Przegląd popularnego polskiego bukmachera - Totolotek: oficjalna strona i warunki gry

14 miejsce
76
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

76

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Dziś Totolotek pozostaje jednym z największych bukmacherów nastawionych na polską publiczność. Jego administracja wykazuje również maksymalną lojalność wobec zagranicznych graczy przebywających w Polsce. Oficjalna strona Totolotka nie jest blokowana przez dostawców usług internetowych, dzięki czemu gracze nie muszą korzystać z usług osób trzecich w celu obejścia blokady.

Totolotek - oficjalna strona internetowa

Totolotek - oficjalna strona internetowa

Ogólny projekt głównej strony serwisu hazardowego jest wykonany w ciemnych kolorach, dzięki czemu użytkownicy nie są rozproszeni od procesu gry. Linia zakładów zajmuje większość strony głównej, a interfejs jest tak zwięzły, jak to tylko możliwe i jest menu do sortowania oprogramowania hazardowego. Oprócz zakładów sportowych, serwis Pin UP daje możliwość obstawiania gier karcianych.

Na stronie bukmachera użytkownicy będą mogli znaleźć również dział z informacjami o działalności firmy. Totolotek jest licencjonowaną firmą oficjalnie zarejestrowaną w Polsce, serwis posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki temu gracze nie muszą się martwić o wiarygodność bukmachera i przejrzystość warunków gry.

Strona internetowa firmy dostępna jest tylko w języku polskim. Jako walutę gry można wybrać tylko polski złoty.

Bukmacher Totolotek: zakłady sportowe online

Rozległości linii zakładów Totolotka mogłyby pozazdrościć nawet czołowe brytyjskie firmy bukmacherskie. Dostępnych jest ponad 30 kursów zakładów sportowych, w tym niektóre mało popularne sporty, takie jak Sumo, rzutki, bilard, snooker, krykiet i łyżwiarstwo figurowe. Jak w każdej firmie, zakłady na piłkę nożną, hokej, koszykówkę i tenis otrzymują najwięcej uwagi od administracji firmy.

W tych kolejkach każdego dnia można znaleźć ponad 100 wydarzeń w trybie LIVE i ponad 500 w Prematchu. Ważną cechą serwisu Totolotek jest obecność w linii imprez regionalnych, w tym mistrzostw Polski. W kolejce znajdują się wszystkie ligi krajowe europejskich związków, turnieje azjatyckie, mistrzostwa Ameryki, Afryki i Polski.

Minimalna stawka to zaledwie 0,1 zł; limit zakładów ustalany jest indywidualnie.

Liga i wskazówki dotyczące zakładów: Przegląd rynków

Szerokość oferowanego zasięgu zależy bezpośrednio od wybranej dyscypliny sportowej, popularności danego wydarzenia oraz trybu rozgrywek. Najbardziej rozbudowany spis meczów piłkarskich najlepszych europejskich dywizji w Prematch - aż 1000 rynków do gry. Mało znane turnieje w darta, bilard czy aqua floor mogą mieć zaledwie 20-30 markerów, wśród których dostępne są tylko pozycje profilowe, takie jak wynik, suma, handicap, dokładny wynik i podwójna szansa. Jednocześnie topowe mecze bukmacherów opatrzone są dogłębnymi portfelami:

 • Rynki kombinowane (suma + dokładny wynik, suma + wynik, itp.).
 • Zakłady na statystyki (strzały na bramkę, kary, dotknięcia itp.).
 • Specjalistyczne (zabójstwa Roshan, całkowite zabójstwa, przerwy, ósemki itp.)

Na rynkach głównych obowiązuje marża bukmacherska do 6%, na rynkach dodatkowych do 12%. Jednak porównując notowania oferowane przez bukmacherów z warunkami większości zagranicznych firm, Totolotek oferuje naprawdę wysokie kursy.

Pobierz Totolotek na Androida

Pobierz Totolotek na Androida

Bukmacher udostępnia swoim klientom poręczną aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android. Możesz go pobrać z oficjalnej strony firmy lub jako instalacyjny .apk na naszej stronie. Oprogramowanie mobilne uwzględnia osobliwości systemu operacyjnego i zapewnia najbardziej stabilne połączenie z serwisem gier.

