Przegląd popularnego polskiego bukmachera - Totolotek: oficjalna strona i warunki gry

Rejestracja
14 miejsce
76
Ocena użytkownika 3.6 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt 4 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

76

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Dziś Totolotek pozostaje jednym z największych bukmacherów skierowanych na polską publiczność. Jego administracja wykazuje również maksymalną lojalność wobec zagranicznych graczy przebywających w Polsce. Oficjalna strona Totolotka nie jest blokowana przez dostawców usług internetowych, co oznacza, że gracze nie muszą korzystać z usług pośredników w celu obejścia blokady.

Totolotek - oficjalna strona internetowa

Totolotek - oficjalna strona internetowa

Ogólny projekt głównej strony serwisu hazardowego jest wykonany w ciemnych kolorach, dzięki czemu użytkownicy nie są rozproszeni podczas procesu gry. Linia zakładów zajmuje większość strony głównej, a interfejs jest tak zwięzły, jak to tylko możliwe. Istnieje również menu służące do sortowania oprogramowania hazardowego. Oprócz zakładów sportowych, serwis Pin UP umożliwia obstawianie gier karcianych.

Na stronie bukmachera użytkownicy znajdą również dział z informacjami o działalności firmy. Totolotek jest licencjonowaną firmą oficjalnie zarejestrowaną w Polsce. Serwis posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki temu gracze nie muszą się martwić o wiarygodność bukmachera i przejrzystość warunków gry.

Strona internetowa firmy jest dostępna tylko w języku polskim, a jako walutę gry można wybrać jedynie polski złoty.

Bukmacher Totolotek: zakłady sportowe online

Linie zakładów Totolotka mogą konkurować nawet z czołowymi brytyjskimi firmami bukmacherskimi. Dostępne są ponad 30 kursów zakładów sportowych, w tym takie mało popularne dyscypliny, jak Sumo, rzutki, bilard, snooker, krykiet i łyżwiarstwo figurowe. Jak w każdej firmie, najwięcej uwagi ze strony administracji firmy otrzymują zakłady na piłkę nożną, hokej, koszykówkę i tenis.

W każdej kolejce można znaleźć ponad 100 wydarzeń w trybie LIVE i ponad 500 w trybie Prematch. Ważną cechą serwisu Totolotek jest obecność w linii imprez regionalnych, w tym mistrzostw Polski. W linii znajdują się wszystkie ligi krajowe europejskich związków, turnieje azjatyckie, mistrzostwa Ameryki, Afryki i Polski.

Minimalna stawka wynosi zaledwie 0,1 zł, a limit zakładów jest ustalany indywidualnie.

Liga i wskazówki dotyczące zakładów: Przegląd rynków

Szerokość oferowanego zakresu zależy bezpośrednio od dyscypliny sportowej, popularności wydarzenia oraz trybu rozgrywek. Najbardziej rozbudowany spis meczów piłkarskich najlepszych europejskich dywizji w Prematch - to aż 1000 rynków do gry. W mało znanych turniejach, takich jak darty, bilard czy aqua floor, może być zaledwie 20-30 markerów, wśród których dostępne są tylko pozycje profilowe, takie jak wynik, suma, handicap, dokładny wynik i podwójna szansa. Jednocześnie topowe mecze bukmacherskie są opatrzone szczegółowymi ofertami:

 • Rynki kombinowane (suma + dokładny wynik, suma + wynik, itp.).
 • Zakłady na statystyki (strzały na bramkę, kary, dotknięcia itp.).
 • Specjalistyczne (zabójstwa Roshan, całkowite zabójstwa, przerwy, ósemki itp.)

Na rynkach głównych obowiązuje marża bukmacherska do 6%, a na rynkach dodatkowych do 12%. Porównując jednak kursy oferowane przez Totolotka z warunkami większości zagranicznych firm, można stwierdzić, że są one naprawdę atrakcyjne.

Pobierz Totolotek na Androida

Pobierz Totolotek na Androida

Bukmacher udostępnia swoim klientom poręczną aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android. Możesz ją pobrać z oficjalnej strony internetowej firmy lub jako plik .apk na naszej stronie internetowej. Oprogramowanie mobilne uwzględnia specyfikę systemu operacyjnego i zapewnia najbardziej stabilne połączenie z serwisem gier.

Aplikacja mobilna umożliwia korzystanie z usług biura bukmacherskiego w dowolnym momencie bez potrzeby korzystania z komputera.

