LV BET opinie 2023 - Czy warto grać w LV BET?

12 miejsce
85
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

85

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Bukmacher LV BET to wielofunkcyjny serwis hazardowy, który przyjmuje zakłady od graczy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Firma oferuje graczom zakłady sportowe, grę w różne gry hazardowe. Bukmacher LV BET działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów RP. Relacje między graczami a serwisem są kontrolowane przez rząd, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie.

Przegląd bukmachera online LV BET

Przegląd bukmachera online LV BET

Bukmacher posiada nowoczesne zasoby z jasnym i stylizowanym designem. Główną przestrzeń strony głównej zajmuje linia gier z wyborem najpopularniejszych wydarzeń do obstawiania. W menu znajdują się przyciski kluczowe służące do poruszania się po sekcjach serwisu zakładów.

W lewym rogu strony głównej znajduje się przycisk do szybkiej komunikacji z operatorami firmy. Oficjalna strona firmy bukmacherskiej LV BET jest dostępna z poziomu komputera i urządzeń mobilnych, niezależnie od używanego systemu operacyjnego.

Ważne! Bukmacher LV BET koncentruje się na zakładach sportowych online i nie posiada stacjonarnych salonów gier!

Zakłady sportowe LV BET

Zakłady sportowe LV BET

Bukmacher oferuje standardowy zestaw wydarzeń sportowych do obstawiania. Firma skupia się na najpopularniejszych sportach i najpopularniejszych mistrzostwach. Najlepsze europejskie ligi piłkarskie, KHL, NHL, NBA i MLB są reprezentowane w najwyższej jakości. W przypadku popularnych meczów serwis hazardowy oferuje najbardziej szczegółowe zestawienia, które mogą zawierać nawet 700 znaczników, w tym rynki łączone.

Niepopularne dyscypliny sportowe są mniej aktywnie pokrywane przez bukmachera. Na stronie firmy można obstawiać wyniki zdarzeń w 33 dyscyplinach sportowych, ale często 1win stawia w kolejce tylko najważniejsze mistrzostwa. Mniej znane mistrzostwa rzadko wykorzystują bukmacherzy, umieszczając w składzie głównie dwa namiary: wynik i sumę.

Ważne! Bukmacher LV BET daje użytkownikom rozbudowaną linię eSportową do obstawiania zakładów na Valorant, CS:GO, World of Tanks, Rainbow6, Dota2, Starcraft III!

Aplikacje mobilne w LV BET

Aplikacje mobilne w LV BET

Bukmacher oferuje w pełni funkcjonalną wersję mobilną strony, dzięki której można grać z telefonu. Aby odwiedzić stronę adaptacyjną wystarczy z telefonu komórkowego wejść na stronę serwisu hazardowego.

Oprogramowanie hazardowe LV BET na swoje urządzenie

LV BET dla Androida

Możesz pobrać oprogramowanie hazardowe LV BET na swoje urządzenie z systemem Android z oficjalnej strony internetowej LV BET w formacie pliku instalacyjnego .apk. Zostaniesz automatycznie poproszony o pobranie oprogramowania do zakładów, gdy odwiedzisz stronę z telefonu komórkowego. Pobrany plik .apk trzeba będzie zainstalować samodzielnie. Po zainstalowaniu aplikacji należy zalogować się do systemu bukmachera i wszystkie funkcje firmy będą dostępne.

Zakłady sportowe w LV BET z iPhone'a

Zakłady sportowe w LV BET z iPhone'a

Aplikację dla systemu iOS można pobrać tylko poprzez App Store. Przejdź do katalogu sklepów, wpisz w wierszu wyszukiwania nazwę zakładów, a system automatycznie zaproponuje Ci potrzebne oprogramowanie. Wystarczy kliknąć na przycisk Download i poczekać na zainstalowanie aplikacji.

