Otrzymuj darmowe zakłady bez depozytu od bukmacherów w Polsce

Resetuj

Szukasz najlepszych darmowych zakładów bukmacherskich w Polsce? Na naszych sprawdzonych stronach bukmacherskich wymieniamy najgorętsze oferty w 2022 roku oraz analizujemy kluczowe czynniki, takie jak minimalne kursy oraz maksymalne wypłaty dla każdego zakładu.

Darmowy zakład oferowany przez firmy takie jak BoyleSports czy BetVictor są to „darmowe pieniądze”, które można wykorzystać, aby postawić zakład, powiedzmy na Manchester City przeciw UCL. Jedynym typowym zastrzeżeniem związanym z darmowym zakładem jest to, że Twoja stawka zakładu nie jest dla Ciebie wypłacana, jeśli wygrasz, tylko Twoje wygrane.

  Co to jest darmowy zakład i jak to działa?

  Co to jest darmowy zakład i jak to działa?

  Mówiąc najprościej, bukmacherzy online oferują graczom darmowy zakład, jako nagrodę za rejestrację lub stałą lojalność. Takie oferty mogą być wykorzystywane w celu zdobycia prawdziwych zarobków pieniężnych, jednak często jest to utrudnione przez wprowadzenie regulaminu, a potencjalnie nawet wymagań dotyczących zakładów. Darmowy zakład skutecznie eliminuje element ryzyka dla graczy, a zakłady są obstawiane przy użyciu żetonów, a nie własnych środków. Chociaż stawka rzadko jest zwracana klientom, to najlepsze darmowe zakłady zapewniają graczom przyzwoitą okazję do wygrania. Zasady i warunki dotyczące darmowych zakładów ogólnie dotyczą kwalifikujących się zakładów, minimalnych kursów i rodzajów zakładów, przy czym darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu są dziś rzadkością.

  Czy darmowe zakłady są naprawdę darmowe?

  Czy darmowe zakłady są naprawdę darmowe?

  Nazwa nadana obstawianiu darmowych zakładów kojarzy się z faktem, że klienci nie muszą używać swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Jednak w większości takich ofert wymagana jest jakaś forma inwestycji. Niektóre ze sposobów zarabiania darmowych zakładów to pierwszy zakład sportowy lub liczba zakładów. Wymagają one jednak wydania gotówki przez gracza oraz rzadko się zdarza, że darmowe zakłady w Polsce są oferowane za darmo.

  Jak wybieramy oferty darmowych zakładów?

  Jak wybieramy oferty darmowych zakładów?

  Przy tak wielu ofertach darmowych zakładów bukmacherskich dodawanych co tydzień, podjęcie decyzji, które warto polecić, nie jest łatwe. Jednak w Safebettingsites nasi eksperci stosują surowe kryteria, aby oddzielić najlepszych od reszty. Poniżej znajdują się niektóre czynniki, które pomagają nam wybrać najlepsze oferty darmowych zakładów:

  • Zakład kwalifikujący Kurs minimalny jest często wymagany, aby zakwalifikować się do darmowego zakładu i kwota ta powinna być osiągalna dla wszystkich typów klientów. Jednak niektórzy bukmacherzy wymagają depozytu w wysokości 500 zł, co może być za dużą stawką dla początkujących graczy. Pierwszy depozyt może być wymagany w określonej wysokości lub powyżej tej kwoty. Kwota pierwszego zakładu może również wpłynąć na kwotę darmowego zakładu, którą otrzymasz w zamian. Na przykład w BoyleSports musisz postawić 50 zł aby otrzymać 150 zł.
  • Stawka wkładu Jeśli chodzi o wymagania dotyczące zakładów, konieczne może być postawienie zakładów przed wybraniem kwoty. Najlepiej byłoby, gdyby żądania dotyczące obrotu były realistyczne i sprawiedliwe. W BoyleSports musisz postawić 50 zł, zanim będziesz mógł otrzymać darmowy zakład w wysokości 150 zł.
  • Zakład bez ryzyka Niektóre zakłady bukmacherskie, oferują postawienie kuponu za środki własne i w razie przegranej otrzymujesz zwrot stawki kuponu do zakładu – w razie wygranej otrzymujesz swoją wygraną, którą możesz znów postawić. Betfair jest świetnym przykładem oferty zakładu bez ryzyka.
  • Wykluczenia metod płatności Darmowe zakłady mogą posiadać pewne ograniczenia dotyczące metod wpłat. W idealnym przypadku nie powinno mieć znaczenia, czy chcesz dodać środki za pomocą karty bankowej, e-portfela czy przelewu bankowego. Na przykład bonus w Hopa nie jest dostępny, jeśli dokonujesz wpłaty za pośrednictwem PayPal, Netller, Paysafecard lub Skrill.
  • Zarządzanie czasem Aby ubiegać się o darmowy zakład wymagane jest obstawienie w ciągu siedmiu dni od rejestracji na witrynie bukmacherskiej. Darmowe zakłady prawdopodobnie będą dostępne przez określoną liczbę dni, tak jak oferta w BetVictor, która rzeczywiście jest ważna przez siedem dni.
  • Rynek zakładów bukmacherskich Kwalifikujące się lub darmowe zakłady mogą wymagać postawienia na określone wydarzenia lub określone sporty. Najlepsze oferty darmowych zakładów są dostępne na wszystkich rynkach bukmacherskich, ale niektóre są ograniczone, tak jak oferta darmowych zakładów w BetVictor, z której można skorzystać tylko w piłce nożnej.

  Jak znaleźć darmowe zakłady zapisz się na oferty

  Oferty rejestracji na darmowe zakłady są regularnie wprowadzane zarówno przez istniejących, jak i nowych bukmacherów. Gracze powinni uważnie obserwować bezpieczne strony z zakładami a nasi eksperci nieustannie szukają najnowszych ofert darmowych zakładów. Nasze polecane oferty darmowych zakładów pochodzą wyłącznie od renomowanych bukmacherów, a my bierzemy również pod uwagę związane z nimi nagrody i warunki. Dostarczamy nie tylko najlepsze oferty darmowych zakładów, ale również dokładnie wyjaśniamy, jak najlepiej z nich skorzystać.

  Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.