W ostatnich latach mieszane sztuki walki cieszą się coraz większą popularnością wśród widzów i graczy. Bukmacherzy są szczególnie zainteresowani zakładami na UFC. To całkiem logiczne: Ultimate Fighting Championship jest obecnie najważniejszą organizacją w świecie MMA. W tej części naszej strony znajdują się wszystkie walki promocji wraz z datami i notowaniami bukmacherów, co znacznie ułatwi wybór walki do obstawienia. Teraz możesz w ułamku sekundy dowiedzieć się, kiedy odbędzie się walka i postawić na faworyta po najlepszych kursach.

Kalendarz UFC z kursami bukmacherskimi

Tutaj znajdziesz harmonogram wszystkich nadchodzących walk pod auspicjami Ultimate Fighting Championship, niezależnie od statusu turnieju i jego lokalizacji. Dla wygody obstawiających w kraju godziny rozpoczęcia walk są podawane według czasu moskiewskiego. Kalendarz pokazuje godziny rozpoczęcia imprezy i każdej z walk, począwszy od prelimsów, a skończywszy na wydarzeniach głównych karty głównej.

Harmonogram pokazuje wszystkie nadchodzące walki wraz z datami, godzinami i miejscami. Dodatkowo podawane są najlepsze notowania bukmacherskie dostępne na rynku. Innymi słowy, obstawianie walk stanie się o wiele łatwiejsze, ponieważ obstawiający będzie w stanie określić potencjalnego zwycięzcę o wiele szybciej niż szukając informacji na własną rękę. Dla wszystkich najważniejszych i kluczowych walk w oktagonie, w tym pojedynków o tytuły, znajdują się również szczegółowe przewidywania dla UFC. Rozkładają szanse na zwycięstwo każdego z przeciwników.

Jakie turnieje i walki są prezentowane?

W tej części naszej strony, terminarz UFC zawiera wszystkie wydarzenia organizacji z całego świata. Wszystkie są podzielone na kilka grup. W Ultimate Fighting Championship odbędą się następujące wydarzenia.

Turnieje numerowane

Największą popularnością wśród imprez UFC cieszą się gale numerowane. W "numerowanych" turniejach odbywa się większość walk o tytuły mistrzowskie oraz pojedynki z udziałem najpopularniejszych zawodników. Na przykład na gali UFC 247 Jon Jones bronił pasa mistrzowskiego w walce z Dominikiem Reyesem. Valentina Shevchenko obroniła tytuł mistrzowski w wadze półśredniej w walce z pretendentką Kathleen Chukagyan w co-main evencie tej samej gali.

Nawet jeśli w turnieju UEFC w wadze bantamweight nie dojdzie do walki o pas mistrza świata, czy to na stałe, czy tymczasowo, to na głównej karcie na pewno znajdzie się wielu fighterów z najwyższej półki. Na przykład, główną walką wieczoru na UFC 246 było starcie Conora McGregora z Donalem Cerrone. Walka ta została uznana za jedną z najlepszych walk pierwszej połowy roku przez FightTime i inne renomowane wydawnictwa.

Fight Night

Ta seria turniejów odbywa się w różnych krajach na całym świecie. Jeśli UFC organizuje dziś walkę w Brazylii, Wielkiej Brytanii lub w innym kraju poza USA, to z dużym prawdopodobieństwem będzie ona oznaczona jako Fight Night. W zawodach tych bierze zwykle udział duża liczba sportowców z kraju gospodarza. Wyjątkiem są turnieje rozgrywane na Fight Island w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

UFC na ESPN

Seria ekskluzywnych imprez Absolute Fighting Championship, do których prawa do transmisji posiada amerykański kanał kablowy Entertainment and Sports Programming Network. Oprócz UFC stacja ESPN często transmituje na wyłączność inne wydarzenia sportowe, np. walki bokserskie.

  • Od czasu do czasu w ramach promocji amerykańskiej organizowane są także inne imprezy. Większość z nich należy jednak do jednej z trzech wymienionych powyżej kategorii.

Zapisy walk, turnieje, kalendarz i kursy na zakłady na UFC w OnlineBokumekers

Ta sekcja pomoże Ci być na bieżąco z główną amerykańską promocją w świecie mieszanych sztuk walki. Kalendarz znacznie ułatwi obstawianie zakładów na Mieszane Sztuki Walki, nawet tym fanom rozrywki hazardowej, którzy są daleko od oktagonu, ale chcieliby dołączyć do obstawiania tej popularnej dyscypliny.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.