Totolotek na iOS

Totolotek na iOS

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą korzystać z przyjaznej dla użytkownika adaptacyjnej wersji oficjalnej strony Totolotka. Nie trzeba jej pobierać i instalować na smartfonie, nie zajmuje miejsca na urządzeniu i zawiera wszystkie niezbędne funkcje do obstawiania. Aby przejść do wersji mobilnej, należy zalogować się na stronie bukmachera ze swojego smartfona lub tabletu. Wersja adaptacyjna jest również dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Aplikację mobilną dla systemu iOS udostępnia serwis bukmacherski. Można ją pobrać ze sklepu App Store.

Z aplikacji mobilnej Totolotek

Z aplikacji mobilnej Totolotek

Możliwe jest również założenie konta u bukmachera poprzez aplikację mobilną dla systemu Android oraz adaptacyjną wersję strony internetowej. Procedura rejestracji pozostaje podobna, ale posiada pewne różnice. Podczas rejestracji konta z telefonu, po utworzeniu konta w grze, podstawowe informacje wypełnia się w gabinecie osobistym. Konieczne jest wymyślenie hasła oraz podanie numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail podczas rejestracji.

Premie Totolotka

Premie Totolotka

Administracja bukmachera witająca nowych użytkowników oferuje bonus w wysokości 100% od pierwszej wpłaty do 1000 PLN. Środki bonusowe są zapisywane na osobnym saldzie i po pomyślnym postawieniu zakładu stają się dostępne do wypłaty. Stałym klientom przysługują specjalne oferty, takie jak cashback, bonus mnożnikowy za zakłady parlay oraz opcja ubezpieczenia zakładów.

Zgodnie z regulaminem, ponowna rejestracja na stronie BK w celu ponownego otrzymania bonusu powitalnego jest zabroniona!

Zakłady na gry karciane

Zakłady na gry karciane

Totolotek oferuje graczom szeroki wybór gier karcianych od czołowych wydawców europejskich i amerykańskich.

Opinie graczy z Polski

Opinie graczy z Polski

W internecie można znaleźć wiele opinii na temat działalności tego bukmachera, z czego większość jest pozytywna. Użytkownicy doceniają wysokie kursy, zróżnicowane programy lojalnościowe oraz bogaty wybór gier. Dodatkowo, klienci często podkreślają szybką wypłatę wygranych.

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC Totolotek

Aby móc obstawiać u bukmachera, użytkownicy muszą przejść przez procedurę rejestracji konta do gry. Można to zrobić w następujący sposób:

 • Otworzyć zakładkę "Rejestracja" w prawym górnym rogu strony głównej serwisu.
 • Wypełnić formularz rejestracyjny, podając imię i nazwisko, datę urodzenia, kraj i miasto zamieszkania, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, płeć, wybrać walutę gry oraz wymyślić hasło do dalszej autoryzacji.
 • Potwierdzić zgodę z aktualnym regulaminem biura bukmacherskiego. Po potwierdzeniu rejestracji, konto gracza zostanie pomyślnie zarejestrowane i stanie się on pełnoprawnym klientem bukmachera. Pozostaje tylko potwierdzić numer telefonu i adres e-mail za pomocą wiadomości z tajnymi kodami.

Po rejestracji gracze będą mogli wejść do zakładów sportowych, grać na prawdziwe pieniądze, dokonywać wpłat oraz uczestniczyć w programach bonusowych bukmachera. Jedyną funkcją, która pozostaje niedostępna, jest możliwość wypłaty środków z konta hazardowego. Przed złożeniem wniosku o pierwszą wypłatę, zakład musi przejść przez procedurę weryfikacyjną.

W tym celu należy pobrać w kancelarii prywatnej skan paszportu lub dowodu osobistego oraz zdjęcie karty płatniczej (lub zrzut ekranu konta osobistego e-portfela). Inną dokumentację mogą żądać bukmacherzy w ramach identyfikacji, takie jak:

 • Prawo jazdy.
 • Rachunek za media.
 • Akt urodzenia.
 • Paszport zagraniczny.

