LV BET opinie 2023 - Czy warto grać w LV BET?

Rejestracja
12 miejsce
85
Ocena użytkownika 3.9 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt 1 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

85

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Bukmacher LV BET to wielofunkcyjny serwis hazardowy, który przyjmuje zakłady od graczy z terenu Rzeczypospolitej Polskiej. Firma oferuje graczom zakłady sportowe oraz gry hazardowe. Bukmacher LV BET działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów RP. Relacje między graczami a serwisem są kontrolowane przez rząd, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia wypłatę środków w dowolnym momencie.

Przegląd bukmachera online LV BET

Przegląd bukmachera online LV BET

Bukmacher posiada nowoczesne zasoby z jasnym i stylowym designem. Główną przestrzenią strony głównej jest linia gier z wyborem najpopularniejszych wydarzeń do obstawiania. W menu znajdują się kluczowe przyciski służące do poruszania się po sekcjach serwisu zakładów.

W lewym rogu strony głównej umieszczony jest przycisk do szybkiej komunikacji z operatorami firmy. Oficjalna strona bukmachera LV BET jest dostępna zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych, niezależnie od używanego systemu operacyjnego.

Ważne! Bukmacher LV BET skupia się wyłącznie na zakładach sportowych online i nie posiada stacjonarnych salonów gier!

Zakłady sportowe LV BET

Zakłady sportowe LV BET

Bukmacher oferuje standardowy zestaw wydarzeń sportowych do obstawiania. Firma skupia się na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych oraz najważniejszych mistrzostwach. Najlepsze europejskie ligi piłkarskie, KHL, NHL, NBA i MLB są reprezentowane w najwyższej jakości. W przypadku popularnych meczów serwis hazardowy oferuje najbardziej szczegółowe zestawienia, które mogą zawierać nawet 700 znaczników, w tym rynki łączone.

Mniej popularne dyscypliny sportowe są pokrywane przez bukmachera w mniejszym zakresie. Na stronie firmy można obstawiać wyniki zdarzeń w 33 dyscyplinach sportowych, ale często bukmacher skupia się tylko na najważniejszych mistrzostwach. Mniej znane mistrzostwa rzadko są uwzględniane przez bukmacherów, którzy umieszczają w swojej ofercie głównie dwa typy zakładów: wynik i suma.

Warto podkreślić, że bukmacher LV BET oferuje rozbudowaną linię zakładów e-sportowych na takie gry jak Valorant, CS:GO, World of Tanks, Rainbow6, Dota2 oraz Starcraft III!

Aplikacje mobilne w LV BET

Aplikacje mobilne w LV BET

Bukmacher oferuje w pełni funkcjonalną wersję mobilną strony, dzięki której można grać z telefonu. Aby skorzystać ze strony dostosowanej do urządzeń mobilnych, wystarczy wejść na stronę serwisu hazardowego z telefonu komórkowego.

Oprogramowanie hazardowe LV BET na swoje urządzenie

LV BET dla Androida

Możesz pobrać oprogramowanie hazardowe LV BET na swoje urządzenie z systemem Android z oficjalnej strony internetowej LV BET w formacie pliku instalacyjnego .apk. Gdy odwiedzisz stronę z telefonu komórkowego, zostaniesz automatycznie poproszony o pobranie oprogramowania do zakładów. Pobrany plik .apk należy zainstalować samodzielnie. Po zainstalowaniu aplikacji należy zalogować się do systemu bukmachera, a wszystkie funkcje firmy będą dostępne.

Zakłady sportowe w LV BET z iPhone'a

Zakłady sportowe w LV BET z iPhone'a

Aplikację dla systemu iOS można pobrać wyłącznie z App Store. Aby to zrobić, należy przejść do sklepu, wpisać nazwę zakładów w wierszu wyszukiwania, a system automatycznie zaproponuje odpowiednie oprogramowanie. Następnie wystarczy kliknąć przycisk "Pobierz" i poczekać na zainstalowanie aplikacji.

