Fuksiarz zakłady bukmacherskie - recenzja serwisu gier bukmacherskich

Rejestracja
1 miejsce
99
Ocena użytkownika 5.0 2 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża 5-6 - 5-6%
Depozyt 1 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

99

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Bukmacher Fuksiarz jest jednym z młodych bukmacherów na polskim rynku. Oficjalna strona internetowa Fuksiarza została uruchomiona dopiero w 2012 roku, a wersja mobilna zakładów pojawiła się dopiero pod koniec 2016 r. Firma aktywnie rozwija i powiększa swoją bazę klientów. Administracji banku udaje się przyciągnąć nowych użytkowników dzięki korzystnym warunkom obstawiania i hojnej polityce bonusowej.

Oficjalna strona Fuksiarza - Zakłady sportowe

Wygląd strony jest bardzo nowoczesny i brytyjski, nietypowy dla polskiego rynku. Strona jest utrzymana w jasnej kolorystyce, co nadaje miły akcent blokom reklamowym i linii gier. Interfejs jest przedstawiony w postaci dwóch menu. Jeden z nich zawiera główne przyciski służące do nawigacji między sekcjami sklepu z zakładami: «Home», «Line», «LIVE», «Cybersport», druga zawiera menu umożliwiające sortowanie prezentowanej oferty wydarzeń sportowych. Na stronie głównej użytkowników wita baner reklamowy informujący o aktualnych programach bonusowych.

Spółka przyjmuje zakłady na podstawie zezwolenia wydanego przez polskiego Ministra Finansów w dniu 9 grudnia 2020 r. na okres 6 lat. Bukmacher koncentruje się na interaktywnej obsłudze i nie posiada stałych salonów gier.

Weryfikacja i ulepszanie konta na Fuksiarzu

Weryfikacja tożsamości w punkcie przyjmowania zakładów rozpoczyna się od obowiązkowego potwierdzenia pocztą elektroniczną. Bukmacher wyśle na podany adres wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Następnie należy dokończyć rejestrację, przechodząc zdalną identyfikację. W tym celu należy przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości na adres e-mail zespołu pomocy technicznej. Rozpatrzenie dokumentów trwa nie dłużej niż trzy dni, po czym gracz może swobodnie wypłacić wygraną.

Zwróć uwagę! Rejestracja w biurze bukmacherskim Fuksiarz jest dostępna tylko dla obywateli polskich i cudzoziemców zamieszkałych w Polsce! Usługi bukmacherskie są dostępne tylko dla dorosłych użytkowników.

Wyniki meczu

Fuksiarz PL jest młodym bukmacherem, który nie posiada jeszcze żadnych działów gier dodatkowych. W chwili obecnej nie ma sekcji z wynikami zakończonych i bieżących meczów, sekcji ze statystykami, nie ma też możliwości oglądania transmisji na żywo z bieżących wydarzeń.

Jak obstawiać zakłady?

Jak obstawiać zakłady?

Aby zawrzeć zakład, wybierz odpowiednie wydarzenie, na które chcesz postawić, korzystając z menu sortowania: najpierw wybierz dyscyplinę sportową, następnie kraj, w którym odbywają się mistrzostwa, i same mistrzostwa, a następnie określ dokładny mecz.

Bukmacher wyświetli szczegółową listę meczów. Gracz będzie musiał wybrać odpowiedni rynek z listy i dostosować kupon: określić kwotę i wielkość zakładu.

Kupon zostanie naliczony przez bukmachera zaraz po zakończeniu meczu i opublikowaniu oficjalnych wyników.

Ważne! Minimalna stawka w Fuksiarzu to 1 PLN!

Opinie graczy - plusy i minusy

Użytkownicy zwracają uwagę na wysoką niezawodność bukmachera i możliwość niemal natychmiastowej wypłaty wygranych. Średni czas oczekiwania na wpłatę nie przekracza 10 minut. Zaletami są elastyczne limity zakładów i dobrej jakości linia gry. Wadą jest brak sekcji gier dodatkowych oraz, co najważniejsze, zakładów na żywo w systemie LIVE.

