ETOTO opinie 2023

9 miejsce
89
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

89

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

eToto jest jednym z najmłodszych legalnych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Spółka przyjmuje zakłady na podstawie Licencji nr AG9 (RG3)/7251/15/KLE/2013/17 z dnia 28 listopada 2014 r., wydanej przez Ministerstwo Finansów. Oficjalna strona eToto działa od grudnia 2020 roku - bukmacher przyjmuje wyłącznie zakłady interaktywne i nie posiada stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. eToto znajduje się w pierwszej dziesiątce bukmacherów w Polsce pod względem popularności i wciąż aktywnie przyciąga nowych odbiorców dzięki hojnym programom bonusowym.

eToto oficjalna strona zakładów sportowych

Oficjalna strona bukmachera działa pod adresem https://www.etoto.pl/. Status prawny eToto pozwala na legalne działanie serwisu, dlatego zasoby firmy nie podlegają blokowaniu. Strona ma nowoczesny wygląd i intuicyjny interfejs.

Na stronie głównej znajduje się krótka prezentacja linii gier wraz z listą najpopularniejszych wydarzeń do obstawiania. Menu gry zawiera główne zakładki służące do przełączania się między głównymi sekcjami gry:

 • Linia - do obstawiania meczów w trybie Przedmeczowym.
 • LIVE - do obstawiania bieżących wydarzeń.
 • Wirtualne sporty - zakładka z linią do obstawiania meczów eSportowych.
 • Gry karciane - nowość od eToto, zakłady na gry karciane.

W menu gier znajdują się również zakładki umożliwiające zalogowanie się do systemu bukmacherskiego oraz rejestrację nowego konta. W prawej części ekranu znajduje się dodatkowe menu służące do sortowania wydarzeń w linii gry.

Ważne! Usługi bukmacherskie są dostępne tylko dla pełnoletnich obywateli Polski!

Czym są bonusy i promocje eToto?

Biuro tego bukmachera oferuje wiele bonusów i ofert specjalnych zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Nowi gracze będą mogli otrzymać bonus powitalny za rejestrację, doświadczeni gracze - cashback i prezenty urodzinowe. Bukmacher udostępnia również kody promocyjne, dzięki którym można zwiększyć ofertę bonusową lub aktywować dodatkowe promocje.

Bonus za rejestrację u bukmachera

Nowi gracze mogą otrzymać bonus 200% przy pierwszej wpłacie po rejestracji. Po dokonaniu pierwszego depozytu, 200% wpłaconej kwoty zostanie dodane do osobnego konta bonusowego. Aby wypłacić te środki, należy spełnić warunki promocji - postawić kwotę bonusu na wydarzenia sportowe.

Zakłady postawione po kursie 1.50 lub wyższym zostaną zaliczone do zakładów i można obstawiać dowolne mecze zarówno w trybie LIVE, jak i w trybie Prime Match. Uwzględniane są tylko zakłady zawarte po kursach podstawowych: Wynik i Dokładny wynik. Musisz spełnić wymagania dotyczące zakładów w ciągu 30 dni od zaksięgowania bonusu na swoim koncie.

Fajne darmowe zakłady od bukmachera

Fajne darmowe zakłady od bukmachera

Każdy klient biura bukmacherskiego może otrzymać różne dodatkowe bonusy w postaci darmowych zakładów. Takie oferty bonusowe bukmacherzy przygotowują regularnie. Promocje mają także zasady dotyczące zakładów - aby aktywować darmowy zakład, należy go postawić i spełnić wszystkie warunki.

Ważne! Możesz otrzymać swój pierwszy darmowy zakład za zainstalowanie aplikacji mobilnej eToto!

Kilka słów o transmisjach w serwisie myAlpari

Obecnie bukmacher nie prowadzi transmisji na żywo z powodów technicznych. Jedynym wyjątkiem są pojedyncze mecze eSportowe, z których można znaleźć transmisje do odtwarzania LIVE za pośrednictwem serwisu streamingowego «TWITCH».

Potrzebujesz wyników meczu?

Wyniki zakończonych i trwających meczów można przeglądać w odpowiedniej sekcji w menu gry.

Należy wybrać datę meczu, dyscyplinę sportową lub skorzystać z pola wyszukiwania. Należy pamiętać, że wyniki nie wszystkich imprez można znaleźć w tej sekcji.

Dokonywanie właściwych zakładów

Aby zawrzeć zakład na stronie bukmachera, należy zalogować się do systemu bukmacherskiego, wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie i wybrać interesujący nas mecz. Instrukcje dotyczące zawierania zakładów:

 • Korzystając z menu sortowania, wybierz wydarzenie, na które chcesz postawić: najpierw wybierz dyscyplinę sportową, a następnie konkretny turniej i mecz.
 • Kliknij na nazwę meczu, aby zobaczyć szczegółowy rozkład z pełnym asortymentem zakładów.
 • Wybierz jeden z oferowanych rynków i kliknij na odpowiednią wartość kursu.
 • Na wyświetlonym kuponie wybierz rodzaj i wielkość zakładu, a następnie potwierdź zakład.

