Bonusy bukmacherskie w Polsce

Resetuj

Promocje i bonusy u bukmacherów w Polsce to główne mechanizmy, dzięki którym budują oni swoją lojalną i aktywną bazę użytkowników. Jednocześnie są one niezwykle przydatne dla początkujących graczy, ponieważ pozwalają im zarabiać dodatkowe pieniądze przy niewielkim nakładzie środków pieniężnych lub bez ich użycia.

W tym artykule opisujemy charakterystykę najważniejszych programów bonusowych na stronach zakładów sportowych. Po zapoznaniu się z tym materiałem będziesz wiedział, na co dokładnie zwrócić uwagę, jeśli chcesz znaleźć hojnego bukmachera na prezenty.

Bonusy bukmacherskie: podstawowe rodzaje

Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć, jest to, że bonusy są zawsze określone w regulaminie bukmachera. Nie można ich uzyskać poprzez obejście tych zasad lub dodatkowe sztuczki.

Najlepsze bonusy bukmacherskie są z grubsza podzielone na takie podkategorie:

  • Bez depozytu;
  • Freebety;
  • Bonusy za rejestrację;
  • Kody promocyjne.

Bonus od żadnego bukmachera nie może być wypłacony natychmiast i na prostych zasadach. Często strony zakładów stwarzają wyjątkowe warunki do zawierania zakładów. Dopiero po ich spełnieniu pieniądze bonusowe lub inne prezenty promocyjne mogą zostać zamienione na prawdziwą walutę z możliwością wypłaty na konta/portfele osób trzecich.

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

Ten bonus bukmacherski nie jest związany z wpłatą depozytu przez użytkownika. Takie bonusy są przyznawane przez bukmacherów za rejestrację lub spełnienie określonych warunków. Najczęściej żadne promocje depozytowe nie są dostępne od razu po założeniu konta na stronie internetowej firmy. Warunki obstawiania mogą być różne: stawianie zakładów kwalifikujących, obstawianie określonych meczów lub dyscyplin sportowych.

Niektórzy bukmacherzy po spełnieniu warunków promocji wypłacają całą wygraną kwotę, podczas gdy inni wypłacają tylko wygrane netto bez uwzględniania wielkości bonusu. Niektóre firmy, po obstawieniu, pozwalają wypłacić dokładnie kwotę promocyjną prezentu.

Freebety

Darmowe zakłady to bonusy, które pozwalają obstawiać wirtualne środki bez ryzyka przegranej. Jeśli zakład się powiedzie, wygrane netto zostaną przelane na prawdziwe pieniądze.

Na przykład: Darmowy zakład w wysokości 1000 zł po kursie „1,5” przyniesie 500 zł wygranej netto. Kwotę tę można wypłacić na kartę bankową. Według prawdziwych graczy freebety to najbardziej opłacalne promocje.

Freebety są przyznawane zarówno przy zakładaniu konta, jak i po spełnieniu określonych warunków przez graczy, którzy od dawna są klientami serwisu.

Bonusy za rejestrację

Bonus u tego bukmachera należy do najłatwiejszych do otrzymania i najłatwiejszych do obstawienia. Bonus powitalny może być całkowicie darmowy lub uzależniony od wpłaty. Z drugiej strony, depozyt zawsze można wypłacić dosłownie natychmiast, a sam bonus lub freibbety na jakąś kwotę pozostaną na koncie.

Kody promocyjne

Specjalny kod składający się z liter i cyfr, który po wprowadzeniu w specjalne pole na stronie internetowej zakładu pozwala na otrzymanie jednej z wielu miłych nagród: zniżki, bonusu lub preferencyjnych warunków obstawiania. Unikalne kody promocyjne są udostępniane przez prawie wszystkie znane strony z zakładami i rozpowszechniane przez strony trzecie, które uzyskują przychody za ich promowanie.

Kody promocyjne dają najbardziej "smakowite" bonusy, jeśli wprowadzisz je podczas rejestracji nowego konta lub otrzymasz je za udział w wyjątkowych promocjach.

Zaletą kodów promocyjnych jest to, że są one najczęstszym narzędziem premiowania i są publikowane dziesiątki razy w roku. Poza tym pozwalają one nie ryzykować pieniędzy i są dostępne zarówno dla nowicjuszy, jak i starych wyjadaczy poszczególnych BK.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.