Ta strona zawiera najlepsze kursy na zakłady hokejowe online według oficjalnych notowań bukmacherów. Terminarz rozgrywek i najlepsze kursy na zakłady na mecze NHL, KHL, Euroligi i innych ważnych rozgrywek. Gorące oferty zakładów na Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Juniorów. Znajdziesz tu również inne informacje pozwalające na obstawianie zwycięskich zakładów na składy: zapowiedzi meczów, składy drużyn, porady ekspertów, analizy i wiadomości z zaufanych źródeł.

Kalendarz hokejowy z notowaniami bukmacherów

Nie musisz już tracić czasu na szukanie dogodnego terminu meczu. Wszystkie zakłady na hokej, wraz z datami i godzinami meczów oraz kursami na zakłady, są przedstawione w jednej tabeli. Informacje obejmują wszystkie najważniejsze ligi świata, od półprofesjonalnych po National Hockey League. Osobną linię stanowią zawody międzynarodowe dla dorosłych i młodzieżowych drużyn narodowych. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, kiedy gra Twoja ulubiona drużyna i gdzie możesz postawić na jej zwycięstwo.

Jakie turnieje i ligi są reprezentowane?

Centrum meczowe zawiera kalendarz najważniejszych mistrzostw świata w hokeju na lodzie. Ale są tam również mało znane ligi lokalne, które nie interesują zwykłych miłośników hazardu, ale przyciągają profesjonalnych bukmacherów i kibiców. Wszystkie mecze hokejowe dzisiaj i w najbliższych dniach są prezentowane z dokładną datą, miejscem i godziną wejścia drużyn na lód.

Mistrzostwa krajowe

Wśród krajowych obstawiających zakłady, NHL i KHL są uważane za najpopularniejsze wydarzenia sportowe w tej dyscyplinie. Tym dwóm ligom poświęca się szczególną uwagę. Nasza redakcja przygotowała dodatkowe prognozy hokejowe dla większości z nich.

Jeśli w zestawieniu bukmacherów pojawią się przeciwnicy z innych dywizji hokejowych w różnych krajach, to z pewnością zostaną oni dodani do kalendarza.

W przypadku rozgrywek ligi NHL i innych głównych lig, terminarz obejmuje wszystkie mecze sezonu. Od meczów przedsezonowych sezonu zasadniczego, przez serie, po finały.

Bitwy klubowe

Tabela zawiera zawody międzynarodowe dla klubów z różnych krajów. Obejmuje on profesjonalne zawody w Starym Świecie oraz turnieje z udziałem najlepszych drużyn z całego świata, w tym NHL.

Mecze reprezentacji narodowych i młodzieżowych

Szczególną uwagę w terminarzu rozgrywek poświęca się turniejom drużyn narodowych. W pierwszej kolejności są to:

  • Mistrzostwa Świata.
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Świata.
  • Turniej hokejowy będący częścią Zimowych Igrzysk Olimpijskich.
  • Euro Hockey Tour.
  • Mistrzostwa Świata w Hokeju.

Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kto w najbliższych dniach zagra w Twojej ulubionej drużynie narodowej.

Terminarz meczów, kalendarz i kursy na zakłady na hokej

Korzyści z korzystania z centrum meczowego są oczywiste. Jest to szybki sposób na znalezienie odpowiedniego meczu i więcej informacji na jego temat, w tym darmowe prognozy hokejowe, dane o składach, kontuzjowanych zawodnikach, zmianach w sztabie trenerskim i innych niuansach, które mają wpływ na notowania bukmacherów. Pomoże Ci to znaleźć najlepsze kursy i powiększyć Twój bankroll. Zakłady na rozgrywki KHL, sezon zasadniczy NHL lub coroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej przyniosą Ci jeszcze więcej radości i szans na zamknięcie zakładu.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.