Najlepsze promocje zakładów w Polsce w 2022 roku

Resetuj

Bukmacherzy internetowi oferują dziś wiele różnych ofert promocyjnych. Zaprojektowane, aby przyciągnąć nowych klientów i zadowolić obecnych, najlepsze promocje na zakłady są warte uwagi. Niezależnie od tego, czy chodzi o możliwość rejestracji, korzystniejszych kursów, zwrotu gotówki czy ubezpieczenia Acca, na tej stronie znajdziesz najlepsze promocje zakładów dostępnych w Polsce.

Obecnie w sieci dostępnych jest szereg promocji dotyczących zakładów sportowych. Dlatego decyzja o tym, z której warto skorzystać, może sprawiać trudności. Niemniej jednak, gracze mogą być pewni, że wszystkie rekomendowane przez nas promocje są korzystne.

Rodzaje promocji zakładów sportowych

Na zamieszczonej powyżej liście polecanych przez nas promocji na zakłady znajdziesz szeroką gamę różnorodnych ofert. Osoby rejestrujące się u bukmacherów online prawdopodobnie natkną się na następujące promocje:

Oferty powitalne

Oferty powitalne, stosowane w celu przyciągnięcia nowych klientów, to z reguły bonus dopasowany do ich potrzeb. Przy rejestracji lub dokonywaniu wpłaty może być wymagany kod promocyjny, a bonusy są dostępne do określonej kwoty. Oferty bez depozytu są obecnie trudne do znalezienia, częściej spotykane są zakłady bezpłatne. W przypadku ofert powitalnych z bezpłatnym zakładem, niewielka wpłata zostanie nagrodzona bezpłatnym zakładem o wartości równej lub większej od tej kwoty.

Bonus akumulacyjny

Wielu bukmacherów oferuje promocje związane z zakładami Acca. Niezależnie od tego, czy są to wyższe kursy, czy większe wygrane, zwiększają one ilość zarobionych funduszy podczas stawiania udanych zakładów akumulacyjnych. Duża część z tych ofert dotyczy promocji na zakłady piłkarskie, a minimalne kursy i stawki można znaleźć w regulaminie.

Ubezpieczenie akumulatorów

Podobnie, na coraz większej liczbie stron z zakładami dostępne jest ubezpieczenie Acca. W tym przypadku gracze otrzymają zwrot swojej stawki w sytuacji, gdy jeden z ich typów zawiedzie. Twoja stawka zostanie najprawdopodobniej zwrócona w postaci darmowego zakładu, podczas gdy w grę będą wchodzić warunki i zasady dotyczące kursów i stawek.

Zwiększone kursy Promocje z podwyższonymi kursami, dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, są oferowane w odniesieniu do konkretnego wydarzenia sportowego. Niezależnie od tego, czy są one na korzyść faworyta, przeciwnika czy obu stron, istnieje możliwość, że zostanie ustalona niewielka stawka maksymalna.

Darmowe zakłady

Oferty bezpłatnych zakładów są dostępne w wielu różnych formatach. Dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, darmowe zakłady mogą być uzyskane poprzez złożenie depozytu lub obstawienie określonej kwoty, jak również losowo, jako nagroda za systematyczne zakłady.

Promocje ze zwrotem środków pieniężnych

Obecnie na graczy czekają także promocje polegające na zwrocie zainwestowanych pieniędzy. Czy to za zajęcie drugiego miejsca przez konia, czy też za zdobycie bramki przez konkretnego gracza w meczu piłkarskim lub po postawieniu określonej liczby kwalifikujących się zakładów. Zwykle zostaną one wypłacone w formie darmowego zakładu.

Gwarancja najlepszych kursów

Dostępne również dla wyścigów konnych i chartów. Oznacza to, że gracze otrzymają wypłatę po najlepszym możliwym kursie, bez względu na to, kiedy zakłady zostały postawione. Na przykład, postawiłeś na konia po kursie 5/1, a następnie zobaczyłeś, że jego kurs początkowy wzrósł do 6/1. Jeśli koń zwycięży, otrzymasz wypłatę po korzystniejszym kursie.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.