Zakłady sportowe u bukmachera STS

Rejestracja
4 miejsce
91
Ocena użytkownika 4.9 2 1
Otrzymać premię

O bukmacherze

Marża %
Depozyt 1 - PLN
Stopa umorzenia
Zwrot podatku
Komisja
Audycje Tak

Cechy

91

Ocena ogólna

Niezawodność
Wsparcie
Współczynniki
Live-stawki
Identyfikacja
Linia
Szybkość płatności
Bonusy
Aplikacje mobilne

Opis BC

«STS» to jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce, który przyjmuje zakłady od 2002 roku. Bukmacher koncentruje się wyłącznie na zakładach interaktywnych i nie posiada stałych salonów gier. Obecnie jest to największa firma w kraju, która wciąż przyciąga graczy lukratywnymi ofertami bonusowymi i korzystnymi warunkami gry.

Przegląd oficjalnej strony STS

Oficjalna strona internetowa «STS» jest wykonana w sposób jak najbardziej nowoczesny. Bukmacher korzysta z platformy innej firmy, która zapewnia również linię do gry. Sam zasób jest doskonale dostosowany do preferencji graczy i zapewnia wygodny, a jednocześnie rozbudowany interfejs.

W górnym menu gry znajdują się zakładki służące do przełączania się między sekcjami gry oraz zakładki z dodatkowymi funkcjami gry. Na stronie głównej znajdują się banery promocyjne, które informują użytkowników o aktualnych promocjach i programach bonusowych. Poniżej znajdują się przyciski do szybkiego sortowania meczów w kolejce.

Bukmacher działa na podstawie dwóch licencji wydanych przez regulatorów z Malty i Wielkiej Brytanii. Legalny status gwarantuje graczom przejrzyste warunki gry i szybką wypłatę wygranych!

TV w szafce osobistej

STS ma największą liczbę transmisji telewizyjnych na żywo wśród polskich firm bukmacherskich. Transmisje na żywo nie znajdują się w osobistej gablocie, ale w sekcji LIVE, gdzie można obstawiać bieżące mecze. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali pierwszej wpłaty, będą mogli oglądać transmisje na żywo. Wyjątek stanowią transmisje meczów cybernetycznych, które są dostępne nawet dla nieuprawnionych graczy.

Uprawnieni użytkownicy mogą dodawać określone drużyny do ulubionych i otrzymywać powiadomienia o zakończeniu ich meczów w formie wyskakujących powiadomień w aplikacji bukmachera!

Zakłady z STS

Aby zawrzeć zakład u bukmachera, musisz najpierw wybrać tryb gry: sekcja «Sport» służy do obstawiania w trybie przedmeczowym, a sekcja «LIVE» do obstawiania trwających meczów. Następnie:

 • Wybierz interesujący Cię mecz w kolejce, korzystając z menu sortowania: najpierw określ rodzaj sportu, następnie kraj, w którym odbywają się mistrzostwa, jeden z turniejów, wybierz mecz i kliknij jego nazwę.
 • Bukmacher wyświetli szczegółową listę, na której należy wybrać jeden z markerów gry. Aby dodać mecz do tabeli, kliknij na wartość odpowiedniego kursu.
 • Na kuponie należy wybrać rodzaj zakładu i określić kwotę zakładu. Następnie należy potwierdzić kupon zakładu.

Bukmacher obliczy zakład natychmiast po opublikowaniu oficjalnych wyników meczu lub po osiągnięciu wybranych stawek. W przypadku pomyślnego rozstrzygnięcia zakładu wygrana zostanie w całości przekazana na konto osobiste.

Bukmacher akceptuje trzy rodzaje zakładów: pojedyncze, ekspresowe i systemowe. Aby postawić zakład ekspresowy, należy dodać do kuponu co najmniej dwa niezależne od siebie zdarzenia. Aby postawić zakład systemowy, należy połączyć co najmniej trzy mecze w jeden zakład!

Aplikacja mobilna

Aby grać z urządzeń mobilnych, bukmacher oferuje adaptacyjną wersję strony internetowej. STS Mobile jest automatycznie wyświetlany, gdy użytkownik próbuje wejść na stronę internetową z telefonu. Aby grać z telefonu przez cały czas, zaleca się pobranie aplikacji mobilnej. Firma oferuje oprogramowanie do gier dla różnych urządzeń, niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Za pomocą telefonu można również zawierać zakłady, weryfikować dane, brać udział w programach bonusowych i wypłacać wygrane.

Aplikacja na iOS

Aplikację bukmachera na iPhone'a lub iPada można pobrać tylko przez App Store ze względu na specyfikę systemu operacyjnego. Wystarczy skorzystać z linku z mobilnej wersji strony internetowej lub samodzielnie znaleźć oprogramowanie gry w katalogu sklepu i kliknąć przycisk «Pobierz». Aplikacja zostanie pomyślnie pobrana na Twój smartfon i będzie można z niej korzystać. Pozostaje jeszcze tylko zalogować się przy użyciu danych uwierzytelniających.

