Zakłady bukmacherskie TotalBet - Recenzja polskiego bukmachera

11 miejsce
86
Ocena użytkownika 0.0 0 0
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

86

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

Totalbet jest popularnym bukmacherem wśród polskich użytkowników. Firma nie wyróżnia się super wysokimi kursami czy licznymi ofertami bonusowymi, serwis zawdzięcza swoją popularność wysokiej niezawodności. Bukmacher przez lata nie miał wielu skarg i zawsze wypłaca wygrane na czas.

Bukmacher Totalbet posiada licencję Ministerstwa Finansów RP z dnia 22.03.2018 o numerze PS4.6831.15.2017 ważną przez 6 lat.

Przegląd strony internetowej bukmachera Totalbet

Jednym z oczywistych atutów firmy jest nowoczesna strona internetowa z jasnym i intuicyjnym interfejsem. Menu gier zawiera kluczowe sekcje ułatwiające nawigację, natomiast główną przestrzeń zajmuje linia do obstawiania wydarzeń sportowych.

Strona nie jest blokowana w Polsce, więc do uzyskania dostępu do niej nie jest potrzebne oprogramowanie firm trzecich. Co więcej, zasób jest dostępny w adaptacji mobilnej dla wygodnej gry z telefonu.

Ważne! Bukmacher Totalbet przyjmuje zakłady od użytkowników powyżej 18 roku życia!

Zakłady sportowe Totalbet

Bukmacher oferuje wysokiej jakości składy zakładów. Użytkownicy znajdą tu wysoki asortyment imprez i dyscyplin sportowych, z uwzględnieniem nawet regionalnych mistrzostw Europy i WNP. Piłka nożna, koszykówka i hokej to najlepiej reprezentowane dyscypliny. Biuro bukmacherskie posiada szeroki skład cybersportowy, który nie ogranicza się do najpopularniejszych dyscyplin cybersportowych.

Uwaga: Totalbet oferuje również zakłady na wyniki gier karcianych!

Aplikacje mobilne Totalbet

Bukmacher oferuje zakłady przez komputer i telefon. Dla zakładów mobilnych Totalbet udostępnił specjalne oprogramowanie do gry, które można zainstalować na smartfonach z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Totalbet dla Androida pobierz

Totalbet dla urządzeń z systemem Android można pobrać z oficjalnej strony bukmachera w formacie pliku .apk. Po pobraniu należy uruchomić plik instalacyjny i przeprowadzić instalację na telefonie. Aplikacja Totalbet zawiera pełną funkcjonalność bukmachera i pozwala całkowicie zrezygnować z używania komputera.

Wymagania minimalne: OS Android 5.5 lub nowszy oraz 95MB pamięci urządzenia z wyłączeniem pliku .apk.

Totalbet na iOS

Aplikację na iPhone, iPad i iPod Touch można pobrać za pośrednictwem AppStore. Wystarczy podążać za linkiem z oficjalnej strony lub użyć pola wyszukiwania w katalogu sklepu i kliknąć przycisk "Pobierz". W razie potrzeby gracze mogą zainstalować automatyczne aktualizacje oprogramowania gry za pośrednictwem AppStore.

Wymagania minimalne: iOS 12.0 lub nowszy oraz 165MB pamięci urządzenia.

Bonusy i freebety w Totalbet

Nowi gracze witani są przez bukmachera bonusem powitalnym w wysokości ponad 5000 PLN od pierwszego depozytu. Bonus wykorzystywany jest w kilku etapach: ubezpieczenie za pierwszy zakład do 250 zł, bonus za drugi zakład w wysokości 100 zł oraz 4 bonusy w wysokości 1250 zł. Oprócz bonusu powitalnego istnieją również oferty bonusowe dla stałych klientów:

 • Ubezpieczenie zakładów.
 • Odkupienie zakładu.
 • Rabat urodzinowy.
 • Zwiększone kursy na zakłady ekspresowe.

Bukmacher akceptuje również kody promocyjne aktywujące unikalne programy lojalnościowe. Kody bonusowe można znaleźć na stronach internetowych partnerów firmy.

Ważne: podczas uczestnictwa w programach lojalnościowych Totalbet, możliwość wypłaty środków może być czasowo zawieszona!

Testimonials

Opinie o firmie bukmacherskiej Totalbet są w większości pozytywne. Użytkownicy zwracają uwagę na wysoki poziom niezawodności i szybką wypłatę środków. Bukmacher nie komplikuje procedury weryfikacji i nie uniemożliwia wypłaty wygranych. Za zaletę uważa się również bonus powitalny dla nowych graczy. Oczywistą wadą jest niemal całkowity brak transmisji na żywo.

Rejestracja w BC

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zawierać zakłady na stronie bukmachera. Konto w firmie można założyć w następujący sposób:

 1. Kliknij na przycisk "Rejestracja" w menu gry.
 2. Podaj numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz hasło dostępu do konta.
 3. Zgodzić się z regulaminem i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.
 4. Prześlij weryfikację wieku.
 5. Podaj swoje imię i nazwisko.
 6. Podaj swoje obywatelstwo i numer PESEL.