Aplikacja mobilna pozwala na korzystanie z usług biura bukmacherskiego w dowolnym momencie bez przywiązania do komputera.

Totolotek na iOS

Totolotek na iOS

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą korzystać z przyjaznej dla użytkownika adaptacyjnej wersji oficjalnej strony Totolotka. Nie trzeba jej pobierać i instalować na smartfonie, nie zajmuje miejsca na urządzeniu i zawiera wszystkie niezbędne funkcje do obstawiania. Aby przejść do wersji mobilnej, zaloguj się na stronie bukmachera ze swojego smartfona lub tabletu. Wersja adaptacyjna dostępna jest również dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Aplikację mobilną dla systemu iOS udostępnia serwis bukmacherski. Można ją pobrać za pośrednictwem App Store.

Z aplikacji mobilnej Totolotek

Z aplikacji mobilnej Totolotek

Możliwe jest również założenie konta u bukmachera poprzez aplikacje mobilne dla systemu Android oraz adaptacyjną wersję strony internetowej. Procedura rejestracji pozostaje podobna, ale posiada różnice. Podczas rejestracji konta z telefonu, po utworzeniu konta w grze, podstawowe informacje wypełnia się w gabinecie osobistym. Podczas rejestracji konieczne jest wymyślenie hasła oraz podanie numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail.

Premie Totolotka

Premie Totolotka

Administracja bukmachera wita nowych użytkowników bonusem 100% od pierwszej wpłaty do 1000 PLN. Środki bonusowe są zapisywane na osobnym saldzie i pod warunkiem pomyślnego postawienia zakładu, stają się dostępne do wypłaty. Stali klienci mogą skorzystać z ofert specjalnych takich jak cashback, bonus mnożnikowy za zakłady parlay oraz możliwość ubezpieczenia zakładów.

Ponowna rejestracja na stronie BK w celu ponownego odebrania bonusu powitalnego jest zabroniona!

Zakłady na gry karciane

Zakłady na gry karciane

Totolotek oferuje obstawiającym szeroki wybór gier karcianych od czołowych wydawców europejskich i amerykańskich.

Opinie graczy z Polski

Opinie graczy z Polski

W sieci można znaleźć wiele opinii na temat działalności bukmachera, z których większość jest pozytywna. Użytkownicy zwracają uwagę na wysokie kursy, różne programy lojalnościowe i szeroki wybór gier. Również klienci często podkreślają możliwość szybkiej wypłaty wygranych.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC

Aby móc obstawiać u bukmachera, użytkownicy muszą przejść przez procedurę rejestracji konta do gry. Można to zrobić w następujący sposób:

 1. Otworzyć zakładkę "Rejestracja" w prawym górnym rogu strony głównej serwisu.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny (napisz swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, kraj i miasto zamieszkania, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, płeć, wybierz walutę gry i wymyśl hasło do dalszej autoryzacji).
 3. Potwierdzić zgodę z aktualnym regulaminem biura bukmacherskiego.

Po potwierdzeniu rejestracji, konto gracza zostanie pomyślnie zarejestrowane i stanie się on pełnoprawnym klientem bukmachera. Pozostaje tylko potwierdzić numer telefonu i adres e-mail za pomocą wiadomości z tajnymi kodami.

Po rejestracji gracze będą mogli wejść do zakładów sportowych, grać na prawdziwe pieniądze, dokonywać wpłat i uczestniczyć w programach bonusowych bukmachera. Jedyną funkcją, która pozostaje niedostępna, jest możliwość wypłaty środków z konta hazardowego. Przed złożeniem wniosku o pierwszą ratę zakład powinien przejść przez procedurę weryfikacyjną.

W tym celu należy pobrać w kancelarii prywatnej skan paszportu lub dowodu osobistego oraz zdjęcie karty płatniczej (lub zrzut ekranu konta osobistego e-portfela). Inne dokumenty mogą być wymagane przez bukmachera w ramach identyfikacji:

 • Prawo jazdy.
 • Rachunek za media.
 • Akt urodzenia.
 • Paszport zagraniczny.

