Recenzja firmy bukmacherskiej BetFan

Rejestracja
5 miejsce
93
Ocena użytkownika 3.9 1 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt 2 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

93

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

BetFan jest jedną z najmłodszych firm bukmacherskich na polskim rynku. Firma pojawiła się w Polsce dopiero pod koniec 2018 r., kiedy w kraju obowiązywały już przepisy regulujące działalność bukmacherską. Gra odbywa się w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz na oficjalnej stronie internetowej bukmachera. Status prawny spółki wynika z istnienia licencji Ministerstwa Finansów RP - KRS 0000727637, z dnia 29.10.2018 r. Obecnie firma aktywnie przyjmuje zakłady online poprzez oficjalną stronę BetFan i oferuje wiele programów bonusowych dla nowych graczy.

W Internecie można znaleźć informacje na temat placówek bukmachera, które znajdują się w zachodniej i centralnej części Polski. Bukmacher aktywnie rozwija swoją funkcjonalność, koncentrując się przede wszystkim na zakładach mobilnych. Pomimo tego, że firma weszła na rynek później niż czołowi bukmacherzy, BetFan ma niezwykle szerokie grono odbiorców i jest jednym z czołowych bukmacherów w Polsce.

Historia i rozwój zakładów bukmacherskich

Historia i rozwój zakładów bukmacherskich

BetFan jest znany z niezawodności i gwarancji bankowych. Bukmacher odłożył kapitał zakładowy na wypłatę wygranych swoim klientom, aby móc dokonywać płatności w trudnych dla firmy czasach. Serwis słynie również z tego, że posiada jedną z najszerszych linii gier spośród wszystkich legalnych bukmacherów. BetFan akceptuje zakłady na wydarzenia z 45 różnych dyscyplin sportowych, podczas gdy większość firm bukmacherskich ogranicza się do 20-30 linii gier.

BetFan jest jednym z kluczowych sponsorów polskiego sportu, przy czym bukmacher najwięcej uwagi poświęca stosunkowo mało popularnym dyscyplinom sportowym. Turnieje badmintona, rugby, tenisa stołowego i curlingu są wspierane przez administrację BetFan. Firma jest również sponsorem polskiej ekstraklasy. Przedstawiciele firmy odwiedzają wiele portali bukmacherskich innych firm, gdzie również otrzymują skargi od niezadowolonych graczy i oferują rozwiązanie ich problemów.

Charakterystyka BetFan

Serwis bukmachera można nazwać nowoczesnym: strona BetFan ma jasny i atrakcyjny wygląd, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz stylową, przemyślaną konstrukcję. Bukmacher udostępnia również specjalne aplikacje mobilne, które zapewniają najbardziej komfortowe warunki do gry z telefonu komórkowego. BetFan na Androida można pobrać z oficjalnej strony firmy bukmacherskiej. Oprogramowanie dla urządzeń z systemem iOS można pobrać z AppStore za pomocą kodu QR zamieszczonego na stronie internetowej BK.

Natomiast użytkownicy urządzeń z systemem Android, a także użytkownicy iPhone'ów i iPadów mogą korzystać z wersji adaptacyjnej, która zapewnia dostęp do serwisu bukmacherskiego z telefonu komórkowego, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego.

Aplikacja działa poprawnie tylko w Polsce.

Premie za zarejestrowanie się

Bukmacher zapewnia bonus powitalny w wysokości 200 PLN za rejestrację. Firma podwaja pierwszą wpłatę każdego użytkownika. Środki są wpłacane na konto bonusowe. Aby go wypłacić, należy postawić zakłady sportowe o łącznej wartości dwukrotnie wyższej niż kwota bonusu. Musisz spełnić warunki promocji w ciągu 10 dni. Minimalny kurs na zakłady sportowe wynosi 1.8. W danym momencie może być aktywny tylko jeden bonus powitalny.

Bukmacher zapewnia również swoim klientom cashback - możliwość odzyskania części utraconych środków. Maksymalna kwota cashback wyniesie 1300 zł. Promocja obowiązuje tylko w ciągu pierwszych 7 dni od rejestracji. Cashback zostanie zapisany w punktach na Twoim koncie bonusowym. Następnie należy obrócić bonusem.