Rejestracja dostępna jest zarówno na oficjalnej stronie, jak i poprzez wersję mobilną lub aplikacje Totalbet. Użytkownicy zagraniczni również mogą założyć konto w biurze bukmacherskim. W takim przypadku podczas rejestracji wymagane będzie podanie pełnego adresu stałego zamieszkania w Polsce oraz dokumentu potwierdzającego legalne przebywanie w kraju.

Po założeniu konta u bukmachera, bukmacher zastrzega sobie prawo do żądania weryfikacji - będziesz musiał przesłać dokument tożsamości ze zdjęciem. Bez weryfikacji możliwość wypłaty wygranych będzie tymczasowo niedostępna.

Uwaga! Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, bukmacher poprosi Cię o podanie kodu promocyjnego Totalbet, aby aktywować bonus signup!

Biuro prywatne

Gabinet osobisty to obszar gry, który staje się dostępny dla każdego użytkownika po rejestracji. Szafa osobista zawiera zakładki z danymi osobowymi, wewnętrzne ustawienia konta, uzupełnianie salda gry, historię zakładów.

Tutaj możesz również złożyć wniosek o wypłatę środków u bukmachera lub zadać pytania administracji Totalbet.

Uzupełnianie konta

Klienci z Rzeczypospolitej Polskiej mogą uzupełnić swoje saldo na kilka sposobów:

 • Z karty VISA lub MasterCard - od 1 do 5000 zł.
 • Poprzez usługę przelewów internetowych Przelewy24 - od 5 do 1000 zł.
 • Pay U, DotPay i BLIK - od 3 do 5 000 zł.

Środki są deponowane natychmiast bez żadnych opłat. Wpłat można dokonywać tylko w PLN. Gra w innych walutach jest zabroniona.

Kwota min.
PLN
Maks. kwota
PLN
Czas wejścia
Natychmiast
Komisja

Linia przedmeczowa

Poziom kursów bukmacherskich w Totalbet również pozostaje na średnim dla Polski poziomie. Podstawowa marża bukmacherska dla topowych rynków oscyluje w granicach 6%.

W przypadku mało popularnych rynków obowiązuje wyższa prowizja, nawet do 12%. Wysokość prowizji zależy od popularności danego meczu i indywidualnego rynku.

Zakłady na żywo w Totalbet

Bukmacher oferuje zakłady na żywo nawet po rozpoczęciu meczu. Zakłady LIVE są tak samo szczegółowe jak zakłady przedmeczowe: praktycznie wszystkie zdarzenia w trybie przedmeczowym trafiają do linii LIVE. Marża bukmachera w LIVE wzrasta nieznacznie, o 1-2%. Wadą jest niemal całkowity brak live streamingu, co nie pozwala na śledzenie aktualnej sytuacji w meczu.

Wypłata środków

Wypłaty są obecnie dostępne tylko za pomocą karty kredytowej. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Totalbet nie pobiera żadnych prowizji. Przed złożeniem wniosku o odstąpienie od umowy gracz musi:

 • Wypełnij wszystkie pola formularza danymi osobowymi i paszportowymi.
 • Potwierdź numer telefonu komórkowego.
 • Potwierdź adres e-mail wskazany podczas rejestracji.
 • W razie potrzeby dostarcz bukmacherowi zdjęcie dokumentu.

Środki zostaną wypłacone z konta w ciągu trzech dni roboczych. Należy pamiętać, że wszelkie wpłacone środki muszą być wykorzystane na zakłady u bukmachera, w przeciwnym razie wypłata będzie czasowo niedostępna.

Wsparcie

Bukmacher zapewnia wsparcie klienta poprzez czat na żywo na oficjalnej stronie i aplikacji, a także infolinię. W razie potrzeby użytkownicy mogą również zwrócić się bezpośrednio do administracji firmy za pośrednictwem swojego konta osobistego.

Serwis wsparcia Totalbet przyjmuje zgłoszenia codziennie od 9.00 do 23.00.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Co zrobić, jeśli nie otrzymałem SMS-a z kodem rejestracyjnym?

Możesz wybrać alternatywny sposób rejestracji lub poprosić o pomoc zespół wsparcia firmy bukmacherskiej.

🎲 Dlaczego nie mogę zalogować się do Totalbet?

Upewnij się, że nie używasz VPN lub innego oprogramowania firm trzecich. Można też skorzystać z aplikacji mobilnych BK.

🎲 Czy Totalbet ma program partnerski?

Tak, firma oferuje program partnerski, który zapewnia regularne wypłaty revshare.

🎲 Za co może zostać zablokowane konto w Totalbet?

Użytkownik może zostać zablokowany za łamanie zasad serwisu, takich jak tworzenie wielu kont, nieodpowiednie korzystanie z konta i angażowanie się w niesportowe zachowanie. Można też zostać zablokowanym w przypadku podania fałszywych danych i wykorzystania środków innych osób.

🎲 Co mam zrobić, jeśli Totalbet nie działa?

Poproś o pomoc zespół wsparcia bukmachera.

🎲 Jaka jest średnia marża u bukmachera?

Przeciętny poziom prowizji bukmachera to 6% dla marż głównych 8% dla marż dodatkowych.

TotalBet TotalBet
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.