Betcris opinie bukmachera 2023

6 miejsce
92
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

92

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Betcris jest młodym polskim bukmacherem posiadającym status prawny w Polsce. Firma pojawiła się dopiero w 2019 roku i była dziewiątym bukmacherem, który otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów. Bukmacher rozpoczął swoją działalność od uruchomienia oficjalnej strony internetowej w polskiej strefie domenowej.  Bukmacher koncentruje się na zakładach online i nie posiada stacjonarnych salonów gier. Będąc oficjalnym partnerem wielu polskich lig, operator zakładów szybko zyskał dużą popularność. Wraz z popularyzacją zakładów online, bukmacher postanowił skoncentrować się na zakładach online. Spółka działa na podstawie zezwolenia PS4.6831.1.2019 wydanego przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r,

Historia rozwoju zakładów bukmacherskich

Historia rozwoju zakładów bukmacherskich

Strona internetowa firmy stal się rozwijała, oferta była coraz szersza i dziś bukmacher posiada jedną z najszerszych ofert zakładów sportowych. Wraz z uruchomieniem strony internetowej, została również uruchomiona mobilna wersja Betcris, która umożliwia obstawianie zakładów z telefonu i pozostanie online nawet bez dostępu do komputera. Nieco później firma udostępniła aplikacje mobilne, które uwzględniają wszystkie funkcje systemów operacyjnych i zapewniają najwygodniejszą rozgrywkę podczas gry z urządzeń przenośnych. Możesz pobrać Betcris na swój smartfon za darmo.

Od momentu wejścia na polski rynek firma aktywnie wspiera rozwój rodzimego sportu i jest partnerem wielu federacji sportowych. Dzięki wsparciu serwisu w 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej, a w 2021 r. bukmacher został sponsorem tytularnym mistrzostw pucharowych. Bukmacher jest także partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Biathlonu i wielu innych związków sportowych. Betcris wspierał inicjatywę legalizacji zakładów bukmacherskich w tym kraju i jako jeden z pierwszych zareagował na zmiany w prawie regulacyjnym.

Posiadanie licencji daje Betcris status prawny, co oznacza, że użytkownicy mogą liczyć na przejrzyste warunki gry i nieograniczone wypłaty.

Charakterystyka Betcris

Charakterystyka Betcris

Z usług firmy mogą korzystać nie tylko obywatele polscy, ale także mieszkańcy innych krajów przebywający w Polsce. Do rejestracji wymagany jest jedynie numer telefonu polskiego operatora telekomunikacyjnego oraz dostęp do polskiego systemu płatności. Serwis jest dostępny tylko w języku polskim, a zakłady można obstawiać w PLN, co świadczy o tym, że firma jest całkowicie nastawiona na polskich klientów. Główne atuty bukmachera to szeroki wybór gier i hojna polityka bonusowa. Administracja bukmachera wita użytkowników bonusem bez depozytu w wysokości 15 PLN oraz prezentem w wysokości 50 PLN za pierwszy zakład.

Premie za zarejestrowanie się

Premie za zarejestrowanie się

Bukmacher Betcris oferuje swoim klientom dwie oferty bonusów powitalnych: freebies i bonus powitalny. Aby otrzymać darmowy zakład, należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy i przejść przez pełną procedurę identyfikacji. Następnie na konto gracza zostanie przelany darmowy zakład o wartości 50 PLN. Jeśli zakład bonusowy zostanie zrealizowany, użytkownik otrzyma kwotę wygranej netto bez żadnych dodatkowych warunków. Za wpłatę 60 PLN lub więcej gracz otrzyma kolejny freebet o wartości 15 PLN, który może wykorzystać na zakłady na mecze cybersportowe.

Po dokonaniu zakładów kwota bonusu zostanie przelana na konto główne, w przypadku przegrania kwalifikującego się zakładu, oferta bonusowa zostanie anulowana. Po wykorzystaniu aktualnego kodu promocyjnego Betcris na 2023 rok, warunki programu lojalnościowego stają się jeszcze bardziej korzystne.

Wypłaty są tymczasowo niedostępne w czasie uczestnictwa w programie lojalnościowym Welcome Loyalty.