Bukmacherzy weryfikują dokumenty w ciągu trzech dni roboczych, po czym obstawiający może wypłacić środki dowolną dostępną metodą.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta

Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto w sklepie bukmacherskim dopiero po przejściu procedury weryfikacji tożsamości. Bukmacher akceptuje płatności z różnych systemów płatniczych:

 • Karty bankowe (VISA, MASTERCARD,).
 • Portfele elektroniczne (Neteller, Skrill, PaySafe, Revolut).
 • System PaySafeCard.
 • Przekazy pieniężne online Przelewy24.

Minimalna wpłata wynosi 2 PLN. Maksymalna kwota depozytu zależy od wybranego sposobu płatności. Bukmacher nie pobiera opłaty za przelewy, ale ostrzega, że opłata może być ustalona przez bank. Do procedury doładowania stosuje się następujące zasady usługi:

 1. Dozwolone są tylko przelewy z kart wydanych przez banki na nazwisko gracza.
 2. Dokonywanie wpłat z kart niewydanych na nazwisko gracza jest zabronione.
 3. Bukmacher zastrzega sobie prawo do żądania weryfikacji e-portfeli.
 4. Jedna metoda płatności może być używana do wpłat tylko na jedno konto gry.

Wypłaty są realizowane wyłącznie na karty i portfele. Minimalna kwota wypłaty wynosi tylko 5 PLN, co sprawia, że serwis jest dostosowany do potrzeb początkujących graczy.

Kwota min.
PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Zakłady na żywo Totolotek

Zakłady LIVE z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne. Z ich pomocą obstawiający nie muszą długo czekać na naliczenie kuponu, dodatkowo zakłady in-play są znacznie łatwiejsze w podejmowaniu decyzji. Zamiast konieczności analizowania statystyk, wystarczy przeanalizować rzeczywiste wyniki zespołów (zawodników) na boisku. Aby gra była jak najbardziej komfortowa, bukmacher Totolotek oferuje swoim widzom możliwość oglądania wielu meczów na żywo.

Możliwość oglądania transmisji na żywo dostępna jest tylko dla autoryzowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego.

Cybernetyczne zakłady sportowe

Cybernetyczne zakłady sportowe

Na szczególną uwagę zasługuje linia cybersportowa w Totolotku, która znacznie przewyższa linie większości zagranicznych bukmacherów zarówno pod względem zasięgu, jak i zakresu zdarzeń. Firma umożliwia klientom obstawianie wszystkich topowych dyscyplin eSportowych, nie tylko obstawianie Dota 2, CS: GO i League of Legend. Najbardziej popularne turnieje mogą być reprezentowane przez nawet 500 rynków gier. A w przypadku większości meczów LIVE, bukmacher zapewnia streaming na żywo.

Średnia marża zakładów na wydarzenia eSportowe Totolotka wynosi 6%.

Wsparcie

Wsparcie Totolotka - serwis wsparcia

Biuro bukmachera zapewnia całodobową obsługę klienta. Każdy gracz ma możliwość kontaktu z operatorem biura bukmacherskiego i zadania wszelkich pytań związanych z korzystaniem z serwisu hazardowego. Zespół wsparcia przyjmuje odwołania za pośrednictwem 24-godzinnej wielokanałowej infolinii, czatu LIVE na oficjalnej stronie internetowej i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas reakcji zależy od metody leczenia i ogólnego obciążenia pracą zespołu wsparcia.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy mogę odzyskać swój zakład, jeśli przegram?

Obstawiający mogą oddać sobie do 10% wielkości przegranego zakładu w ramach programu lojalnościowego "cashback".

🎲 Ile bonusów mogę otrzymać po zarejestrowaniu się w Totolotku?

Wysokość bonusu jest równa kwocie Twojego pierwszego depozytu. Maksymalna premia wynosi 1000 zł.

🎲 W jakich językach dostępna jest oficjalna strona Totolotka?

Strona dostępna jest tylko w języku polskim.

🎲 Gdzie znajdę wyniki meczów?

W sekcji "Wyniki" w menu głównym.

🎲 Jaka jest maksymalna wygrana na zakład?

Do 70 000 zł w zależności od popularności wydarzenia, trybu gry i wybranej linii.

🎲 Jaka jest średnia marża w Totolotku?

Średnia marża wynosi 6%.

🎲 Czy aplikacja ma czat wsparcia na żywo?

Tak, czat wsparcia jest dostępny również w aplikacji mobilnej.

Totolotek Totolotek
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.