ETOTO opinie 2023

Rejestracja
9 miejsce
89
Ocena użytkownika 4.2 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt 1 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

89

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

eToto to jeden z najmłodszych legalnych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Firma przyjmuje zakłady na podstawie licencji nr AG9 (RG3)/7251/15/KLE/2013/17 wydanej przez Ministerstwo Finansów dnia 28 listopada 2014 roku. Oficjalna strona eToto działa od grudnia 2020 roku - bukmacher przyjmuje wyłącznie zakłady online i nie posiada stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. eToto znajduje się w pierwszej dziesiątce bukmacherów w Polsce pod względem popularności i wciąż aktywnie przyciąga nowych graczy dzięki hojnym programom bonusowym.

eToto oficjalna strona zakładów sportowych

Oficjalna strona bukmachera działa pod adresem https://www.etoto.pl/. Status prawny eToto pozwala na legalne działanie serwisu, dlatego zasoby firmy nie podlegają blokowaniu. Strona ma nowoczesny wygląd oraz intuicyjny interfejs.

Na stronie głównej znajduje się krótka prezentacja linii gier wraz z listą najpopularniejszych wydarzeń do obstawiania. Menu gry zawiera główne zakładki, które pozwalają na przełączanie się między głównymi sekcjami gry:

 • Linia - do obstawiania meczów w trybie Przedmeczowym.
 • LIVE - do obstawiania bieżących wydarzeń.
 • Wirtualne sporty - zakładka z linią do obstawiania meczów eSportowych.
 • Gry karciane - nowość od eToto, zakłady na gry karciane.

W menu gier znajdują się również zakładki, które umożliwiają zalogowanie się do systemu bukmacherskiego oraz rejestrację nowego konta. W prawej części ekranu znajduje się dodatkowe menu służące do sortowania wydarzeń w linii gry.

Uwaga! Usługi bukmacherskie są dostępne tylko dla pełnoletnich obywateli Polski!

Czym są bonusy i promocje eToto?

Biuro tego bukmachera oferuje wiele bonusów i ofert specjalnych zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Nowi gracze mogą otrzymać bonus powitalny za rejestrację, a doświadczeni gracze mają dostęp do cashbacku oraz prezentów z okazji urodzin. Bukmacher udostępnia również kody promocyjne, które pozwalają na zwiększenie oferty bonusowej lub aktywowanie dodatkowych promocji.

Bonus za rejestrację u bukmachera

Nowi gracze mogą otrzymać bonus w wysokości 200% przy pierwszej wpłacie po rejestracji. Po dokonaniu pierwszego depozytu, 200% wpłaconej kwoty zostanie dodane do osobnego konta bonusowego. Aby wypłacić środki, należy spełnić warunki promocji - postawić kwotę bonusu na wydarzenia sportowe.

Zakłady postawione po kursie 1,50 lub wyższym zostaną zaliczone do zakładów i można obstawiać dowolne mecze zarówno w trybie LIVE, jak i w trybie Prime Match. Uwzględniane są tylko zakłady zawarte po kursach podstawowych: Wynik i Dokładny wynik. Wymagania dotyczące postawienia zakładów muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od zaksięgowania bonusu na koncie bonusowym.

Fajne darmowe zakłady od bukmachera

Fajne darmowe zakłady od bukmachera

Każdy klient biura bukmacherskiego może otrzymać różne dodatkowe bonusy w postaci darmowych zakładów. Takie oferty bonusowe są przygotowywane regularnie przez bukmacherów. Oferty promocyjne mają także swoje zasady dotyczące zakładów - aby aktywować darmowy zakład, należy go postawić i spełnić wszystkie warunki.

Ważne! Możesz otrzymać swój pierwszy darmowy zakład za zainstalowanie aplikacji mobilnej eToto!