Bonusy i freebety w LV BET

Bonusy i freebety w LV BET

Bukmacher wita nowych klientów serią bonusów powitalnych i promocji:

 • Bonus bez depozytu. Wystarczy, że potwierdzisz swoją tożsamość i wypełnisz wszystkie pola formularza gry. Bukmacher da Ci darmowy zakład o wartości 20 zł. Darmowy zakład możesz wykorzystać do obstawiania w formacie ekspresowym trzech lub więcej zdarzeń.
 • Pakiet powitalny 3333 zł - bukmacher podwoi dwie pierwsze wpłaty do 1500 zł każda. Po tym czasie gracze będą mogli skorzystać z ubezpieczenia zakładu na kwotę 333 zł. Jeśli zakład jest przegrany, bukmacher LV BET zwróci kwotę zakładu w całości.
 • Wyższe kursy - biuro bukmacherskie oferuje zakłady kombinacyjne na korzystniejszych warunkach. Im więcej zdarzeń zostanie dodanych do kuponu zakładu, tym wyższe będą kursy.

Firma regularnie prowadzi wiele dodatkowych promocji zarówno dla nowych jak i stałych klientów.

Uwaga! U bukmachera LV BET udział w promocjach nie przeszkadza w swobodnym wypłacaniu wygranych!

Opinie prawdziwych graczy LV BET

Testimonials

Opinie prawdziwych graczy LV BET w sieci pojawiają się regularnie. Użytkownicy zwracają uwagę na szeroki wybór gier, wysoki poziom notowań oraz obfitość transmisji na żywo. Osobną zaletą, którą gracze wymieniają jest terminowa wypłata środków i brak jakichkolwiek opłat za wypłatę.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC

Obstawianie u bukmachera jest możliwe tylko po rejestracji. Administracja firmy przewidziała następujący sposób otwarcia konta:

 • Przede wszystkim musisz kliknąć przycisk "Zarejestruj się".
 • Podać nazwisko, narodowość i kraj zamieszkania.
 • Wpisz adres zamieszkania i numer PESEL.
 • Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.
 • Wprowadź hasło do autoryzacji.
 • Wprowadź kod promocyjny, jeśli taki istnieje.
 • Potwierdzić formularz rejestracyjny.

Po rejestracji konta gracz otrzymuje dostęp do niemal pełnej funkcjonalności biura bukmacherskiego. Wyjątkiem jest możliwość wypłaty środków ze strony internetowej firmy, która będzie wymagała obowiązkowego potwierdzenia tożsamości. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania dokumentów użytkownika podczas składania jednego z wniosków o płatność. Do weryfikacji wystarczy przesłać zdjęcie paszportowe.

Rejestracja w biurze bukmacherskim LV BET jest możliwa dopiero po osiągnięciu pełnoletności. Konto w firmie mogą otworzyć obywatele polscy lub cudzoziemcy, którzy mogą udowodnić swoje legalne miejsce zamieszkania w Polsce. Jedyną walutą dostępną w zakładach jest polski złoty.

Uwaga! Podczas rejestracji gracze mogą używać kodów promocyjnych, aby aktywować lukratywne oferty bonusowe! Kody promocyjne można znaleźć na stronach partnerskich bukmachera lub w liście mailingowej administracji LV BET!

Biuro prywatne

Biuro prywatne

Po założeniu konta w grze każdy użytkownik otrzymuje dostęp do strefy osobistej - personal cabinet. Funkcjonalność szafy osobowej:

 • Rejestracja wniosków o wypłatę wygranej.
 • Założenie kwestionariusza gry z danymi osobowymi.
 • Aktywacja kodów promocyjnych i voucherów.
 • Uzupełnienie balansu gry.
 • Przegląd historii zakładów.
 • Żądanie szczegółów wydatków z konta.