Bonusy i freebety w LV BET

Bonusy i freebety w LV BET

Bukmacher wita nowych klientów serią bonusów powitalnych i promocji:

 • Bonus bez depozytu - wystarczy, że potwierdzisz swoją tożsamość i wypełnisz wszystkie pola formularza gry, a bukmacher przyzna Ci darmowy zakład o wartości 20 zł. Możesz go wykorzystać do obstawienia w formacie ekspresowym trzech lub więcej zdarzeń.
 • Pakiet powitalny 3333 zł - bukmacher podwoi dwie pierwsze wpłaty do 1500 zł każda. Po tym czasie gracze będą mogli skorzystać z ubezpieczenia zakładu na kwotę 333 zł. Jeśli zakład zostanie przegrany, bukmacher LV BET zwróci kwotę zakładu w całości.
 • Wyższe kursy - biuro bukmacherskie oferuje zakłady kombinacyjne na korzystniejszych warunkach. Im więcej zdarzeń zostanie dodanych do kuponu zakładu, tym wyższe będą kursy.

Firma regularnie przeprowadza wiele dodatkowych promocji zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Uwaga! U bukmachera LV BET udział w promocjach nie przeszkadza w swobodnym wypłacaniu wygranych!

Opinie prawdziwych graczy LV BET

Testimonials

Opinie prawdziwych graczy LV BET w sieci pojawiają się regularnie. Użytkownicy zwracają uwagę na szeroki wybór gier, wysoki poziom notowań oraz obfitość transmisji na żywo. Osobną zaletą, którą gracze wymieniają, jest terminowa wypłata środków i brak jakichkolwiek opłat za wypłatę.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Rejestracja w BC LV BET

Obstawianie u bukmachera jest możliwe tylko po dokonaniu rejestracji. Administracja firmy przewidziała następujący sposób otwarcia konta:

 • Przede wszystkim musisz kliknąć przycisk "Zarejestruj się".
 • Podaj swoje nazwisko, narodowość oraz kraj zamieszkania.
 • Wpisz swój adres zamieszkania oraz numer PESEL.
 • Podaj swój numer telefonu komórkowego i adres e-mail.
 • Wprowadź hasło do autoryzacji.
 • Wprowadź kod promocyjny, jeśli taki istnieje.
 • Potwierdź formularz rejestracyjny.

Po dokonaniu rejestracji, gracz otrzymuje dostęp do niemal pełnej funkcjonalności biura bukmacherskiego. Wyjątkiem jest możliwość wypłaty środków ze strony internetowej firmy, która wymaga obowiązkowego potwierdzenia tożsamości. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania dokumentów użytkownika podczas składania wniosku o płatność. Do weryfikacji wystarczy przesłać zdjęcie paszportowe.

Rejestracja w biurze bukmacherskim LV BET jest możliwa dopiero po osiągnięciu pełnoletności. Konto w firmie mogą otworzyć obywatele polscy lub cudzoziemcy, którzy udowodnią swoje legalne miejsce zamieszkania w Polsce. Jedyną walutą dostępną w zakładach jest polski złoty.

Uwaga! Podczas rejestracji gracze mogą używać kodów promocyjnych, aby aktywować lukratywne oferty bonusowe! Kody promocyjne można znaleźć na stronach partnerskich bukmachera lub w liście mailingowej administracji LV BET!

Licencje LV BET

№ Licencje
PS4.6831.9.2016.EQK
Kraj działania
Polska
Data wydania
13.05.2016
Data końcowa

Biuro prywatne

Biuro prywatne LV BET

Po założeniu konta w grze każdy użytkownik otrzymuje dostęp do strefy osobistej, zwanej "szafą osobową". Funkcjonalność szafy osobowej obejmuje:

 • Rejestrację wniosków o wypłatę wygranej,
 • Założenie kwestionariusza gry z danymi osobowymi,
 • Aktywację kodów promocyjnych i voucherów,
 • Uzupełnienie balansu gry,
 • Przegląd historii zakładów,
 • Żądanie szczegółów wydatków z konta.

W gabinecie osobistym znajduje się również przycisk do wypisania się z konta. Dzięki niemu użytkownicy mogą zabezpieczyć swoje konto po zakończeniu sesji gier.