Kilka słów o transmisjach w serwisie myAlpari

W obecnej chwili bukmacher nie przeprowadza transmisji na żywo z powodu problemów technicznych. Jedynym wyjątkiem są pojedyncze mecze e-sportowe, których transmisje można znaleźć do odtwarzania na żywo za pośrednictwem serwisu streamingowego «TWITCH».

Potrzebujesz wyników meczu?

Wyniki zakończonych oraz trwających meczów można przeglądać w odpowiedniej sekcji menu gry.

Aby znaleźć wyniki, należy wybrać datę meczu, dyscyplinę sportową lub skorzystać z pola wyszukiwania. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie wyniki można znaleźć w tej sekcji.

Dokonywanie właściwych zakładów

Aby zawrzeć zakład na stronie bukmachera, należy zalogować się do systemu bukmacherskiego, wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie i wybrać interesujący nas mecz. Instrukcje dotyczące zawierania zakładów:

 • Korzystając z menu sortowania, wybierz wydarzenie, na które chcesz postawić: najpierw wybierz dyscyplinę sportową, a następnie konkretny turniej i mecz.
 • Kliknij na nazwę meczu, aby zobaczyć szczegółowy rozkład z pełnym asortymentem zakładów.
 • Wybierz jeden z oferowanych rynków i kliknij na odpowiednią wartość kursu.
 • Na wyświetlonym kuponie wybierz rodzaj i wielkość zakładu, a następnie potwierdź zakład.

Bukmacher przyjmuje zakłady pojedyncze, kombinacyjne i systemowe. Aby wybrać zakład kombinacyjny, należy wprowadzić dwa lub więcej meczów na kuponie zakładów. Aby obstawiać w systemie, w jednym kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia.

Można także skorzystać z opcji zakładów za jednym kliknięciem - ustaw żądaną kwotę zakładu, a każde kliknięcie na kursie automatycznie spowoduje zawarcie zakładu!

eToto wersja mobilna

Aby grać na urządzeniach mobilnych, bukmacher proponuje grać z mobilnej wersji oficjalnej strony internetowej lub specjalnych aplikacji. Wersja mobilna zostanie automatycznie wyświetlona, gdy użytkownik odwiedzi stronę internetową firmy na telefonie komórkowym. Aplikacje można pobierać na urządzenia z dowolnym systemem operacyjnym.

Android

Oprogramowanie do gier na urządzenia z systemem Android można pobrać z oficjalnej strony firmy w postaci pliku instalacyjnego .apk. Jeśli odwiedzisz stronę na telefonie komórkowym, zostaniesz automatycznie poproszony o pobranie oprogramowania do obstawiania. Pobrany plik .apk należy zainstalować samodzielnie. Po zainstalowaniu aplikacji, należy zalogować się do systemu bukmachera, a wszystkie funkcje firmy będą dostępne.

iPhone

Aplikację dla systemu iOS można pobrać wyłącznie z App Store. Aby ją pobrać, należy przejść do katalogu sklepu, wpisać nazwę firmy bukmacherskiej w polu wyszukiwania, a system automatycznie zaproponuje potrzebne oprogramowanie. Następnie wystarczy kliknąć przycisk "Pobierz" i poczekać na zainstalowanie aplikacji.

Opinie graczy na temat eToto - korzyści i funkcje

Stali użytkownicy bukmachera podkreślają dostępność stabilnych i przejrzystych wypłat oraz korzystne warunki obstawiania. Bukmacher uważany jest także za oferującego najlepszy spread na polskim rynku. Wadą jest brak transmisji na żywo, co utrudnia grę na żywo i zmusza do korzystania z zasobów stron trzecich.

Informacje o programie partnerskim

Bukmacher oferuje korzystny program partnerski, w którym każdy może zostać partnerem i zarabiać pieniądze, polecając klientów. Firma proponuje kilka modeli płatności dla partnerów: CPA i revshare, a także indywidualne podejście do każdego partnera oraz liczne materiały promocyjne.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC ETOTO

Aby obstawiać zakłady u bukmachera, należy zarejestrować konto na stronie internetowej firmy za pomocą aplikacji desktopowej lub mobilnej. Należy wybrać zakładkę "Rejestracja" i wypełnić pola dotyczące imienia i nazwiska, daty urodzenia, numeru telefonu, adresu e-mail, numeru PESEL oraz ustawić hasło do dalszej autoryzacji w biurze bukmachera.

