Przegląd zakładów bukmacherskich eFortuna

Rejestracja
4 miejsce
94
Ocena użytkownika 5.0 2 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt 1 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

94

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Fortuna jest dużym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność w Europie Wschodniej i skupił się na polskiej publiczności. Firma została zarejestrowana w 2006 r., przed wprowadzeniem ustawy o licencjach przymusowych. Jednak w 2012 roku bukmacher otrzymał zgodę polskiego Ministerstwa Finansów i prawo do świadczenia usług na oficjalnej stronie internetowej Fortuna z domeną PL. Przyjmowanie legalnych zakładów w Polsce rozpoczęło się dopiero w połowie 2012 roku, zaraz po wydaniu koncesji. Fortuna początkowo pozycjonowała się jako firma zajmująca się zakładami interaktywnymi, ale później otworzyła również stacjonarne salony gier w całym kraju.

Dziś serwis eFortuna ma około 10% udziału w rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

Rozwój biura bukmacherskiego

Rozwój biura bukmacherskiego

Mimo wszystkich swoich zalet (szeroka linia gry, stosunkowo wysokie kursy) gracze byli sceptycznie nastawieni do firmy. Dobrowolna legalizacja serwisu pozwoliła mu przyciągnąć szersze grono odbiorców. Minęło jednak kilka lat, zanim serwisowi udało się zdobyć zaufanie graczy i zyskać reputację godnego zaufania bukmachera.

Od momentu wejścia na rynek Fortuna rozpoczęła współpracę z Ministerstwem Finansów, co gwarantowało klientom bukmachera pełne bezpieczeństwo ich środków na grę. Nie odnotowano praktycznie żadnych skarg na firmę, a klienci podkreślają wysoki poziom niezawodności i możliwość bezproblemowego wypłacania środków. Użytkownicy często zostawiają opinie o bukmacherze Fortuna, w których zwracają uwagę na stabilne wypłaty, brak sankcji wobec graczy, którym się powiodło, oraz bezpodstawne blokady. W większości przypadków bukmacher podjął zgodne z prawem decyzje w oparciu o obowiązujący regulamin biura bukmacherskiego i polskie prawo.

Bukmacher przygotował również aplikacje na urządzenia mobilne, dzięki którym użytkownicy mogą obstawiać zakłady sportowe w Fortunie za pomocą swoich telefonów.

Funkcja

Oficjalna strona bukmachera Fortuna jest dostępna dla użytkowników tylko w języku polskim, a jako walutę gry można stosować wyłącznie polskie złote. Bukmacher odmawia również świadczenia usług nierezydentom kraju i obsługuje wyłącznie obywateli polskich powyżej 18 roku życia. Firma działa pod marką e-Fortuna na podstawie licencji wydanej 19 listopada 2009 r. Firma jest zarejestrowana w Warszawie, ale ma biura w różnych częściach kraju.

Legalny status firmy zapewnia klientom nieograniczony dostęp do strony internetowej Fortuna bez konieczności korzystania z oprogramowania firm trzecich.

Premie za zarejestrowanie się

Administracja serwisu oferuje początkującym graczom możliwość zapoznania się z serwisem gier bez żadnego ryzyka dzięki usłudze «Ubezpieczenie pierwszego zakładu». Wystarczy się zarejestrować, przejść weryfikację i postawić dowolny zakład. Jeśli zakład nie dojdzie do skutku, bukmacher zwróci całą utraconą kwotę na konto główne. Maksymalna kwota zakładu w przypadku korzystania z ubezpieczenia Fortuna wynosi 600 PLN. Możesz postawić zakład na dowolne wydarzenie, a w przypadku sukcesu otrzymasz wygraną netto z powrotem na swoje konto główne. Bonus nie podlega żadnym zakładom.

Z tej oferty można skorzystać tylko raz. Bonus powitalny Fortuna jest aktywowany od razu po postawieniu pierwszego zakładu. Jeśli pierwszy zakład użytkownika zostanie rozegrany - bonus staje się niedostępny.

Za rejestrację gracze otrzymają również 2800 punktów lojalnościowych, które można wymienić na 20 złotych. Środki te można przeznaczyć na zakłady sportowe.

