Najlepsze oferty bukmacherskich Polska 2023

Resetuj

Oferty zakładów są niezwykle ważne, zarówno dla bukmacherów, jak i dla graczy. Dla tych pierwszych stanowią one doskonałą okazję do zdobycia nowych klientów. Oferty powitalne to sprawdzony sposób na przyciągnięcie nowych klientów, a ciągłe promocje to świetny sposób na to, aby utrzymać ich przy sobie. W przypadku tych drugich, oferty pomagają uzyskać dodatkową wartość w zakładach. Może to przyjmować rozmaite formy, jednak ostatecznie wszystkie powinny pomóc Ci w osiągnięciu długoterminowych zysków.

W niniejszym przewodniku znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o ofertach zakładów sportowych w Polsce. Przedstawimy rozmaite rodzaje promocji dla nowych i obecnych klientów, najczęściej spotykane przepisy i warunki, a także wiele innych informacji. Zatem do dzieła.

Wyjątkowy bonus powitalny bukmachera ETOTO 331 dzień 0 godziny
Otrzymać premię

Jak oceniamy oferty zakładów na start

Jak oceniamy oferty zakładów na start

Oferty zapisów na zakłady są niezwykle popularne, jednak niektóre z nich są zdecydowanie bardziej korzystne od innych. Przejrzenie ich wszystkich, a także stworzenie rankingu, to nie lada wyzwanie. Właśnie dlatego podczas naszych badań zastosowaliśmy szereg zdefiniowanych kryteriów. Zostały one uwzględnione w każdej ofercie, co zaowocowało tabelą przedstawioną na górze tej strony. W serwisach z bezpiecznymi zakładami jesteśmy zwolennikami przejrzystości, dlatego poniżej przedstawiamy trzy najważniejsze kryteria, które zastosowaliśmy.

Wartość

Jest to najważniejszy czynnik, który bierzemy pod uwagę przy ocenie ofert zapisów. Konkretnie, zadajemy jedno proste pytanie - "Jaką wartość ma to dla gracza?".

Wartość składa się oczywiście z kilku elementów. Najbardziej podstawowym jest jednak to, ile pieniędzy użytkownik musi włożyć i jakie bonusy otrzyma w zamian. Oferty '100% Match' i 'Risk-Free Bet' znajdziesz tutaj. Tak długo, jak przestrzegasz maksymalnych limitów, otrzymujesz w zasadzie pokrycie całego depozytu lub stawki w stosunku 1:1.

Jest to również minimalny akceptowalny stosunek dla ofert "Postaw X, otrzymaj Y". Postawienie 10 PLN, aby otrzymać 10 PLN bezpłatnego zakładu jest rozsądną wartością, natomiast nie warto brać pod uwagę zakładów poniżej tej kwoty.

Przejrzystość

Jeśli sformułowania oferty powitalnej są zawiłe, jest to zły znak. Niezależnie od tego, czy jest to działanie zamierzone, czy nie, często może spowodować przeoczenie kluczowego punktu lub warunku.

Przy pierwszym spojrzeniu na promocję użytkownik powinien być w stanie w ciągu kilku chwil ocenić jej wartość i zapoznać się z pełnym regulaminem. Z tego powodu nagradzamy bukmacherów, którzy zadbali o to, aby ich oferty zakładów online były wyjaśnione jak najbardziej przejrzyście.

Zasady i warunki

Wszystkie oferty na stronach bukmacherskich zawierają regulamin, który został przez nas dokładnie sprawdzony dla wszystkich promocji z naszej listy. Skupiliśmy się przy tym na dwóch głównych kwestiach.

Pierwsza z nich, o której już wspominaliśmy, to "czy są one zrozumiałe?". Język regulaminu powinien być prosty, konkretny i trafiający w sedno.

Druga - jeszcze ważniejsza - to "czy są one uczciwe?". To pytanie dotyczy kwalifikujących się rynków i metod depozytowych, minimalnych kursów i stawek itd. Dotyczy to także wymagań obrotu, które często bywają zbyt wysokie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszych ofert?

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszych ofert?

Prawie każdy Polski zakład sportowy będzie miał zarówno ofertę powitalną, jak i wybór bieżących promocji. Oznacza to, że użytkownik ma do wyboru dziesiątki, jeśli nie setki korzystnych opcji.

Ułatwiliśmy Ci już ich zawężenie, proponując w tym artykule niektóre z najlepszych aktualnych ofert. Aby wybrać najlepsze propozycje stron bukmacherskich dla Ciebie, sugerujemy zastosowanie następujących trzech kryteriów.

Kwalifikujące się rynki

Jeśli jesteś specjalistą od piłki nożnej i nie interesują Cię inne sporty, z pewnością będziesz chciał skorzystać z oferty bukmachera, który oferuje zakłady dedykowane tej właśnie dyscyplinie. To samo dotyczy wyścigów konnych. Niektóre firmy oferują także specjalne promocje na tenis, krykiet i golf.

Analogicznie, jeśli jesteś wielkim fanem zakładów akumulowanych, a nie pojedynczych, wybierz bukmacherów, którzy zadbają o Twoje potrzeby. Bonusy Acca, ubezpieczenia Acca i Kluby Darmowych Zakładów to tylko niektóre z ofert, na które możesz zwrócić uwagę.

Szersza książka sportowa

Jeśli planujesz jedynie korzystać z ofert powitalnych, to jakość poszczególnych bukmacherów nie ma większego znaczenia. Jeśli jednak chcesz wybrać długoterminowego bukmachera, u którego będziesz mógł nieustannie wybierać oferty zakładów, powinieneś spojrzeć na to zagadnienie inaczej.

Przetestuj interfejs platformy i sprawdź, czy jest intuicyjny. Przyjrzyj się opcjom obsługi klienta. Sprawdź, czy dostępne są specjalne funkcje, które uważasz za priorytetowe, takie jak np. streaming na żywo.

Ryzyko/wynagrodzenie

Różni gracze mają różne preferencje co do stosunku ryzyka do zysku. Niektórzy przyjmują postawę " postaw duży zakład albo wracaj do domu", podczas gdy inni wolą bardziej wyważone podejście.

Istnieje wiele ofert bukmacherskich dla poszczególnych graczy. Niektóre Kluby Darmowych Zakładów mogą na przykład poprosić Cię o postawienie pięciu zakładów akumulacyjnych o wartości 10PLN w danym tygodniu. Ryzyko takich zakładów jest duże, ale potencjalne zyski - zarówno z wygranych, jak i z bonusu - są znaczące. Bardziej ostrożni gracze mogą preferować ubezpieczenia Acca lub zwrot pieniędzy za 2. miejsce, które pozwalają ograniczyć straty.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.