Jeśli dostępny jest kod promocyjny eToto, można go wprowadzić w celu aktywacji dodatkowych ofert bonusowych.

Jak tylko wypełni się formularz, bukmacher wyśle na podany numer tajny kod, który należy wpisać w odpowiednie pole. W ten sposób zakończy się procedura rejestracji, a większość funkcji będzie dostępna dla użytkownika. Możliwość wypłaty środków ze strony zakładów zostanie otwarta po potwierdzeniu tożsamości.

Po rejestracji gracz będzie musiał ustawić limity gry: maksymalną kwotę zakładu na dzień i na miesiąc kalendarzowy.

Warunkiem koniecznym jest identyfikacja w eToto. Jest ona niezbędna do uzyskania dostępu do transakcji finansowych. Istnieje kilka sposobów weryfikacji tożsamości użytkownika:

 • Wypełnienie formularza danych paszportowych na stronie eToto, podając swoje imię i nazwisko, numer i serię paszportu, datę i miejsce wydania, miasto oraz adres zamieszkania.
 • Wysłanie do działu obsługi klienta biura bukmachera zdjęć dokumentów, podając w liście numer swojego konta hazardowego.
 • Przesłanie zdjęć dokumentów znajdujących się w osobistej szafce użytkownika.

Po przejściu procedury weryfikacyjnej gracze będą mogli bez przeszkód ubiegać się o wypłatę i wypłacić wygraną z biura bukmachera.

Zwróć uwagę! Osoby niebędące rezydentami Polski mogą dokonywać weryfikacji na stronie eToto pod warunkiem, że są legalnymi mieszkańcami kraju.

Licencje ETOTO

№ Licencje
PS4.6831.2.2020
Kraj działania
Polska
Data wydania
29.09.2020
Data końcowa

Biuro prywatne

Po rejestracji każdy użytkownik otrzymuje unikalne konto do gry, które można założyć za pośrednictwem serwisu myAlpari. Biuro osobiste umożliwia zmianę danych konta, dokonywanie wpłat i wypłat, śledzenie historii transakcji oraz składanie wniosków do administracji.

Ważne! Jeśli gracz zapomni hasła do swojego konta, zawsze może je odzyskać, korzystając z opcji "Nie pamiętasz hasła?".

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta ETOTO

Możesz dokonać wpłaty na swoje konto w sklepie bukmacherskim dopiero po przejściu procesu weryfikacji tożsamości. Bukmacher akceptuje płatności z różnych systemów płatniczych, takich jak:

 • Karty bankowe (VISA, MASTERCARD)
 • Portfele elektroniczne (Neteller, Skrill, PaySafe, Revolut)
 • System PaySafeCard
 • Przekazy pieniężne online Przelewy24

Minimalna kwota doładowania wynosi tylko 1 zł. Nasza firma bukmacherska nie pobiera prowizji, jednak niektóre systemy płatnicze mogą pobierać opłaty. Środki zostaną natychmiastowo przelane na Twoje konto. Maksymalna kwota wpłaty zależy od limitu, który został wybrany podczas rejestracji. Wypłata środków jest możliwa za pomocą tych samych metod, co wpłata. Minimalna kwota wypłaty na kartę bankową wynosi 10 PLN, natomiast na elektroniczne systemy płatnicze - 2 PLN.

Uwaga: Wypłata jest możliwa tylko na karty bankowe i portfele elektroniczne, z których dokonano co najmniej jednej wpłaty na konto! W tym przypadku cała kwota depozytu powinna zostać zaangażowana w zakłady sportowe z minimalnym kursem 1.4!