Aplikacja na telefon

Aplikacja na telefon

Firma udostępnia swoim użytkownikom aplikacje mobilne na urządzenia z systemem operacyjnym Android oraz smartfony z systemem iOS. Betcris na system operacyjny Android można pobrać tylko z oficjalnej strony bukmachera, natomiast oprogramowanie na system iOS można pobrać z markowego AppStore. Bukmacherzy mogą również korzystać z usług bukmachera za pośrednictwem mobilnej wersji Betcris, która dostosowuje się do każdego urządzenia, niezależnie od używanego systemu operacyjnego.

Firma bukmacherska Betcris nie oferuje aplikacji na komputery PC.

Betcris na Androida można pobrać od wersji Android 7.1 lub nowszej, Betcris na iPhone'a można pobrać od wersji iOS 10.0.

Zalety i wady bukmachera

Zalety i wady bukmachera

Użytkownicy pozostawiają opinie o Betcris online w różnych specjalistycznych źródłach. Do zalet należą szybkie wypłaty i szeroka linia gry. Osobnym plusem jest często lukratywny program powitalny. Wadą firmy można nazwać niewielką liczbę transmisji na żywo.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC

Procedura zakładania konta na stronie bukmachera nie trwa długo. Aby zarejestrować się w serwisie, należy wejść na oficjalną stronę firmy bukmacherskiej Betcris i kliknąć zakładkę "Rejestracja" znajdującą się w górnym menu gry. Następnie przed obstawiającym otworzy się kwestionariusz gry, w którym będzie musiał podać swoje dane:

 • Numer telefonu komórkowego.
 • Adres e-mail.
 • Wymyśl hasło do dalszej autoryzacji.
 • Jeśli jest dostępny, podaj kod promocyjny.

System bukmacherski wyśle SMS na wskazany numer w celu powiązania numeru telefonu komórkowego z kontem gracza. Po rejestracji gracz będzie mógł uzupełnić saldo gry, obstawiać zakłady sportowe, grać w gry karciane na stronie internetowej firmy oraz korzystać z programów bonusowych. Jedynie wycofanie środków nie będzie dostępne. Aby wypłacić pieniądze ze strony bukmachera, musisz być zidentyfikowany.

Rejestracja na stronie Betcris jest dostępna tylko dla dorosłych użytkowników.

Aby zostać zidentyfikowanym, należy wypełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego w osobistym biurze bukmachera, a następnie przesłać zeskanowaną kopię dokumentu tożsamości. W większości przypadków wystarczy zdjęcie paszportowe, ale wydział bezpieczeństwa może zażądać także innych dokumentów: wyciągu z konta bankowego, rachunku za media, prawa jazdy.

Przetwarzanie dokumentów może trwać do 3 dni roboczych, jednak identyfikacja jest zazwyczaj zakończona w ciągu godziny od przesłania dokumentów.

Biuro prywatne

Biuro prywatne

Po rejestracji w Betcris każdy klient firmy bukmacherskiej otrzymuje swój profil osobisty - specjalną sekcję zawierającą wszystkie zakładki niezbędne do gry:

 • Mój profil - strona zawierająca dane osobowe użytkownika.
 • Uzupełnij saldo - tutaj możesz dokonać wpłaty.
 • Uzyskaj wygraną - zakładka służąca do rejestracji zlecenia wypłaty.
 • Historia zakładów - historia wszystkich zakładów zawartych przez gracza.
 • Historia operacji - wyciąg z konta gry.
 • Promocje i bonusy - dostępne oferty bonusowe od administracji, tutaj możesz wpisać kod promocyjny Betcris.
 • Powiadomienia - powiadomienia od bukmachera.
 • Identyfikacja - sekcja umożliwiająca przejście przez procedurę weryfikacji tożsamości.

W gabinecie prywatnym można również zmienić hasło, połączyć inny numer telefonu i adres e-mail. Po zakończeniu sesji gry musisz wylogować się ze swojego osobistego komputera, aby zapewnić bezpieczeństwo swojego konta gracza. Będziesz mógł zalogować się do biura bukmachera używając numeru telefonu lub numeru konta podanego przez bukmachera podczas rejestracji w Betcris.

Oprócz oficjalnej strony internetowej, dostęp do Betcris można uzyskać również za pośrednictwem jej wersji adaptacyjnej lub aplikacji mobilnych.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta

Ponieważ bukmacher jest licencjonowany w Polsce, może współpracować ze wszystkimi głównymi bankami i systemami płatności w Polsce. Możesz wpłacić swoje wygrane za pomocą kilku metod:

 • Za pomocą kart bankowych (VISA, MasterCard).
 • Systemy płatności elektronicznych Blik i PayU.
 • Przeiewy24 cyfrowy system transferu.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN, maksymalna - 40 000 PLN. Bukmacher nie pobiera opłat transakcyjnych, ale administracja ostrzega, że wysokość opłaty może być ustalana przez system bankowy.

