zawodowców. Są to wszystkie najważniejsze walki bokserskie, które odbywają się pod auspicjami następujących organizacji:

  • World Boxing Council (w skrócie WBC);
  • World Boxing Association (w skrócie WBA);
  • World Boxing Organization (w skrócie WBO);
  • Międzynarodowa Federacja Bokserska (w skrócie IBF);
  • International Boxing Organization (w skrócie IBO).

Mistrzowie i najwyżej sklasyfikowani zawodnicy tych organizacji często spotykają się ze sobą w różnych kategoriach wagowych. Najlepsi sportowcy mają szansę na zdobycie kilku pasów od różnych organizacji. Albo nawet zostać niekwestionowanym mistrzem świata, pokonać wszystkich możliwych przeciwników i zapisać się w historii boksu zawodowego.

W kalendarzu znajdują się również walki zawodowców organizowane przez inne organizacje, WPBF, PABA i inne. Ponieważ obstawiający wolą śledzić losy najwyżej notowanych zawodników, w kalendarzu znalazły się jedne z najlepszych walk, według autorytatywnego magazynu bokserskiego The Ring.

Boks amatorski

W tej kategorii startują młodzi zawodnicy oraz ci, którzy nie zdecydowali się na zawodowstwo. Największe zawody dla amatorów to:

  • turniej na Letnich Igrzyskach Olimpijskich;
  • turniej Igrzysk Wspólnoty Narodów.

Większość najważniejszych imprez organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu Amatorskiego (AIBA). Są też imprezy organizowane przez inne instytucje.

Inne zawody

W naszej rozpisce znajdują się również walki bokserskie nieuwzględnione w żadnej z powyższych kategorii. Na przykład wydarzenia organizowane przez World Series Boxing i inne organizacje. W większości przypadków do tej kategorii należą półzawodowe mecze bokserskie. Może jednak obejmować również turnieje o innym statusie. Na przykład walki wystawowe. Jedno z najsłynniejszych takich wydarzeń: Mike Tyson vs Roy Jones Jr.

Terminarz, kalendarz i kursy na zakłady bokserskie u bukmacherów online.

Ta część naszego portalu ułatwi życie zarówno obstawiającym, jak i fanom sportów kontaktowych. Terminarz najbliższych walk bokserskich pozwoli szybko ustalić datę, miejsce i godzinę kolejnego spotkania w ringu. A notowania bukmacherów, zapowiedzi, insiderzy i inne przydatne informacje pomogą wskazać pretendentów do zwycięstwa, postawić opłacalny zakład i zbić fortunę na zakładach.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.