Aplikacja na telefon BetFan

Aplikacja na telefon

Oprócz oficjalnej strony internetowej biura bukmacherskiego, obstawiający mogą również grać za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Oprogramowanie mobilne BK zawiera pełną funkcjonalność gier i zapewnia najbardziej komfortowe warunki do gry z telefonu. Aplikacja na urządzenia z systemem iOS jest dostępna w App Store. Możesz pobrać BetFan za darmo. Innym sposobem na obstawianie ze smartfona jest skorzystanie z mobilnej wersji strony bukmachera. Wystarczy wejść na stronę BetFan z telefonu, a system automatycznie przekieruje gracza do wersji adaptacyjnej.

BetFan na Androida można pobrać tylko z oficjalnej strony bukmachera jako instalacyjny plik .apk.

Recenzje polskich odtwarzaczy - wady i zalety

Opinie o biurze bukmacherskim są często sprzeczne. W ostatnich latach było niewiele skarg na tego bukmachera, a prawdziwi klienci zwracali uwagę na terminowe otrzymywanie płatności. Główną wadą operatora jest nierozsądna opłata za depozyt, ale jest to wina systemów płatności, a nie firmy.  Użytkownicy często zwracają też uwagę na możliwość wygrania w BetFan zakładów z nagrodami, które pozwalają im osiągnąć dodatkowe zyski.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Aby zarejestrować konto do gry na stronie BetFan, należy otworzyć zakładkę "Rejestracja" i wypełnić formularz z następującymi danymi:

 • Numer telefonu komórkowego.
 • Adres e-mail.
 • Kod promocyjny (jeśli dotyczy).

Gracz będzie musiał także wymyślić hasło do dalszej autoryzacji w systemie firmy oraz potwierdzić numer telefonu, wpisując kod z otrzymanej wiadomości SMS. Po udanej rejestracji bukmacher będzie wymagał okazania dowodu tożsamości. Wypłata środków z biura bukmachera będzie niedostępna do momentu potwierdzenia tożsamości.

Jeśli podasz kod promocyjny podczas rejestracji w BetFan, warunki powitalnego programu lojalnościowego staną się bardziej korzystne, a maksymalna kwota bonusu wzrośnie.

Procedura identyfikacji polega na przesłaniu zdjęcia dokumentów do działu wsparcia. W niektórych przypadkach mogą być wymagane dodatkowe dokumenty: rachunek za media, wyciąg z konta bankowego itp. Po zapoznaniu się z dokumentami, administracja BetFan zaakceptuje identyfikację, a użytkownik będzie mógł wypłacić środki z konta zakładu.

Będziesz musiał być zidentyfikowany tylko raz, ale administracja BetFan zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia drugiej weryfikacji.

Licencje Betfan

№ Licencje
PS4.6831.3.2018
Kraj działania
Polska
Data wydania
29.10.2018
Data końcowa

Biuro prywatne

Biuro prywatne Betfan

Po udanej rejestracji w BetFan PL każdemu klientowi zostaje przydzielony osobisty gabinet - sekcja z wszystkimi niezbędnymi do gry funkcjami. Szafka osobista zawiera następujące karty:

 • Dane osobowe - w tym miejscu obstawiający będzie musiał wypełnić dodatkowy formularz, podając dane paszportowe. Należy to zrobić przed złożeniem pierwszego wniosku o wypłatę. Również w tej zakładce, gracze mogą określić aktualny kod promocyjny BetFan, aby aktywować dodatkowe programy bonusowe.
 • Historia zakładów i przelewów - szczegółowy wyciąg z konta użytkownika wraz z historią przepływu środków na saldzie.
 • Wypłata z konta - zakładka służąca do rejestracji wniosku o wypłatę wygranej.
 • Wiadomości - listy od administracji BC.

Na samym dole znajduje się przycisk "Wyjdź", który należy nacisnąć, aby opuścić konto gry. Gracze powinni również wziąć pod uwagę, że w przypadku zmiany danych osobowych (imienia lub nazwiska) konieczne jest poinformowanie o tym fakcie operatorów biura bukmachera, aby dokonali oni zmian w koncie osobistym.