W razie potrzeby gracz może również skonfigurować automatyczne aktualizacje za pośrednictwem sklepu z aplikacjami!

Aplikacja dla systemu Android

Aplikacja dla systemu Android jest dostępna tylko w postaci pliku instalacyjnego, ponieważ w sklepie Play Market nie jest dostępne oprogramowanie gry. Plik instalacyjny można pobrać na kilka sposobów:

 • Z oficjalnej strony internetowej BK.
 • Z wersji mobilnej.
 • Z naszej strony internetowej.

Przed pobraniem oprogramowania gry zaleca się udzielenie zgody na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Po pobraniu pliku .apk należy zainstalować aplikację i przeprowadzić autoryzację.

Po zainstalowaniu oprogramowania możesz usunąć plik .apk!

Co polscy gracze mówią o firmie bukmacherskiej STS?

Firma STS zakłady bukmacherskie regularnie otrzymuje opinie online. Użytkownicy zwracają uwagę na szeroką linię gry i możliwość szybkiego wypłacania wygranych bez żadnych prowizji ze strony firmy. Najczęściej wymienianymi zaletami są szeroki zakres transmisji na żywo oraz dostępność sekcji pomocy technicznej. Jedynym minusem jest to, że oferty bonusowe często się zmieniają i mają skomplikowane warunki.

Promocje, nagrody i bonusy

Promocje, nagrody i bonusy

Bukmacher wita swoich klientów bonusem od pierwszej i kolejnych wpłat do łącznej kwoty 1 500 PLN. Biuro bukmacherskie posiada również wiele dodatkowych ofert bonusowych, które mogą uczynić grę bardziej opłacalną:

 • Darmowe zakłady za regularną grę.
 • Pierwszy zakład bez ryzyka.
 • Ubezpieczenie zakładów do kwoty 20 PLN.

Większość programów bonusowych w firmie STS zakłady bukmacherskie jest dostępna nie tylko dla nowych graczy, ale także dla stałych użytkowników. Używaj ich wielokrotnie.

Kody promocyjne «STS»

Kody promocyjne pozwalają na uzyskanie dodatkowych korzyści lub aktywację unikalnych programów bonusowych. Kody promocyjne można znaleźć na stronach partnerskich bukmachera lub poprzez subskrypcję newslettera od administracji firmy bukmacherskiej.

Zakłady darmowe w STS

Freebet za aktywny udział w grze pozwala na zbudowanie kapitału początkowego bez konieczności dokonywania dodatkowej wpłaty. Aby otrzymać darmowy zakład, musisz regularnie obstawiać na oficjalnej stronie bukmachera lub przez aplikację mobilną. Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów firmy. Możesz postawić darmowy zakład na każdy interesujący Cię mecz. W przypadku pomyślnego wyniku, kwota wygranej netto zostanie przekazana na konto osobiste użytkownika.

Uwaga! W tym samym czasie można wykorzystać tylko jeden bonus od bukmachera!

ZOBACZ WSZYSTKIE

Rejestracja w BC

Aby zawierać zakłady u bukmachera, należy zarejestrować konto. Możesz to zrobić, przechodząc do zakładki «Zarządzaj kontem».

Wystarczy podać datę urodzenia, adres e-mail i numer telefonu, a także wymyślić hasło. Rejestracja nie trwa dłużej niż dwie minuty, a wszystkie funkcje bukmachera będą dostępne. Wygraną będzie można wypłacić dopiero po potwierdzeniu tożsamości.

Jeśli gracz ma już konto, nie trzeba się ponownie rejestrować! W przypadku utraty dostępu do konta osobistego wystarczy skorzystać z opcji «Nie pamiętasz hasła?», aby przywrócić dostęp do konta!

Możesz zdalnie potwierdzić swoją tożsamość w punkcie przyjmowania zakładów STS. Konieczne będzie przesłanie zdjęcia lub zeskanowanej kopii dokumentu potwierdzającego tożsamość. Będziesz mógł zwiększyć swoje limity gry i wziąć udział w korzystniejszych promocjach bukmacherskich.

Uwaga! Rejestracja firmy bukmacherskiej STS jest dostępna tylko dla graczy, którzy mieszkają w Polsce i mają ukończone 18 lat!

Biuro prywatne

Biuro prywatne STS

Po zarejestrowaniu się na stronie do obstawiania, każdy gracz ma dostęp do dodatkowej sekcji: osobistego gabinetu. Z jego pomocą użytkownicy będą mogli:

 • Składanie wniosków o wpłaty i wypłaty.
 • Śledź historię zakładów.
 • Kontroluj transakcje finansowe i limity gier.
 • Zmień hasło i skonfiguruj indywidualne ustawienia.

Dostęp do osobistej szafki można uzyskać za pomocą numeru telefonu komórkowego podanego podczas rejestracji. Po potwierdzeniu adresu e-mail będzie można również korzystać z poczty elektronicznej.

