W tej części naszej strony internetowej znajduje się terminarz wszystkich wydarzeń sportowych związanych z cyberprzestrzenią, które odbędą się w najbliższym czasie. Reprezentowane są wszystkie popularne dyscypliny, w tym CS:GO i Overwatch wśród strzelanek drużynowych, Dota 2 i League of Legends w gatunku MOBA, Hearthstone i inne popularne gry.

Dzięki naszemu kalendarzowi obstawianie zakładów na eSporty online lub w punktach bukmacherskich stanie się o wiele łatwiejsze. Oprócz dokładnego terminarza, centrum meczowe zawiera aktualne kursy zakładów i inne przydatne informacje, które pomogą Ci szybko zidentyfikować faworytów. I postawić najbardziej opłacalny zakład na jego zwycięstwo.

Kalendarz cybernetyczny z notowaniami bukmacherów

Bukmacherzy, którzy śledzą wirtualne turnieje, nie muszą już pamiętać o terminach zbliżających się turniejów w różnych dyscyplinach. Wszystkie te informacje są zebrane na tej stronie naszej witryny. Tutaj znajdziesz harmonogramy meczów dla turniejów drużynowych i indywidualnych. Zawsze wiesz, gdzie i kiedy gra Twoja ulubiona drużyna lub profesjonalny gracz. A notowania bukmacherskie i przewidywania dotyczące cybersportu, prezentowane dla większości najważniejszych wydarzeń, znacznie ułatwią wybór zakładów.

Jakie dyscypliny są reprezentowane?

Centrum meczowe zawiera wszystkie popularne zawody drużynowe i indywidualne rozgrywane w RL lub online. Nie chodzi tylko o turnieje finałowe, ale także o turnieje kwalifikacyjne lub eliminacyjne o statusie międzynarodowym. Dzięki naszej stronie internetowej zawsze będziesz wiedział, kto, gdzie i kiedy gra w najbliższych dniach. Z pewnością nie zabraknie też ulubionych graczy eSportowych. Wszystkie największe wydarzenia z różnych organizacji, niezależnie od gatunku gry, są gromadzone w Centrum meczowym.

Strzelcy

Wśród dyscyplin cybernetycznych szczególne miejsce zajmują strzelanki drużynowe. Poświęca się im szczególną uwagę. Mamy w ofercie wszystkie mecze z największych turniejów cybersportowych:

 • Counter-Strike: Global Offensive;
 • Call of Duty;
 • Valorant;
 • Rainbow Six Siege;
 • Overwatch.

W centrum meczowym odbywają się również jedne z największych imprez w wielu dyscyplinach strzeleckich, które słusznie zaliczane są do "weteranów" cybersportu. Pierwszymi i najważniejszymi z nich są Quake i Unreal Tournament, których turnieje wciąż przyciągają setki tysięcy koneserów.

Królewskie bitwy

Osobną kategorią działań w harmonogramie są mecze Battle Royale, gatunku MMO, w którym gracze muszą przetrwać, rozprawiając się z określoną liczbą przeciwników podczas sesji na zamkniętej mapie. Najpopularniejsze cybersportowe mecze battle royale to:

 • PUBG;
 • Fortnite;
 • Apex Legends.

MOBA

Pod wieloma względami zakłady na sporty cybernetyczne zyskały bezprecedensową popularność dzięki wieloosobowym sieciowym arenom walki - mieszance gier MMO, RTS, RPG i taktycznych gier zespołowych. Projekty typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) wywarły duży wpływ na rozwój cybersportu. Kilka dyscyplin wiedzie prym pod względem wysokości nagród pieniężnych w najważniejszych turniejach. Są to:

 • Dota2;
 • League of Legends;
 • Heroes of The Storm.

Turnieje dla nich są obowiązkowo uwzględniane w harmonogramie.

Inne gatunki

Duże zawody cybersportowe odbywają się także w innych dyscyplinach. Również one są widoczne w kalendarzu wraz z notowaniami bukmacherów:

 • Strategie: StarCraft 2, Warcraft III i inne.
 • Gry symulujące walkę i sport: Mortal Kombat, FIFA, PES.
 • Kolekcjonerskie gry karciane, takie jak Hearthstone firmy Blizzard.
 • Symulatory wyścigowe i wojskowe: Need for Speed, World of Tanks i inne.

Niezależnie od gatunku gry, jeśli lub gdy turniej eSportowy przyciągnie dużą liczbę profesjonalnych graczy i widzów, a pula nagród przekroczy 100 000 USD, nasza redakcja na pewno uwzględni go w kalendarzu.

Gry mobilne

Osobną kategorią rozrywki eSportowej są gry na smartfony i tablety. W niektórych z nich - World of Tanks Blitz, PUBG MOBILE, Call of Duty: Mobile - odbywają się już turnieje z pulą nagród przekraczającą milion dolarów. A dzięki naszemu centrum meczowemu nie przegapisz żadnego z tych wydarzeń.

Terminarz rozgrywek, kalendarz turniejów i ceny zakładów na eSporty na online-bookmakers

Wszystkie największe imprezy skupiające pro-gamerów są w naszym harmonogramie. W kalendarzu znajdują się turnieje International, League of Legends World Championship, CS:GO majors i inne. A dzięki przewidywaniom dotyczącym eSportu i kursom bukmacherskim zawsze można postawić dobry zakład na faworytów do zwycięstwa.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.