Bukmacher przyjmuje zakłady pojedyncze, ekspresy i zakłady systemowe. Aby wybrać multi, należy wprowadzić dwa lub więcej meczów na kuponie zakładów. Aby obstawiać w systemie, w jednym kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia.

Możesz także skorzystać z opcji zakładów za jednym kliknięciem - ustaw żądaną kwotę zakładu, a każde kliknięcie na kursie automatycznie spowoduje zawarcie zakładu!

eToto wersja mobilna

Aby grać z urządzeń mobilnych, bukmacher proponuje skorzystanie z mobilnej wersji oficjalnej strony internetowej lub specjalnych aplikacji. Wersja mobilna będzie automatycznie wyświetlana, gdy użytkownik odwiedzi stronę internetową firmy z telefonu. Aplikacje można pobierać na urządzenia z dowolnym systemem operacyjnym.

Android

Oprogramowanie do gier na urządzenia z systemem Android można pobrać z oficjalnej strony firmy w postaci pliku instalacyjnego .apk. Jeśli odwiedzisz stronę na telefonie komórkowym, zostaniesz automatycznie poproszony o pobranie oprogramowania do obstawiania. Pobrany plik .apk należy zainstalować samodzielnie. Po zainstalowaniu aplikacji należy zalogować się do systemu bukmachera i wszystkie funkcje firmy będą dostępne.

iPhone

Aplikację dla systemu iOS można pobrać tylko z App Store. Przejdź do katalogu sklepu, podaj nazwę firmy bukmacherskiej w polu wyszukiwania, a system automatycznie zaproponuje Ci potrzebne oprogramowanie. Wystarczy kliknąć przycisk "Pobierz" i poczekać na zainstalowanie aplikacji.

Co gracze mówią o eToto - korzyści i funkcje

Stali użytkownicy bukmachera zwracają uwagę na dostępność stabilnych i przejrzystych wypłat oraz korzystne warunki obstawiania. Jest również uważany za najlepszy spread na polskim rynku. Wadą jest brak transmisji na żywo, co często sprawia, że gra LIVE jest niewygodna i zmusza do korzystania z zasobów stron trzecich.

Informacje o programie partnerskim

Bukmacher oferuje korzystny program partnerski, w którym każdy może zostać partnerem i zarabiać pieniądze, polecając klientów. Firma oferuje kilka modeli płatności dla partnerów: CPA i revshare, a także indywidualne podejście do każdego partnera i liczne materiały promocyjne.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC

Jeśli chcesz obstawiać u bukmachera, musisz zarejestrować konto na stronie internetowej firmy, korzystając z aplikacji desktopowej lub mobilnej. Należy wybrać zakładkę "Rejestracja" i wypełnić pola: imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, adres e-mail, numer PESEL oraz wyrobić hasło do dalszej autoryzacji w biurze bukmachera.

Jeśli jest dostępny, możesz także wprowadzić kod promocyjny eToto, aby aktywować dodatkowe oferty bonusowe.

Jak tylko wypełnisz formularz, bukmacher wyśle Ci na podany numer tajny kod, który będziesz musiał wpisać w odpowiednie pole. W ten sposób zakończy się procedura rejestracji, a większość funkcji będzie dostępna dla użytkownika. Możliwość wypłaty środków ze strony zakładów zostanie otwarta po potwierdzeniu tożsamości.

Po rejestracji gracz będzie musiał ustawić limity gry: maksymalną kwotę zakładu na dzień i na miesiąc kalendarzowy.

Warunkiem koniecznym jest identyfikacja w eToto. Jest on niezbędny do uzyskania dostępu do transakcji finansowych. Istnieje kilka sposobów weryfikacji tożsamości użytkownika:

 • Wypełnij formularz danych paszportowych na stronie eToto. Należy podać swoje imię i nazwisko, numer i serię paszportu, datę i miejsce wydania, miasto i adres zamieszkania.
 • Wyślij do działu obsługi klienta biura bukmachera zdjęcia dokumentów, podając w liście numer swojego konta hazardowego.
 • Przesyłanie zdjęć dokumentów znajdujących się w osobistej szafce użytkownika.

Po przejściu procedury weryfikacyjnej gracze będą mogli bez przeszkód ubiegać się o wypłatę i wypłacić wygraną z biura bukmachera.

Zwróć uwagę! Osoby niebędące rezydentami Polski mogą dokonywać weryfikacji na stronie eToto pod warunkiem, że są legalnymi mieszkańcami kraju!

Biuro prywatne

Po rejestracji każdy użytkownik otrzymuje unikalne konto do gry, które można założyć za pośrednictwem serwisu myAlpari. Biuro osobiste pozwala na zmianę danych konta, dokonywanie wpłat i wypłat, śledzenie historii zakładów oraz kierowanie wniosków do administracji zakładu.

Ważne! Jeśli gracz zapomni hasła do swojego gabinetu, może je zawsze odzyskać, korzystając z opcji «Nie pamiętasz hasła?».