Tylko gracze zarejestrowani w Polsce, w tym obcokrajowcy, mogą być weryfikowani przez BetFan.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta Betfan

Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto w sklepie bukmacherskim dopiero po przejściu procedury weryfikacji tożsamości. Bukmacher akceptuje płatności z różnych systemów płatniczych:

 • Karty bankowe (VISA, MASTERCARD,).
 • Portfele elektroniczne (Neteller, Skrill, PaySafe, Revolut).
 • System PaySafeCard.
 • Przekazy pieniężne online Przelewy24.

Minimalna wpłata wynosi 2 PLN. Maksymalna kwota depozytu zależy od wybranego sposobu płatności. Bukmacher nie pobiera opłaty za przelewy, ale ostrzega, że opłata może być ustalona przez bank. Do procedury doładowania stosuje się następujące zasady usługi:

1. Dozwolone są tylko przelewy z kart wydanych przez banki na nazwisko gracza.
2. Dokonywanie wpłat z kart niewydanych na nazwisko gracza jest zabronione.
3. Bukmacher zastrzega sobie prawo do żądania weryfikacji e-portfeli.
4. jedna metoda płatności może być używana do wpłat tylko na jedno konto gry.

Wypłaty są realizowane wyłącznie na karty i portfele. Minimalna kwota wypłaty wynosi tylko 5 PLN, co sprawia, że serwis jest dostosowany do potrzeb początkujących graczy.

Możesz dokonywać wpłat zarówno na oficjalnej stronie BetFan, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej BetFan.

Kwota min.
2 PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Playline BetFan jest znacznie lepszy niż u większości polskich bukmacherów. Zakłady można obstawiać w 45 różnych dyscyplinach sportowych, a każdego dnia w kolejce znajduje się co najmniej 2 000 wydarzeń. Firma oferuje najszerszy zakres imprez dla takich dyscyplin sportowych, jak:

 • Piłka nożna.
 • Koszykówka.
 • Tenis (ciężki).
 • Hokej.
 • Cybersport.

BetFan przyjmuje także zakłady na łyżwiarstwo figurowe, water polo i inne, mniej popularne dyscypliny sportowe. Jednak spread w przypadku takich wydarzeń jest zwykle ograniczony do niewielkiej liczby rynków zakładów.

Jeśli chodzi o coraz bardziej popularne rozgrywki eSportowe, BetFan nie ogranicza się do czołowych turniejów CS:GO czy Dota 2, jak robi to wielu bukmacherów. Bukmacher uwzględnia nawet mało znane mistrzostwa ze skromnymi nagrodami w różnych grach wideo: Valorant, Rocket League, WoT, League of Legend i innych dyscyplinach cybersportu.

Średnia marża na zakładach w BetFan wynosi 4,5% i jest rekordowo wysoka wśród polskich bukmacherów.

Zakłady na żywo

Serwis bukmacherski umożliwia także obstawianie wyników bieżących wydarzeń. Warto zauważyć, że oferta zakładów LIVE w BetFan pozostaje na równie wysokim poziomie, co zakłady przedmeczowe. Również rozpiętość stawek jest imponująca - ponad 1 000 znaczników gier na popularne mecze piłkarskie. Dla wygody użytkowników bukmacher zapewnia transmisję na żywo, dzięki czemu gracze mogą obstawiać zakłady bez konieczności odrywania się od oglądania transmisji na żywo.

Gracze mogą również korzystać z opcji "zakładów za jednym kliknięciem" bez konieczności posiadania kuponu na zakłady.

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy bukmacher ma Cashback?

Tak, ten program lojalnościowy jest dostępny w biurze bukmachera.

🎲 Jakie są bonusy sign-up w BetFan. Czy jest jakiś darmowy zakład?

Zamiast freebetu firma oferuje bonus od depozytu w wysokości 200 PLN, a także cashback w ciągu pierwszych 7 dni do 1300 PLN.

🎲 Czy na BetFan są dostępne transmisje meczów online?

Tak, bukmacher regularnie udostępnia transmisje na żywo z popularnych wydarzeń sportowych.

🎲 Czy mogę mieć więcej niż jedno konto w punkcie przyjmowania zakładów?

Nie, ponowna rejestracja na stronie internetowej firmy jest zabroniona.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.