Wpłat można dokonywać wyłącznie z kart i portfeli zarejestrowanych na nazwisko użytkownika.

Wypłaty mogą być dokonywane tą samą metodą, którą dokonano wpłaty. Co najmniej 50% kwoty depozytu musi zostać wykorzystane na zakłady sportowe o kursie co najmniej 1,5, w przeciwnym razie bukmacher odmówi wypłaty. Minimalna kwota do wypłaty wynosi 20 PLN, a maksymalna 100 000 PLN. Pieniądze będą dostępne na Twoim koncie w ciągu trzech dni od momentu złożenia wniosku o wypłatę.

Dozwolone jest składanie wielu zleceń wypłaty w tym samym czasie, o ile łączna kwota wypłaty nie przekracza określonego limitu.

Kwota min.
PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Zakłady z linii

Bukmacher Betcris posiada szeroką ofertę wydarzeń sportowych do obstawiania. Na stronie bukmachera użytkownicy będą mogli znaleźć wysokiej jakości skład piłkarski, którego pozazdrościłaby większość krajowych firm. Serwis zapewnia również szeroką ofertę dyscyplin sportowych, takich jak:

 • Koszykówka.
 • Hokej.
 • Tenis.
 • Tenis stołowy.
 • Siatkówka.
 • Cybersport.

W linii tej znajduje się również ponad 20 innych, mniej popularnych dyscyplin sportowych. Wielkość spreadu zależy tylko od wybranego wydarzenia: na najlepsze mecze piłki nożnej bukmacher oferuje ponad 700-800 rynków, a na przeciętnych rywali w rugby czy krykiecie - tylko do 100. Linia cybersport jest tak samo dobra jak linia bukmacherów. Betcris przyjmuje zakłady na wiodące dyscypliny eSportu i zapewnia szeroki i unikalny spread.

Minimalna stawka zakładu sportowego w Betcris wynosi 1 zł. Maksymalna kwota zakładu zależy od popularności wybranego wydarzenia i oferowanych kursów.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo

Bukmacher udostępnia specjalne sekcje informacyjne do obstawiania bieżących wydarzeń: "Wyniki" i "Statystyki", za pomocą których obstawiający mogą przeanalizować mecz. Skład LIVE obejmuje większość wydarzeń, które znalazły się w Prematchu, przy czym liczba cytatów wzrosła tylko nieznacznie i tylko w odniesieniu do bogatej oferty. Użytkownicy mogą również oglądać transmisje na żywo bezpośrednio na stronie Betcris

Wsparcie

Całodobowa pomoc techniczna Betcris

Bukmacher zapewnia swoim użytkownikom całodobową pomoc techniczną. Z pracownikami firmy można się skontaktować w następujący sposób:

 • Czat LIVE na oficjalnej stronie internetowej.
 • Na oficjalnym kanale Telegram.
 • Za pośrednictwem poczty elektronicznej - [email protected]

Biuro bukmachera aktywnie prowadzi strony w sieciach społecznościowych, ale wykorzystuje je do promocji swoich usług, nie ma obsługi klienta za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Jaka jest minimalna kwota zakładu?

Minimalna kwota zakładu wynosi 1 PLN.

🎲 Jak mogę zmienić swój numer telefonu w Gabinecie osobistym?

Można to zrobić jedynie poprzez kontakt z zespołem pomocy technicznej.

🎲 Jak mogę pobrać Betcris na Androida?

Otwórz sekcję aplikacji na stronie internetowej Betcris, pobierz plik instalacyjny i uruchom go na swoim urządzeniu.

🎲 Jaką kwotę mogę wygrać jednorazowo?

Bukmacher ustala indywidualne limity dla każdego meczu.

🎲 Gdzie mogę otrzymać kod promocyjny do rejestracji w Liga Bet?

Aby aktywować powitalny program lojalnościowy, nie musisz posiadać kodu promocyjnego.

🎲 Jak mogę otrzymać zakład ligowy Freibet?

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w Betcris i uzyskać uwierzytelnienie.

🎲 Czy mogę sprzedać swój zakład?

Nie, nie możesz.

Betcris Betcris
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.