Kwota min.
1 PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Informacje o rozkładzie, kursach i linii

Bukmacher oferuje swoim klientom szeroki wybór gier. Można obstawiać wyniki 32 dyscyplin sportowych. Cechą charakterystyczną tej firmy jest obecność w linii gier turniejów i meczów półprofesjonalnych. Najważniejsze dyscypliny sportowe opisywane przez bukmachera to piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej i siatkówka. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wysoką jakość spreadu w takich dyscyplinach sportowych, jak krykiet oraz rywalizacja w cybersporcie.

Uwaga! Minimalna stawka zakładu w eToto wynosi 1 zł, a maksymalna zależy od popularności danego wydarzenia!

O programie Prematch i Live

Jedną z największych zalet serwisu jest jego szeroka rozpiętość cenowa. Dla popularnych meczów, w tym rynków łączonych, można obstawiać aż 2000 gier. Bukmacher akceptuje tylko jeden zakład na mecz, dlatego też często oferuje zakłady na pakiety różnych wyników: zwycięstwo i suma punktów, handicap i OZ itp.

Linia LIVE prezentuje mecze w nie gorszej jakości niż Prematch, a ponadto zawiera prawie wszystkie mecze, które wcześniej były prezentowane na platformie Prematch. Bukmacher nie obniża sztucznie notowań przy przenoszeniu meczu na LIVE, co pozwala na obstawianie bieżących wydarzeń na korzystnych warunkach. Średni poziom marży bukmacherskiej w eToto nie przekracza 8%; marża na główne wyniki meczów na szczycie jest ustalona na poziomie 5%.

Ważne: W wielu dyscyplinach sportowych jakość spreadów w systemie LIVE tylko wzrasta! Jest to szczególnie istotne w przypadku tenisa, krykieta i e-sportu!

Zakłady akumulowane w eToto

Zakłady Multi cieszą się dużą popularnością wśród graczy w naszym punkcie przyjmowania zakładów. Aby postawić zakład w systemie Parlay, należy dodać co najmniej dwa mecze do kuponu zakładów, a następnie wybrać odpowiedni typ zakładu, jak pokazano na rysunku:

Kursy są obliczane przez bukmachera zaraz po opublikowaniu oficjalnych wyników wszystkich meczów na kuponie.

Wsparcie

W razie potrzeby klienci bukmachera zawsze mogą zwrócić się o pomoc do zespołu obsługi klienta. Najprostszym sposobem kontaktu z zespołem pomocy technicznej jest czat LIVE na oficjalnej stronie internetowej, ale można również skorzystać z infolinii lub poczty elektronicznej.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy mogę uruchomić eToto na tablecie?

Tak, możesz grać za pośrednictwem wersji mobilnej lub pobrać aplikację eToto.

🎲 Chcę poznać zasady gry na eToto, gdzie one się znajdują?

Regulamin serwisu gier hazardowych znajduje się w odpowiedniej sekcji na dole strony głównej firmy.

🎲 Muszę zmienić swój numer telefonu komórkowego, gdzie mogę to zrobić?

Numer telefonu komórkowego można zmienić tylko po skontaktowaniu się z działem pomocy technicznej.

🎲 Jakie są maksymalne i minimalne zakłady, na które muszę liczyć?

Minimalna stawka zakładu wynosi 1 zł, a maksymalna zależy od popularności danego wydarzenia.

🎲 Czy od wygranych płaci się podatek?

Tak, wszystkie wypłaty podlegają opodatkowaniu w wysokości 12% od wypłacanej kwoty.

🎲 Co mogę zrobić z moim kontem bonusowym?

Konto bonusowe jest wykorzystywane w ramach promocji bukmachera.

🎲 Konto eToto nie jest mi już potrzebne, co mam zrobić?

Możesz po prostu nie wchodzić na stronę internetową firmy. Nie będzie możliwe usunięcie Twojego konta.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.