Aplikacja na telefon

Aplikacja na telefon

Bukmacher przyjmuje zakłady nie tylko za pośrednictwem oficjalnej strony sportowej Fortuna PL, ale także poprzez specjalne aplikacje mobilne na urządzenia z systemami Android i iOS. Sekcje z oprogramowaniem mobilnym są dostępne na stronie internetowej w odpowiedniej sekcji. Klienci firmy mogą również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, a operator udostępni im bezpośrednie łącze do pobrania aplikacji na Androida. Oprogramowanie dla systemu iOS można pobrać tylko ze sklepu Apple - App Store.

Serwis bukmacherski nie udostępnia klienta stacjonarnego na komputer.

REAL reviews about Fortuna.

Użytkownicy zauważają wiele zalet biura bukmacherskiego: hojną politykę bonusową, szybkie naliczanie zakładów i brak jakichkolwiek trudności z wypłatą wygranych. W firmie nie ma możliwości natychmiastowych wypłat, ale środki są zawsze w całości przelewane na konto w ciągu trzech dni roboczych. Wady obejmują niewielką ofertę zakładów LIVE na żywo i mierną rozpiętość w wielu dyscyplinach sportowych.

Bonusy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja konta na oficjalnej stronie Fortuny odbywa się w trzech krokach. Pierwszym krokiem jest kliknięcie przycisku «Zarejestruj się» i wypełnienie formularza w każdym z trzech okien, które się otworzą:

Podaj adres e-mail i wymyśl hasło, aby zalogować się do serwisu bukmachera.
Wpisz imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
Podaj numer telefonu komórkowego.
Podaj kod promocyjny, jeśli jest podany.

Bukmacher nie wymaga potwierdzenia numeru telefonu żadnym smsem, zamiast tego gracze muszą przejść przez procedurę identyfikacji.

Po założeniu konta do gry każdy gracz ma prawo liczyć na bonus powitalny od biura bukmacherskiego Fortuna.

Aby poddać się procedurze weryfikacji tożsamości, należy otworzyć Strefę osobistą i przesłać zeskanowane kopie kilku dokumentów: paszportu, rachunku za media. W niektórych przypadkach administracja biura bukmachera może zażądać wyciągu z konta bankowego.

Bukmacherzy mogą również przesłać te dokumenty pocztą elektroniczną do działu obsługi klienta bukmachera, podając w liście imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Bez identyfikacji klient nie będzie miał prawa do wypłaty środków z konta do gry. Wypłata środków może nastąpić tylko po wewnętrznej weryfikacji przez pracowników bukmachera.

Zespół jest bardzo wymagający, jeśli chodzi o posiadanie stałego zameldowania w Polsce. Zawodnicy, którzy nie są zarejestrowani, będą musieli przesłać swoje dokumenty:

  • Umowa najmu.
  • Faktura wystawiona na nazwisko użytkownika, służąca do opłacania rachunków za media.
  • Tymczasowy formularz rejestracyjny.

Bez dostarczenia tych dokumentów nie będzie można wypłacić środków z konta, natomiast pozostałe funkcje firmy będą dostępne w zwykły sposób.

Bukmacher zastrzega sobie prawo do zażądania innych dokumentów (prawo jazdy, wyciąg z konta bankowego itp.) oraz do ponownej weryfikacji.

Licencje Fortuna

№ Licencje
PS4.6831.22.2017
Kraj działania
Polska
Data wydania
22.01.2018
Data końcowa

Biuro prywatne

Po zarejestrowaniu konta, obstawiającemu zostaje przydzielone osobiste biuro, w którym klienci bukmachera mogą dostosować interfejs, ustawić własne limity wpłat, dokonywać wpłat, wnioskować o wypłaty i przeglądać dostępne bonusy u bukmachera Fortuna. Biuro osobiste służy także do identyfikacji w systemie firmy oraz do kontaktowania się z pomocą techniczną. Znajdują się tam również sekcje z informacjami osobistymi: dane osobowe, historia zakładów, historia przepływu środków na koncie gracza.

Aby zalogować się do strefy użytkownika, należy użyć adresu e-mail podanego podczas rejestracji oraz hasła do konta.

