Проголосуй за победителя ЧМ 2022

Результаты голосования

Лига Ставок
0 голосов
1хставка
0 голосов
Винлайн
0 голосов
Leon
0 голосов
Париматч
0 голосов
Фонбет
0 голосов
Pin up
0 голосов
Марафон Бет
0 голосов
Бетсити
0 голосов
Зенит
0 голосов
GG Bet
0 голосов
Олимп
0 голосов
Baltbet
0 голосов
Мелбет
0 голосов
888
0 голосов
БетБум
0 голосов
Беттери
0 голосов
Мостбет
0 голосов
Tennisi
0 голосов
Bet365
0 голосов
Ставки и коэффициенты на ЧМ 2022 в Катаре

Mistrzostwa Świata w Katarze to ważne wydarzenie dla fanów zakładów w latach 2021-2022. Bukmacherzy nie pozostawiają żadnego meczu bez opieki, co otwiera szerokie horyzonty dla zakładów i wygranych, a wydarzeń związanych z Mistrzostwami Świata w 2022 roku jest mnóstwo. W mistrzostwach świata bierze udział ponad 150 drużyn narodowych, które rozpoczynają rywalizację od fazy grupowej. Wielu bukmacherów obniżyło nawet swoje marże, aby umożliwić graczom stawianie zakładów na najlepszych możliwych warunkach i po najwyższych kursach.

Zakłady na mecze eliminacji mistrzostw świata

Ставки на отборочные матчи чемпионата мира

Obecnie trwa faza grupowa mistrzostw - każda konfederacja piłkarska wyłania swoich finalistów, którzy zmierzą się w meczu międzykontynentalnym o prawo do zakwalifikowania się do fazy play-off turnieju. Głównym typem zakładów dostępnych obecnie w biurach bukmacherskich są zakłady na zwycięstwa drużyn narodowych w starciach kwalifikacyjnych. Kursy na zakłady europejskie faworyzują europejskie drużyny UEFA, ale można również obstawiać drużyny z Ameryki Południowej, Azji lub Afryki. Kwalifikacje potrwają do 2022 r., a drużyny narodowe Oceanii zostaną odłączone, więc gracze mogą poświęcić następne sześć miesięcy na obstawianie drużyn narodowych, które zakwalifikują się do rozgrywek.

Cechy zakładów na mistrzostwa świata

Mecze Pucharu Świata są zawsze spektakularne, ponieważ motywacja drużyn jest zawsze niesłychana. Ponadto, w przeciwieństwie do zwykłych rozgrywek pucharowych i mistrzostw kraju, mecze reprezentacji narodowych są zawsze bardziej nieprzewidywalne. Każda drużyna chce dać z siebie wszystko, ponieważ mistrzostwa świata odbywają się tylko raz na cztery lata, a to doskonała okazja, by wyrobić sobie markę. Na przykład w zeszłym sezonie Chorwacja wystąpiła w finale, dając swojemu krajowi powód do dumy podczas swojego debiutu na turnieju. Każdy mecz mistrzostw świata jest niezwykle produktywny, dlatego zwykle pada w nim wiele bramek. Należy również zauważyć, że często w losowaniu biorą udział silne drużyny i ewidentnie słabsze. Dzięki temu mecz o mistrzostwo świata będzie jeszcze bardziej interesujący.

Kursy zakładów na mistrzostwa świata w piłce nożnej

Oprócz klasycznych selekcji na mistrzostwa świata z typowym zestawem meczów, bukmacherzy są gotowi zaoferować bardziej rozbudowane linie zakładów na mistrzostwa świata. W głównej funkcji gracze mogą obstawiać wynik, handicapy, punkty, dokładne wyniki, rzuty rożne i żółte kartki, a także setki innych, mniej popularnych markerów.

Ostrzeżenie! Wielu polskich bukmacherów oferuje niższe marże (2-3%) od najlepszych kursów na mistrzostwa świata!

Etap grupowy

Jedną z ciekawych linii zakładów długoterminowych oferowanych przez wielu bukmacherów są zakłady na to, czy dana drużyna wyjdzie z grupy lub czy wygra każdą grupę.

ставки на выход команды из группы

Co ciekawe, zakłady można obstawiać również w odwrotnej kolejności - obstawiać zakłady przeciwko zwycięzcy i wygrywać na porażkach wybranych drużyn narodowych. Linie długoterminowe mają wyższą marżę, ale szanse są nadal dość wysokie.

Zakłady na zwycięzcę mistrzostw świata

Jedną z najbardziej popularnych linii długoterminowych podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej jest linia na zwycięzcę turnieju. Wielu bukmacherów już przyjmuje zakłady na wynik mistrzostw, wystawiając najwyższe kursy na tę kolejkę.

линия на победителя турнира

Gracze, którzy w zeszłym sezonie postawili na zwycięstwo Francji przed play-offami, wygrali po kursie "15" i osiągnęli zysk 15-krotnie przewyższający kwotę zakładu. W tym sezonie bukmacherzy za faworyta uważają Brazylię, a na zwycięstwo liczą także Anglia, Francja, Belgia, Hiszpania, Włochy i Niemcy.

Zakłady na statystyki mistrzostw świata

Innym sposobem na obstawianie Mistrzostw Świata FIFA 2022 jest obstawianie statystyk. W tym przypadku każdy bukmacher sam grupuje linie gier, dzięki czemu można spotkać się z różnymi wariantami zakładów:

  • Zakłady narożne na mistrzostwa świata.
  • Zakłady na LC w mistrzostwach.
  • Zakłady na całkowitą liczbę bramek.
ставка на индивидуальный тотал

Zakłady na mistrzostwa świata na żywo

Oprócz długoterminowych linii zakładów, możesz również obstawiać zakłady na Mistrzostwa Świata w trybie LIVE. Jest to świetny sposób na obstawianie faktycznych występów drużyn narodowych i ich zachowania na boisku, ponieważ statystyki nie zawsze wskazują zwycięzcę lub właściwe wnioski dotyczące konkretnych pozycji, na które należy postawić. W systemie LIVE bukmacherzy zapewniają transmisje na żywo, co również jest korzystne dla entuzjastów zakładów sportowych.

Ulubieni strzelcy

Jedną z najbardziej egzotycznych linii zakładów na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 jest linia wyścigu strzelców. W tym przypadku gracz będzie musiał określić, który z napastników strzeli najwięcej bramek w sezonie. Istnieją jednak także inne opcje zakładów, np. czy strzelec bramki zdobędzie gola w danym sezonie lub czy padnie gol od bramki. Linie egzotyczne opierają się na wyobraźni działu analitycznego danego biura bukmacherskiego.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.