Wersja mobilna Fuksiarz

Wersja mobilna Fuksiarz

Gdy tylko bukmacher Fuksiarz pojawił się na rynku, obstawianie zakładów z telefonu było możliwe tylko za pośrednictwem mobilnej wersji strony. Do dziś bukmacher nie udostępnia użytkownikom wysokiej jakości oprogramowania mobilnego na urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi, ale gracze wciąż mogą korzystać z mobilnej wersji oficjalnej strony.

Oferty bonusowe

Bukmacher oferuje program lojalnościowy dla nowych użytkowników w postaci bonusu od depozytu oraz dodatkową promocję dla stałych klientów w postaci cashback. U bukmachera można też skorzystać z wielu dodatkowych Fuksiarz bonus.

Możesz wykorzystać fuksiarz kod promocyjny, aby poprawić warunki ofert bonusowych.

Ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 500 PLN

Bukmacher oferuje nowym klientom możliwość doładowania konta i postawienia pierwszego zakładu. Jeśli zakład jest przegrany, spółka zwraca kwotę zakładu po potrąceniu podatku. Uzyskane w ten sposób środki można wykorzystać do zawarcia nowych zakładów.Pozwoli Ci to odzyskać pieniądze i zbudować kapitał na grę pomimo przegranej. Używając kodu promocyjnego Fuksiarz podczas rejestracji, można zwiększyć sumę ubezpieczenia.

Bukmacher internetowy fuksiarz nie zapewnia bonusu bez depozytu.

Oferty bonusowe

Dodatkowe bonusy

Stali klienci mogą odzyskać do 50% utraconych pieniędzy w ciągu miesiąca. Zwrot pieniędzy jest przekazywany na konto bonusowe. Aby móc wypłacić środki otrzymane w ramach cashback, bonusy te muszą zostać wykorzystane co najmniej 10 razy w ekspresowym tempie. Maksymalna wysokość rabatów wynosi 200 PLN na jeden bilet. Bukmacher nie ustala żadnych miesięcznych limitów cashback. Bukmacher przewiduje również dodatkowe promocje dla stałych klientów:

  • Wczesna wypłata - jeśli wybrana drużyna pokona przeciwnika o dwa punkty lub więcej, bukmacher zaliczy zakład jako wygrany.
  • Mega kursy - najlepsze kursy na najlepsze mecze bez prowizji za zakłady.
  • Virtual Sports Cashback - możesz obstawiać wirtualne mecze piłki nożnej i otrzymać zwrot pieniędzy w przypadku przegranej.

Większość z tych promocji jest dostępna dla graczy bez żadnych ograniczeń. Można ich użyć więcej niż jeden raz. Oferty bonusowe, jeśli są właściwie wykorzystywane, mogą przynieść dodatkowe zyski i zmniejszyć ryzyko związane z grą.

Fuksiarz opinie są zazwyczaj pozytywne. Użytkownicy zwracają uwagę na szybką wypłatę środków i korzystne warunki gry.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC Fuksiarz

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obstawiać zakłady w BK. Aby założyć konto w serwisie Fuksiarz, wybierz zakładkę «Rejestracja» w prawym górnym rogu. Następnie należy wypełnić wszystkie pola formularza rejestracyjnego - numer telefonu, adres e-mail, datę urodzenia oraz wymyślić hasło. Jeśli jest dostępny, można również wprowadzić kod promocyjny. Numer telefonu będzie wymagał potwierdzenia sms-em weryfikacyjnym z kodem. Po wypełnieniu formularza pozostaje tylko kliknąć przycisk «Zarejestruj się».

Po rejestracji gracze otrzymają dostęp do pełnej funkcjonalności biura bukmachera! Jednak aby wypłacić środki z zakładu, musisz zweryfikować swoje konto!

