Piłka ręczna
Блю Фалкон Осаки ОсолOsaki Osol
17.08 07:00
Блю Фалкон - Осаки ОсолOsaki Osol
Блю Тандер Regarosso
17.08 12:30
Блю Тандер - Regarosso
ГК Воеводина ГК Загреб
17.08 17:00
ГК Воеводина - ГК Загреб
Дьёндьёш Будакалас
17.08 18:00
Дьёндьёш - Будакалас
RK Alkaloid ГК Целе
17.08 18:15
RK Alkaloid - ГК Целе
Вибрзезе Гданьск Баник Карвина
17.08 18:30
Вибрзезе Гданьск - Баник Карвина
Байер Леверкузен - Женщины Хернинг-Икаст - Женщины
17.08 19:00
Байер Леверкузен - Женщины - Хернинг-Икаст - Женщины
Иври Сессон Ренн
17.08 19:00
Иври - Сессон Ренн
ТБВ Лемго ХСГ Нордхорн-Линген
17.08 19:00
ТБВ Лемго - ХСГ Нордхорн-Линген
Пей д'Экс Frontignan
17.08 19:30
Пей д'Экс - Frontignan
ФК Айнтрахт Хаген ГК Мотор
17.08 20:00
ФК Айнтрахт Хаген - ГК Мотор
АЕК Афины Татран Прешов
17.08 20:15
АЕК Афины - Татран Прешов
Селлес сур Белле - Женщины ГК Бера Бера - Женщины
17.08 21:00
Селлес сур Белле - Женщины - ГК Бера Бера - Женщины
План-де-Кюк - Женщины Ницца - Женщины
17.08 21:00
План-де-Кюк - Женщины - Ницца - Женщины
Трамбле Grand Nancy Metropole HB
17.08 21:00
Трамбле - Grand Nancy Metropole HB
ГК Вардар РК Бутел
17.08 22:15
ГК Вардар - РК Бутел

Według danych statystycznych w tę grę zespołową gra około trzydziestu milionów ludzi na całym świecie. Jeszcze większa liczba mieszkańców świata z uwagą śledzi zawody tej dyscypliny. Wielu z nich jest zainteresowanych zakładami na piłkę ręczną. Specjalnie dla kibiców i obstawiających zebraliśmy na tej stronie informacje o wszystkich meczach zaplanowanych na najbliższy czas. Informacje są stale aktualizowane i pozostają aktualne.

Kalendarz piłki ręcznej z kursami zakładów na piłkę ręczną

Nie musisz już tracić czasu na szukanie gier i informacji o nich w różnych specjalistycznych witrynach. Wszystkie ważne informacje znajdują się w naszym centrum meczowym. Harmonogram gier jest regularnie aktualizowany. Zawiera również dodatkowe informacje, takie jak notowania bukmacherów, które uwzględniały dane wydarzenie w linii i spread. Darmowe prognozy piłki ręcznej pomogą Ci zdecydować się na opcję zakładów i wybrać faworytów.

Jakie turnieje i ligi są reprezentowane?

W centrum meczowym reprezentowane są wszystkie najważniejsze turnieje klubowe i międzynarodowe. W mistrzostwach krajowych biorą udział nie tylko czołowe ligi, ale także pozostałe dywizje. Drużyny narodowe są reprezentowane w turniejach seniorskich kobiet i mężczyzn oraz w zawodach młodzieżowych.

Mistrzostwa krajowe

W kalendarzu zwraca się szczególną uwagę na rozgrywki ligowe w różnych krajach. W kalendarzu prezentowane są również wszystkie mecze Pucharu Polski oraz niektóre inne mistrzostwa kraju. Tutaj znajdziesz terminarze mistrzostw krajów, takich jak:

 • Polska
 • Rosja;
 • Niemcy;
 • Dania;
 • Norwegia;
 • Szwecja;
 • Hiszpania; Francja; Niemcy; Norwegia; Szwecja; Hiszpania;
 • Francja;
 • Chorwacja.

Jeśli jakieś zawody znajdują się na listach wiodących bukmacherów, znajdują się również w kalendarzu. Nawet jeśli odbywają się w Ameryce Południowej lub w jednym z krajów azjatyckich.

Konkursy klubowe

Najbardziej popularne turnieje piłki ręcznej wśród tych, którzy lubią obstawiać zakłady na piłkę ręczną, to turnieje najlepszych drużyn z różnych krajów. Wszystkie one znajdują się również w naszym centrum meczowym. Faworytami są:

 • Liga Mistrzów;
 • Puchar Challenge EGF;
 • Puchar Belgazprombank;
 • Międzynarodowy Turniej Mistrzów w Piłce Ręcznej Doboj.

Harmonogram obejmuje nie tylko europejskie zawody w piłce ręcznej, ale także turnieje rozgrywane w innych częściach świata. Turnieje odbywają się także w Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

Mecze reprezentacji narodowej

Najbardziej popularne zawody w piłce ręcznej, podobnie jak w innych sportach drużynowych, to te, w których biorą udział najlepsi piłkarze ręczni z poszczególnych krajów. Mamy je wszystkie na wystawie w centrum meczowym. Najważniejsze z nich to:

 • Mistrzostwa Świata;
 • Mistrzostwa Europy;
 • Turniej w ramach Letnich Igrzysk Olimpijskich;
 • Supercup.

W centrum meczowym regularnie odbywają się także inne zawody z udziałem reprezentacji narodowych mężczyzn i kobiet oraz drużyn z różnych grup wiekowych. Obejmują one zawody profesjonalne organizowane pod patronatem Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) oraz innych organizacji, a także imprezy amatorskie.

Terminarz, kalendarz i kursy na piłkę ręczną u bukmacherów online

Nie musisz już szukać daty i godziny interesującego Cię meczu. Wszystkie aktualne i nadchodzące mecze piłki ręcznej znajdują się w naszym terminarzu piłki ręcznej. Ponadto otrzymasz wszystkie ważne informacje na temat nadchodzącego meczu, w tym prognozy ekspertów i kursy bukmacherów. Oznacza to, że w ciągu kilku sekund znajdziesz interesujący Cię mecz, faworytów i miejsce, w którym możesz postawić zakład, aby uzyskać maksymalną wygraną w przypadku pozytywnego wyniku zakładu.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.