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta

Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto w sklepie bukmacherskim dopiero po przejściu procedury weryfikacji tożsamości. Bukmacher akceptuje płatności z różnych systemów płatniczych:

 • Karty bankowe (VISA, MASTERCARD,).
 • Portfele elektroniczne (Neteller, Skrill, PaySafe, Revolut).
 • System PaySafeCard.
 • Przekazy pieniężne online Przelewy24.

Minimalna kwota doładowania to tylko 1 zł. Nasz bukmacher nie pobiera prowizji, ale mogą ją pobierać niektóre systemy płatności. Środki są natychmiast przekazywane na Twoje konto. Maksymalna kwota wpłaty zależy od limitu wpłaty wybranego podczas rejestracji. Wypłata środków jest dostępna za pomocą tych samych metod, co wpłata. Minimalna kwota wypłaty na kartę bankową wynosi 10 PLN, na elektroniczne systemy płatności - 2 PLN.

Uwaga: Wypłata jest możliwa tylko na karty bankowe i e-portfele, z których dokonano co najmniej jednej wpłaty na konto! W tym przypadku cała kwota depozytu powinna być zaangażowana w zakłady sportowe z minimalnym kursem 1.4!

Kwota min.
PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Informacje o rozkładzie, kursach i linii

Bukmacher oferuje swoim klientom szeroki wachlarz gier. Można obstawiać wyniki 32 dyscyplin sportowych. Cechą charakterystyczną firmy jest obecność w linii gier turniejów i meczów półprofesjonalnych. Najważniejsze dyscypliny sportowe opisywane przez bukmachera to piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej i siatkówka. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość spreadu w takich dyscyplinach sportowych, jak krykiet i rywalizacja w cybersporcie.

Uwaga! Minimalna stawka zakładu w eToto wynosi 1 zł, a maksymalna zależy od popularności danego wydarzenia!

O programie Prematch i Live

Kolejną zaletą serwisu jest największa rozpiętość cenowa. Dla popularnych meczów, w tym rynków łączonych, można zgłosić do 2 000 znaczników gier. Bukmacher akceptuje tylko jeden zakład na mecz, dlatego często oferuje zakłady na pakiety różnych wyników: zwycięstwo i suma punktów, handicap i OZ itp.

Linia LIVE jest prezentowana w nie gorszej jakości - LIVE zawiera prawie wszystkie mecze, które wcześniej były prezentowane w Prematch. Bukmacher nie obniża sztucznie notowań przy przenoszeniu meczu na LIVE, co pozwala na obstawianie bieżących wydarzeń na korzystnych warunkach. Średni poziom marży bukmacherskiej w eToto nie przekracza 8%; marża na główne wyniki meczów na szczycie jest ustalona na poziomie 5%.

Ważne: W wielu dyscyplinach sportowych jakość spreadów w systemie LIVE tylko wzrasta! Jest to szczególnie istotne w przypadku tenisa, krykieta i e-sportu!

Zakłady akumulowane w eToto

Zakłady Multi są bardzo popularne wśród obstawiających w naszym punkcie przyjmowania zakładów. Aby postawić zakład w systemie Parlay, dodaj dwa lub więcej meczów do kuponu zakładów, a następnie wybierz odpowiedni typ zakładu, jak pokazano na rysunku:

Kursy są obliczane przez bukmachera zaraz po opublikowaniu oficjalnych wyników wszystkich meczów na kuponie.

Wsparcie

W razie potrzeby klienci bukmachera mogą zawsze zwrócić się o pomoc do zespołu obsługi klienta. Najłatwiejszym sposobem skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej jest czat LIVE na oficjalnej stronie internetowej, ale można również skorzystać z infolinii lub poczty elektronicznej.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Czy mogę uruchomić eToto na tablecie?

Tak, możesz grać za pośrednictwem wersji mobilnej lub pobrać aplikację eToto.

🎲 Chcę poznać zasady gry na eToto, gdzie one się znajdują?

Regulamin serwisu gier hazardowych można znaleźć w odpowiedniej sekcji na dole strony głównej firmy.

🎲 Muszę zmienić swój numer telefonu komórkowego, gdzie mogę to zrobić?

Numer telefonu komórkowego można zmienić tylko po skontaktowaniu się z działem pomocy technicznej.

🎲 Jakie są maksymalne i minimalne zakłady, na które muszę liczyć?

Minimalna stawka zakładu wynosi 1 zł, a maksymalna zależy od popularności danego wydarzenia.

🎲 Czy od wygranych płaci się podatek?

Tak. Wszystkie wypłaty podlegają opodatkowaniu w wysokości 12% od wypłacanej kwoty.

🎲 Co mogę zrobić z moim kontem bonusowym?

Konto bonusowe jest wykorzystywane w ramach promocji bukmachera.

🎲 Konto eToto nie jest mi już potrzebne, co mam zrobić?

Możesz po prostu nie wchodzić na stronę internetową firmy. Nie będzie można usunąć swojego konta.

ETOTO ETOTO
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.