Bukmacherzy weryfikują dokumenty w ciągu trzech dni roboczych, po czym gracz może wypłacić środki dowolną dostępną metodą.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta Totolotek

Aby dokonać wpłaty na swoje konto w sklepie bukmacherskim, konieczna jest przeprowadzka procedura weryfikacji tożsamości. Bukmacher akceptuje płatności z różnych systemów płatniczych, takich jak:

 • Karty bankowe (VISA, MASTERCARD,).
 • Portfele elektroniczne (Neteller, Skrill, PaySafe, Revolut).
 • System PaySafeCard.
 • Przekazy pieniężne online Przelewy24.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 2 PLN. Maksymalna kwota depozytu zależy od wybranej metody płatności. Bukmacher nie pobiera opłat za przelewy, jednak należy pamiętać, że opłaty te mogą być ustalone przez bank.

Podczas doładowywania konta obowiązują następujące zasady:

 1. Dozwolone są tylko przelewy z kart wydanych przez banki na nazwisko gracza.
 2. Dokonywanie wpłat z kart niewydanych na nazwisko gracza jest zabronione.
 3. Bukmacher zastrzega sobie prawo do żądania weryfikacji e-portfeli.
 4. Jedna metoda płatności może być używana do wpłat tylko na jedno konto gry.

Wypłaty są realizowane wyłącznie na karty i portfele. Minimalna kwota wypłaty wynosi tylko 5 PLN, dzięki czemu serwis jest dostosowany do potrzeb początkujących graczy.

Kwota min.
4 PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Zakłady na żywo Totolotek

Zakłady LIVE stają się coraz bardziej popularne z każdym dniem. Dzięki nim obstawiający nie muszą długo czekać na naliczenie kuponu, a zakłady in-play są łatwiejsze do podjęcia decyzji. Zamiast analizowania statystyk, wystarczy przeanalizować rzeczywiste wyniki zespołów (zawodników) na boisku. Aby gra była jak najbardziej komfortowa, bukmacher Totolotek oferuje swoim widzom możliwość oglądania wielu meczów na żywo.

Możliwość oglądania transmisji na żywo jest dostępna tylko dla autoryzowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego.

Cybernetyczne zakłady sportowe

Cybernetyczne zakłady sportowe

Na szczególną uwagę zasługuje linia e-sportowa w Totolotku, która znacznie przewyższa linie większości zagranicznych bukmacherów pod względem zarówno zasięgu, jak i zakresu oferowanych wydarzeń. Firma umożliwia klientom obstawianie wszystkich najpopularniejszych dyscyplin e-sportowych, a nie tylko takich jak Dota 2, CS: GO i League of Legends. Najczęściej oglądane turnieje mogą mieć nawet do 500 rynków gier do obstawienia. Ponadto, w przypadku większości wydarzeń na żywo, bukmacher zapewnia transmisje online.

Średnia marża zakładów na wydarzenia e-sportowe w Totolotku wynosi 6%.

Wsparcie

Wsparcie Totolotka - serwis wsparcia

Biuro bukmacherskie oferuje całodobową obsługę klienta. Każdy gracz ma możliwość kontaktu z operatorem i zadania wszelkich pytań dotyczących korzystania z serwisu hazardowego. Zespół wsparcia przyjmuje zgłoszenia za pośrednictwem 24-godzinnej, wielokanałowej infolinii, czatu LIVE na oficjalnej stronie internetowej oraz poczty elektronicznej. Czas reakcji zależy od metody kontaktu oraz obciążenia pracą zespołu wsparcia.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy mogę odzyskać swój zakład, jeśli przegram?

Obstawiający mogą otrzymać zwrot nawet do 10% wartości przegranego zakładu w ramach programu lojalnościowego "cashback".

🎲 Ile bonusów mogę otrzymać po zarejestrowaniu się w Totolotku?

Wysokość bonusu jest równa wartości pierwszej wpłaty. Maksymalna premia wynosi 1000 zł.

🎲 W jakich językach dostępna jest oficjalna strona Totolotka?

Strona jest dostępna wyłącznie w języku polskim.

🎲 Gdzie znajdę wyniki meczów?

Sekcja "Wyniki" znajduje się w menu głównym.

🎲 Jaka jest maksymalna wygrana na zakład?

Możliwa wygrana sięga nawet 70 000 zł i zależy od popularności wydarzenia, trybu gry oraz wybranej linii.

🎲 Jaka jest średnia marża w Totolotku?

Średnia marża wynosi 6%.

🎲 Czy aplikacja ma czat wsparcia na żywo?

Tak, czat wsparcia jest dostępny również w aplikacji mobilnej.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.