Linia przedmeczowa

Zakłady z linii

eFortuna jest znana z szerokiej linii zakładów. Od początku swojej działalności bukmacher przyjmuje zakłady nie tylko na wyniki wydarzeń sportowych, ale także na politykę, pogodę i wydarzenia kulturalne. Jednak po zmianach w ustawodawstwie w Linii pozostały tylko dyscypliny sportowe i kilka dyscyplin cybernetycznych. Szeroka oferta sportowa nie ustępuje asortymentowi wydarzeń u większości legalnych bukmacherów. Kolejną wymierną zaletą bukmachera jest bardzo szeroki spread na wiele popularnych wydarzeń. Przykładowo, na potrzeby meczu polskiej Premier League firma dostarcza ponad 1000 znaczników meczowych.

Można również zwrócić uwagę na poziom prezentowanych kursów. Bukmacher ten wystawia kursy znacznie wyższe niż inne legalne firmy bukmacherskie.

Średni poziom marży bukmacherskiej w Fortunie wynosi 6% dla głównych wyników i do 14% dla małych rynków. Jeśli chodzi o limity zakładów, bukmacher nie ustala żadnych stałych wartości. Zarówno minimalne, jak i maksymalne kwoty zakładów są określane indywidualnie.

Zakłady na żywo

Bukmacher umożliwia także obstawianie wyników bieżących wydarzeń w trybie LIVE. Nie wszystkie wydarzenia w kolejce, lecz tylko te najbardziej popularne, trafiają do Live. Ale bukmacher ma też ważną zaletę - Fortuna zapewnia transmisje na żywo z najważniejszych meczów, dzięki czemu obstawiający mogą podejmować decyzje na podstawie rzeczywistych wyników drużyn lub sportowców. Transmisje na żywo mogą oglądać tylko zarejestrowani użytkownicy z dodatnim saldem gry.

W zakładach LIVE marża bukmachera jest wyższa.

Wypłata środków

img

Dzięki posiadanej licencji bukmacher współpracuje ze wszystkimi popularnymi w Polsce systemami płatności elektronicznych:

  • Pay U i TPay.
  • Santander.
  • mBank.

Wpłat można również dokonywać za pomocą karty bankowej wydanej przez dowolny polski bank oraz za pomocą systemu płatności elektronicznych ApplePay. Minimalna wpłata wynosi tylko 1 PLN, a maksymalna kwota wpłaty to 100 000 PLN.

Administracja firmy nie ustala opłaty za doładowanie salda gry, ale ostrzega, że w przypadku wpłaty z konta portfelowego lub karty kredytowej opłata może zostać naliczona przez operatora lub bank, który wydał kartę.

Wypłaty mogą być dokonywane wyłącznie na karty bankowe, na które w ciągu sześciu miesięcy dokonano co najmniej jednej wpłaty. Wygraną można także wypłacić przelewem bankowym po podaniu bukmacherowi danych bankowych. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł, a maksymalna jest nieograniczona. Warto zauważyć, że bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu wypłaty po złożeniu wniosku przez obstawiającego. Zatem po wskazaniu jednej karty środki mogą trafić na inną. Rozpatrzenie wniosku przez administrację może trwać do trzech dni roboczych, ale zazwyczaj pieniądze przychodzą w ciągu 15 minut.

Ważne! Do wpłat i wypłat można używać wyłącznie własnych kont bankowych lub kart! Wypłacanie środków na inne konto jest surowo zabronione przez regulamin firmy!

Wsparcie

W razie potrzeby użytkownicy mogą zawsze skontaktować się z obsługą techniczną sklepu z zakładami. Najłatwiejszym sposobem zadania pytania jest wypełnienie specjalnego formularza na oficjalnej stronie serwisu, ale można też skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Usługa wsparcia jest dostępna 24 godziny na dobę.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Jak poznać Zasady Fortuny?

Zapoznaj się z zasadami firmy w odpowiedniej sekcji, którą można znaleźć w głównym menu gry na oficjalnej stronie internetowej firmy.

🎲 Czy muszę zainstalować Fortunę na swoim tablecie?

Tak. Aplikację można pobrać z naszej strony internetowej (dla systemu Android) lub z App Store, w zależności od systemu operacyjnego.

🎲 Czy mogę zmienić swoje dane osobowe w profilu osobistym?

Nie. W razie potrzeby możesz zwrócić się z tym pytaniem do operatora zespołu pomocy technicznej firmy.

🎲 Czy wielkość zakładu gracza jest ograniczona?

Tak, bukmacher ma limity gier.

🎲 Jak usunąć swoje konto?

Nie, nie ma takiej opcji. Użytkownik może jednak zablokować konto, zwracając się do działu pomocy technicznej.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.