Wśród indywidualnych dyscyplin sportowych tenis zajmuje szczególne miejsce. Pojedynki najlepszych rakiet świata na trawiastych i ziemnych kortach są interesujące zarówno dla zwykłych kibiców, jak i bukmacherów. Żadne z renomowanych biur bukmacherskich nie pomija zakładów na tenisa, poświęcając mu specjalne miejsce w ofercie i relacjach.

Ta sekcja zawiera informacje o wszystkich ważnych turniejach męskich (ATP), kobiecych (WTA) i mieszanych. Oprócz dat, godzin i miejsc rozgrywania meczów centrum meczowe zawiera notowania bukmacherów, statystyki występów sportowców i inne informacje ułatwiające wskazanie faworytów.

Kalendarz meczów tenisowych z kursami bukmacherskimi

Harmonogram zawiera daty, godziny i miejsca rozgrywania wszystkich meczów z udziałem najlepszych rakiet świata, a także turniejów lokalnych i rankingowych. Wszystkie najważniejsze mecze są opatrzone dodatkowymi informacjami, takimi jak kursy na zakłady i wskazówki dotyczące zakładów. Darmowe prognozy tenisowe pomogą Ci znaleźć swojego faworyta i postawić dobry zakład.

Jakie turnieje i zawody są reprezentowane?

Centrum meczowe obejmuje wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata tenisa. W ciągu kilku sekund obstawiający wie, kiedy i gdzie gra dany sportowiec oraz kim są jego przeciwnicy. Konkursy są podzielone na kilka dużych kategorii.

Turnieje Wielkiego Szlema

Cztery z największych i najbardziej prestiżowych turniejów, rozgrywanych co roku. Grand Slam tournaments to:

  • Australian Open Tennis Championships - Otwarte Mistrzostwa Australii.
  • Les Internationaux de France de Roland Garros - Otwarte Mistrzostwa Francji.
  • Wimbledon - Turniej Wimbledon.
  • US Open - Otwarte Mistrzostwa USA.

Harmonogram obejmuje wszystkie mecze w ramach głównej siatki turniejów Wielkiego Szlema. W niektórych przypadkach rozgrywane są również mecze eliminacyjne poszczególnych dywizji i juniorów. Dzieje się tak, jeśli mecze są interesujące dla obstawiających i są dostępne w ofercie bukmacherów. W ten sposób nie pomija się żadnego istotnego meczu.

Inne turnieje ATP i WTA

Większość zakładów na tenisa nie dotyczy jednak Wielkiego Szlema, ale innych wydarzeń rankingowych. Większość z nich działa pod auspicjami Stowarzyszenia Tenisistów Zawodowych (ATP) i Stowarzyszenia Tenisa Kobiet (WTA). Są to:

  • ATP-tour, obejmujące pięć kategorii konkursów;
  • Турниры WTA – podobną liczbę zawodów tenisowych dla kobiet, również w pięciu kategoriach.

W planie są wszystkie ważne starcia z udziałem najlepszych sportowców.

Inne zawody

Wiele innych ważnych zawodów odbywa się pod auspicjami Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF), która ściśle współpracuje z ATP i WTA. Są to turnieje indywidualne, drużynowe i krajowe. Największe z nich to:

  • Tennis Masters Cup;
  • Puchar Davisa;
  • Puchar Federacji;
  • Holman Cup.

ITF jest również aktywnie zaangażowana w organizację zawodów tenisowych w ramach Letnich Igrzysk Olimpijskich. Dzięki naszemu centrum meczowemu możesz w kilka sekund dowiedzieć się, kiedy odbywają się zawody i kiedy gra Twój ulubiony tenisista.

Terminarz meczów, kalendarz i notowania dla zakładów tenisowych

Bukmacherzy cenią swój czas i starają się wykorzystywać wszystkie dostępne narzędzia, aby znaleźć świetne oferty zakładów. Jednym z nich jest nasze centrum meczowe. Zawiera on wszystkie mecze tenisowe na dziś i na najbliższą przyszłość. Dodatkowe informacje pozwolą Ci szybko przeanalizować oferty dostępne w punktach bukmacherskich, dokonać najbardziej opłacalnej transakcji po wysokich kursach i bez większego wysiłku zwiększyć swój bankroll.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.