Linia przedmeczowa

Omówmy składy, widełki i kursy

Zakład bukmacherski STS posiada bogatą ofertę gier. Linia obejmuje wiele dyscyplin sportowych z szeroką gamą wydarzeń do obstawiania. Bukmacher przyjmuje zakłady na wyniki meczów w 25 dyscyplinach sportowych. W linii gier znajdują się wszystkie wydarzenia z czołowych europejskich dywizji. Co więcej, bukmacher bierze pod uwagę nawet mało popularne imprezy, w tym mistrzostwa młodzieżowe i międzynarodowe mistrzostwa juniorów.

Kursy u bukmachera pozostają na średnim poziomie. W związku z tym na stronie STS często można znaleźć zakłady bukmacherskie na mistrzostwa Polski z minimalnymi opłatami!

O programie Prematch i Live

O programie Prematch i Live

Zaletą bukmachera jest to, że linia LIVE zawiera wszystkie wydarzenia, które zostały wcześniej opublikowane w przedmeczu. Linie najwyższej jakości w firmie bukmacherskiej to piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej i tenis. Ponad 500 znaczników gry, w tym znaczniki łączone, można umieszczać na popularnych meczach. Warto również wspomnieć o wysokiej jakości ofercie eSportów, w której dostępnych jest wiele unikalnych rynków. Średni poziom marży w STS wynosi 7%.

W LIVE bukmacher nie lekceważy notowań. Dodatkowo, bukmacher umożliwia wyświetlanie dynamiki kursów. Dzięki temu użytkownicy mogą niezależnie oceniać losowania linii i monitorować dystrybucję zakładów. Transmisje na żywo umożliwiają obstawianie zakładów podczas oglądania transmisji, a sekcja statystyk pozwala na analizę nadchodzących meczów.

Wypłata środków

Jak mogę otrzymać wygraną?

Możesz dokonywać wpłat za pomocą kart bankowych i e-portfeli, które są bardzo popularne w Polsce:

 • Neteller
 • Skrill
 • PayPal.
 • TPay.
 • Blik.
 • DotPay.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN. Wszystkie środki są przelewane natychmiast i bez żadnych prowizji ze strony administracji BK. Maksymalna kwota wpłaty zależy od wybranego systemu płatności.

Wygrane można wypłacić w ten sam sposób, w jaki je zdeponowano. Minimalna kwota dostępna do wypłaty to 10 PLN. Przy tym wszystkie zdeponowane środki muszą być wykorzystane na zakłady w trzech egzemplarzach. W przeciwnym razie bukmacher zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty. Jeśli nie ma ograniczeń dotyczących wypłat, środki zostaną wypłacone przez firmę w ciągu kilku minut, a w niektórych przypadkach w ciągu trzech dni roboczych.

Wsparcie

Operatorzy pomocy technicznej bukmachera pracują 24 godziny na dobę. Użytkownicy mogą kontaktować się z pracownikami firmy za pośrednictwem czatu LIVE na stronie internetowej lub w aplikacji.

Bukmacher jest również aktywny w mediach społecznościowych i udziela tam porad:

 • Instagram: https://www.instagram.com/sts.pl/
 • YouTube: https://www.youtube.com/user/StarTypSportTV
 • Facebook: https://pl-pl.facebook.com/StarTypSport
 • Twitter: https://twitter.com/stspolska

Zapytania do administracji można kierować na stronie internetowej lub w aplikacji, korzystając z opcji «Zapytania» w osobistym gabinecie użytkownika.

Kontakty z działem obsługi klienta

Telefon
E-mail
Live-czat
Sprawdź

Pytania i odpowiedzi

🎲 Jakie gry mogę obstawiać w STS Betting Club?

Bukmacher oferuje niezwykle bogatą ofertę gier z ogromną liczbą wydarzeń, na które można stawiać zakłady.

🎲 Czy w STS można obstawiać zakłady na eSport?

Tak, bukmacher oferuje szeroki wybór meczów eSportowych, na które można stawiać zakłady.

🎲 Gdzie na linii należy szukać Łącznie i Forum?

Kliknij nazwę meczu, aby wyświetlić szczegółowy arkusz kalkulacyjny.

🎲 Czy mogę usunąć swoje stare konto?

Ta opcja nie jest udostępniana przez bukmachera.

🎲 Czy mogę zmienić swój numer telefonu komórkowego w systemie STS?

Tak, skontaktuj się z naszym operatorem pomocy technicznej.

🎲 Zgubiłem telefon, ale mam tablet - czy mogę się na nim zalogować?

Tak, ale upewnij się, że skontaktowałeś się z działem pomocy technicznej i poinformowałeś o utracie numeru. Pamiętaj również o zmianie hasła w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Alexander Savchenko Alexander Savchenko
Czy podoba Ci się ten model BK?
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.