Licencje Fuksiarz

№ Licencje
PS4.6831.1.2020
Kraj działania
Polska
Data wydania
2020
Data końcowa

Biuro prywatne

Po rejestracji w firmie bukmacherskiej gracz otrzymuje dostęp do dodatkowej sekcji gry – «osobistego gabinetu». Z jego pomocą użytkownik będzie mógł uzupełniać konto, składać wnioski o wypłatę, monitorować historię swoich zakładów i przepływ środków na saldzie gry. W osobistym gabinecie znajdują się również zakładki umożliwiające konfigurację indywidualnych ustawień: opcja «Zakłady jednym kliknięciem», format wyświetlania notowań oraz ustawienia strefy czasowej.

Linia przedmeczowa

Firma oferuje standardową linię gier hazardowych na rynku polskim. Szanse na to pozostają jednak na dość wysokim poziomie. W popularnych meczach może być nawet 700 pozycji, a średnia marża zakładu wynosi 5-6%.

Skład Fuksiarza

Bukmacher przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych w 21 dyscyplinach. W linii popularnych dyscyplin sportowych prezentowane są wszystkie najważniejsze mistrzostwa Polski, Ukrainy, Europy, Rosji, Azji i USA. Dla mało popularnych dyscyplin sportowych proponowana jest skromniejsza linia. W tym przypadku bukmacher przyjmuje zakłady tylko na ligi główne lub mistrzostwa międzynarodowe.

Najlepsze linie do obstawiania na stronie zakładów to piłka nożna, krykiet, hokej, koszykówka, tenis i cybersport!

Mecz na żywo i mecz premierowy

W LIVE oferta imprez sportowych jest nieco skromniejsza. W przypadku głównych dyscyplin sportowych praktycznie wszystkie wcześniej prezentowane mecze są włączone do transmisji LIVE. Jedną z cech szczególnych bukmachera jest podwyższona jakość arkusza kalkulacyjnego do obstawiania meczów na żywo. Dotyczy to w szczególności tenisa stołowego i ziemnego, a także meczów cybersportowych. W LIVE szanse są nieco mniejsze - margines wzrasta o 1-2%.

Wypłata środków

Możesz dokonywać wpłat za pomocą kart bankowych i e-portfeli, które są bardzo popularne w Polsce:

  • Neteller
  • Skrill
  • PayPal.
  • TPay.
  • Blik.
  • DotPay.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN. Wszystkie środki są przelewane natychmiast i bez żadnych prowizji ze strony administracji BK. Maksymalna kwota wpłaty zależy od wybranego systemu płatności.

Uwaga! Środki są wpłacane prawie natychmiast, w niektórych przypadkach może wystąpić opóźnienie do trzech dni bankowych!

Wypłaty są również dostępne od 10 PLN wzwyż. Należy pamiętać, że przed wypłatą należy wykorzystać wszystkie pieniądze wpłacone na konto na zakłady. U bukmachera nie ma opłaty za wypłatę. Pieniądze są przekazywane do elektronicznych systemów płatności natychmiast, a na karty bankowe w ciągu jednego dnia.

Wsparcie

W biurze bukmachera znajduje się dział obsługi klienta, który działa przez całą dobę. Istnieje kilka sposobów skontaktowania się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem czatu LIVE na stronie internetowej zakładów lub w wersji mobilnej. Na odpowiedź operatora nie trzeba czekać dłużej niż dwie minuty. Warto jednak pamiętać, że niektóre kwestie można rozwiązać tylko poprzez kontakt mailowy.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Jakie są minimalne i maksymalne zakłady?

Minimalna stawka zakładu w Fuksiarzu wynosi 1 PLN.

🎲 Czy i w jakiej wysokości muszę zapłacić podatek od wygranej?

Tak, wszystkie wygrane podlegają opodatkowaniu.

🎲 Czy Fuksiarz akceptuje zakłady sportowe w sieci?

Tak, mamy osobną sekcję poświęconą zakładom na eSporty.

🎲 Co to są handicapy i sumy Forex?

Są to marże hazardowe w tabelach zakładów w BK. Handicap to zakład na wynik z uwzględnieniem sztucznej przewagi, zakład łączny to zakład na wynik meczu.

🎲 Jak usunąć konto?

Ta opcja nie jest udostępniana przez bukmachera.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.