W gabinecie osobistym znajduje się również przycisk do wypisania się z konta. Z jego pomocą użytkownicy mogą zabezpieczyć swoje konto po zakończeniu sesji gier.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta

Wpłat na konto gry można dokonywać za pomocą kart bankowych, portfeli elektronicznych i popularnych systemów płatności. W eWinner możesz dokonywać wpłat za pomocą dwóch operatorów płatności: Blue Media i Przelewy24. Współpracuje z 20 bankami, BLIK-iem i kartami płatniczymi. Usługa ta gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe dokonywanie płatności.

Wpłata zostaje zaksięgowana na koncie w ciągu pięciu minut bez prowizji ze strony biura bukmachera.

Ważne! Prowizja może zostać potrącona przez system płatności!

Kwota min.
PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

LV BET linia zakładów i kursy

Kursy u bukmachera LV-Bet są na średnim poziomie jak na polski rynek. Średnia prowizja za popularne mecze w trybie live wynosi 6%, a w trybie przedmeczowym 4%. Wyższa marża dotyczy Smog Marketu i może sięgnąć granicy 12%.

Uwaga! Oprócz linii zakładów bukmacher oferuje swoim klientom szeroki wachlarz gier w postaci gier karcianych!

Zakłady na żywo w LV BET

Zakłady na żywo w LV BET

Bukmacher posiada osobną linię zakładów dla zakładów LIVE. Nawet 90% wszystkich meczów, które już obstawiłeś w linii przedmeczowej, będzie w trybie LIVE. Wiele wydarzeń jest transmitowanych na żywo w wysokiej rozdzielczości, mecze sportowe w cyberprzestrzeni są przesyłane za pomocą serwisu streamingowego. Minimalna kwota zakładu w LV BET wynosi 0,5 zł, a maksymalna kwota jest ustalana indywidualnie!

Wypłata środków

img

Przed wypłaceniem wygranej będziesz musiał zweryfikować swój numer telefonu komórkowego tajnym kodem, który bukmacher wyśle SMS-em, a także swój adres e-mail. Wypłata jest dostępna za pomocą tych samych metod, które mogą być użyte do wpłaty na konto zakładów.

Środki zostaną wypłacone w ciągu pięciu dni roboczych od złożenia wniosku o wypłatę. W niektórych przypadkach bukmacher może zażądać zdjęć Twoich dokumentów tożsamości. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Maksymalne limity są ustalane w zależności od wybranej metody płatności.

Ważne! Wszystkie środki, które wpłynęły na Twoje konto muszą być wykorzystane na zakłady w LV BET! W przeciwnym razie wypłata nie będzie możliwa!

Wsparcie

Usługa wsparcia LV BET

Bukmacher zapewnia całodobową obsługę klienta. Użytkownicy mogą zadawać pytania w dowolnym momencie podczas czatu na żywo na oficjalnej stronie serwisu hazardowego, skontaktować się z administracją firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwonić na wielokanałową infolinię. Średni czas reakcji nie przekracza 3 minut.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Co zrobić, gdy nie otrzymam SMS-a z kodem rejestracyjnym?

Wsparcie kontaktowe.

🎲 Dlaczego nie mogę zalogować się na stronie LV BET?

Upewnij się, że nie korzystasz z VPN lub innych usług stron trzecich, które mogą ukryć Twoją rzeczywistą lokalizację.

🎲 Czy LV BET posiada program partnerski?

Tak, bukmacher oferuje zakłady partnerskie w systemie zmiennym. Firma udostępnia swoim partnerom unikalne kody promocyjne, aby przyciągnąć klientów.

🎲 Dlaczego konto w LV BET może zostać zablokowane?

Twoje konto może zostać zablokowane z powodu złamania regulaminu bukmachera: niewłaściwego wykorzystania środków na zakłady, złamania prawa Rzeczypospolitej Polskiej, niesportowego formatu gry oraz ponownego zarejestrowania się na stronie firmy.

🎲 Jaka jest średnia marża w firmie bukmacherskiej LV BET?

Średni poziom prowizji w zakładzie bukmacherskim wynosi 5%.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.