Uzupełnianie konta

Doładowanie konta LV BET

Możliwe jest dokonywanie wpłat na konto gry za pomocą kart bankowych, portfeli elektronicznych oraz popularnych systemów płatności. W eWinner umożliwia wpłatę poprzez dwóch operatorów płatności: Blue Media i Przelewy24, we współpracy z 20 bankami, BLIK-iem i kartami płatniczymi. Usługa ta gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe dokonywanie płatności.

Wpłata zostaje zaksięgowana na koncie w ciągu pięciu minut bez prowizji ze strony biura bukmachera.

Uwaga! System płatności może pobierać prowizję!

Kwota min.
1 PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

LV BET linia zakładów i kursy

Kursy oferowane przez bukmachera LV-Bet są na średnim poziomie jak na polski rynek. Średnia prowizja za popularne mecze w trybie na żywo wynosi 6%, a w trybie przedmeczowym 4%. Wyższa marża dotyczy Smog Marketu i może wynieść maksymalnie 12%.

Uwaga! Poza linią zakładów bukmacher oferuje swoim klientom szeroki wybór gier karcianych!

Zakłady na żywo w LV BET

Zakłady na żywo w LV BET

Bukmacher oferuje oddzielną linię zakładów na żywo. Aż 90% wszystkich meczów, które już obstawiłeś przed meczem, będzie dostępne w trybie na żywo. Wiele wydarzeń jest transmitowanych na żywo w wysokiej rozdzielczości, a mecze sportowe w cyberprzestrzeni są przesyłane za pośrednictwem serwisów streamingowych. Minimalna kwota zakładu w LV BET wynosi 0,5 zł, a maksymalna kwota jest ustalana indywidualnie!

Wypłata środków

img

Przed wypłaceniem wygranej będziesz musiał zweryfikować swój numer telefonu komórkowego za pomocą tajnego kodu, który bukmacher wyśle SMS-em, oraz podać swój adres e-mail. Wypłata jest dostępna za pomocą tych samych metod, które mogą być użyte do wpłaty na konto zakładów.

Środki zostaną wypłacone w ciągu pięciu dni roboczych od złożenia wniosku o wypłatę. W niektórych przypadkach bukmacher może zażądać zdjęć Twoich dokumentów tożsamości. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, a minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Maksymalne limity są ustalane w zależności od wybranej metody płatności.

Ważne! Wszystkie środki, które wpłynęły na Twoje konto, muszą być wykorzystane na zakłady w LV BET! W przeciwnym razie wypłata nie będzie możliwa!

Wsparcie

Usługa wsparcia LV BET

Bukmacher zapewnia całodobową obsługę klientów. Użytkownicy mogą zadawać pytania w dowolnym momencie za pośrednictwem czatu na żywo na oficjalnej stronie serwisu hazardowego, skontaktować się z administracją firmy za pomocą poczty elektronicznej lub zadzwonić na wielokanałową infolinię. Średni czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza 3 minut.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Co zrobić, gdy nie otrzymam SMS-a z kodem rejestracyjnym?

Wsparcie kontaktowe.

🎲 Dlaczego nie mogę zalogować się na stronie LV BET?

Prosimy upewnić się, że nie korzystasz z VPN ani innych usług stron trzecich, które mogą ukryć Twoją rzeczywistą lokalizację.

🎲 Czy LV BET posiada program partnerski?

Czy bukmacher oferuje program partnerski w systemie zmiennym? Tak, firma udostępnia swoim partnerom unikalne kody promocyjne, aby przyciągnąć klientów.

🎲 Dlaczego konto w LV BET może zostać zablokowane?

Czy moje konto może zostać zablokowane? Tak, konto może zostać zablokowane w przypadku łamania regulaminu bukmachera, tj. nieprawidłowego wykorzystania środków na zakłady, naruszania prawa Rzeczypospolitej Polskiej, niesportowego zachowania, a także w przypadku ponownej rejestracji na stronie firmy.

🎲 Jaka jest średnia marża w firmie bukmacherskiej LV BET?

Jaka jest średnia prowizja w zakładzie bukmacherskim? Średnia prowizja wynosi 5%.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.