Najlepsze oferty bukmacherskie w Polsce na 2023 rok

Resetuj

Oferty zakładów są niezwykle ważne, zarówno dla bukmacherów, jak i dla graczy. Dla pierwszych stanowią one doskonałą okazję do zdobycia nowych klientów. Oferty powitalne to sprawdzony sposób na przyciągnięcie nowych klientów, a ciągłe promocje to świetny sposób na to, aby utrzymać ich przy sobie. Dla graczy oferty pomagają uzyskać dodatkową wartość w zakładach. Mogą one przybierać rozmaite formy, jednak ostatecznie wszystkie powinny pomóc w osiągnięciu długoterminowych zysków.

W niniejszym przewodniku znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o ofertach bukmacherskich w Polsce. Przedstawimy różne rodzaje promocji dla nowych i stałych klientów, najczęściej spotykane przepisy i warunki, a także wiele innych informacji. Zatem do dzieła.

Jak oceniamy oferty zakładów na start

Jak oceniamy oferty zakładów na start

Oferty zakładów są bardzo popularne, jednak niektóre z nich są zdecydowanie bardziej korzystne od innych. Przejrzenie wszystkich ofert i stworzenie rankingu stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego podczas naszych badań zastosowaliśmy szereg zdefiniowanych kryteriów, które zostały uwzględnione w każdej ofercie. To pozwoliło na opracowanie tabeli przedstawionej na górze tej strony. Jako zwolennicy przejrzystości w serwisach z zakładami bukmacherskimi, poniżej przedstawiamy trzy najważniejsze kryteria, jakie zastosowaliśmy.

Wartość

To jest najważniejszy czynnik, który bierzemy pod uwagę przy ocenie ofert zapisów. Konkretnie, zadajemy jedno proste pytanie - "Jaką wartość ma to dla gracza?".

Wartość składa się oczywiście z kilku elementów. Najbardziej podstawowym jest jednak to, ile pieniędzy użytkownik musi wpłacić i jakie bonusy otrzyma w zamian. Oferty '100% dopasowania' i 'Zakład bez ryzyka' znajdziesz tutaj. Tak długo, jak przestrzegasz maksymalnych limitów, otrzymujesz w zasadzie pokrycie całego depozytu lub stawki w stosunku 1:1.

To również minimalny akceptowalny stosunek dla ofert "Postaw X, otrzymaj Y". Postawienie 10 PLN, aby otrzymać 10 PLN bezpłatnego zakładu jest rozsądną wartością, natomiast nie warto brać pod uwagę zakładów o mniejszej wartości.

Przejrzystość

Jeśli sformułowanie oferty powitalnej jest skomplikowane, jest to zły sygnał. Bez względu na to, czy było to zamierzone działanie, czy nie, często może to prowadzić do przeoczenia kluczowego punktu lub warunku.

Przy pierwszym spojrzeniu na promocję użytkownik powinien być w stanie w ciągu kilku chwil ocenić jej wartość i zapoznać się z pełnym regulaminem. Z tego powodu nagradzamy bukmacherów, którzy zadbaliby o to, aby ich oferty zakładów online były wyjaśnione w sposób jak najbardziej przejrzysty.

Zasady i warunki

Wszystkie oferty na stronach bukmacherskich posiadają regulamin, który został dokładnie zweryfikowany dla wszystkich promocji z naszej listy. Skupiliśmy się przy tym na dwóch kluczowych kwestiach.

Pierwsza z nich, o której już wspomnieliśmy, dotyczy czytelności: "Czy regulamin jest zrozumiały?" Jego język powinien być prosty, klarowny i przystępny.

Druga kwestia, jeszcze ważniejsza, to "Czy regulamin jest uczciwy?". Dotyczy ona kwalifikujących się rynków i metod wpłaty, minimalnych kursów i stawek itp. Obejmuje również wymagania obrotu, które bywają często zbyt wysokie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszych ofert?

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszych ofert?

Prawie każdy polski zakład sportowy oferuje zarówno bonusy powitalne, jak i promocje dla aktywnych graczy. Oznacza to, że użytkownik ma do wyboru dziesiątki, jeśli nie setki korzystnych opcji.

W tym artykule proponujemy niektóre z najlepszych aktualnych ofert, aby ułatwić Ci wybór. Aby wybrać najlepszą ofertę od bukmachera, warto zastosować następujące trzy kryteria:

Kwalifikujące się rynki

Jeśli jesteś specjalistą od piłki nożnej i nie interesują Cię inne dyscypliny sportowe, z pewnością zainteresuje Cię oferta bukmacherów, którzy oferują zakłady dedykowane tej właśnie dyscyplinie. To samo dotyczy wyścigów konnych. Niektóre firmy oferują także specjalne promocje na tenis, krykiet i golf.

Analogicznie, jeśli preferujesz zakłady akumulowane zamiast pojedynczych, wybierz bukmacherów, którzy zadbają o Twoje potrzeby. Bonusy Acca, ubezpieczenia Acca i Kluby Darmowych Zakładów to tylko niektóre z ofert, na które warto zwrócić uwagę.

Szersza książka sportowa

Jeśli planujesz jedynie korzystać z ofert powitalnych, to jakość poszczególnych bukmacherów nie ma większego znaczenia. Jednakże, jeśli chcesz wybrać długoterminowego bukmachera, u którego będziesz mógł ciągle wybierać spośród ofert zakładów, powinieneś spojrzeć na to zagadnienie inaczej.

Przetestuj interfejs platformy i sprawdź, czy jest intuicyjny. Przyjrzyj się opcjom obsługi klienta. Sprawdź, czy dostępne są specjalne funkcje, które uważasz za priorytetowe, takie jak np. transmisja na żywo.

Ryzyko/wynagrodzenie

Różni gracze mają różne preferencje co do stosunku ryzyka do zysku. Niektórzy preferują postawę "postaw dużo albo wracaj do domu", podczas gdy inni wolą bardziej wyważone podejście.

Dla poszczególnych graczy istnieje wiele ofert bukmacherskich. Niektóre kluby oferują darmowe zakłady i proponują postawienie pięciu zakładów akumulacyjnych o wartości 10 PLN w ciągu jednego tygodnia. Ryzyko takiego typu zakładów jest wysokie, ale potencjalne zyski - zarówno z wygranych, jak i bonusów - są znaczne. Dla bardziej ostrożnych graczy dostępne są opcje ubezpieczenia Acca lub zwrotu pieniędzy za zajęcie drugiego miejsca, co pozwala na ograniczenie strat.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.