Premia dla nowych graczy za rejestrację z kodem promocyjnym SUPER START w biurze bukmacherskim Superbet

Ważny do:

Premia dla nowych graczy za rejestrację z kodem promocyjnym SUPER START w biurze bukmacherskim Superbet
Rodzaj premii Dla nowych klientów, Kody promocyjne, Zwrot wpłaty
Zasady i warunki przyznawania premii Za depozyt
Rodzaj sportu Wszystkie
REGISTER

Nowi użytkownicy bukmachera w przypadku aktywowania kodu promocyjnego super start podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Można otrzymać hojny pakiet bonusów powitalnych: cashback do 3 i pół tysiąca złotych darmowy zakład o wartości 20 złotych, bonus od 1 depozytu w wysokości dwustu złotych. Dodatkowo możesz również otrzymać Gąsiora w nominale 34 zł.

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w programie bonusowym, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie biura bukmachera lub w wersji mobilnej i aktywować kod promocyjny SUPER START. W ciągu 14 dni od rejestracji należy dokonać pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 20 zł i otrzymać 100% wpłaty na konto bonusowe. Maksymalna kwota oferty bonusowej to 200 zł.

Użytkownicy, którzy przy pierwszym depozycie wpłacą więcej niż 50 PLN, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 34 PLN. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 48 godzin od dokonania pierwszej wpłaty. Bukmacher daje 3 dni na wykorzystanie środków bonusowych od momentu zaksięgowania nagrody.

W ciągu pierwszych 7 dni od rejestracji użytkownik będzie mógł odzyskać część utraconych środków w wysokości do 3500 PLN. W przypadku przegranej w pierwszym tygodniu bukmacher zwróci 100% kwoty utraconej w ciągu pierwszych 7 dni od rejestracji.

Nowym użytkownikom bukmacher zapewnia również freebet w wysokości 20 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od dokonania pierwszego depozytu. Gracz będzie mógł również wykorzystać freebet w ciągu 3 dni od otrzymania środków bonusowych. W przypadku wygrania freebetu, płatność za kupon zostanie dopisana do głównego salda gry klienta.

Aplikację mobilną dla urządzeń z systemem iOS można pobrać z App Store, program dla urządzeń z systemem Android można pobrać z oficjalnej strony biura bukmachera.

W jaki sposób mogę wygrać bonus?

Gracz będzie musiał postawić środki otrzymane w ramach cashbacku w ciągu 10 dni z łącznym kursem zakładu co najmniej 1.8. Bukmacher bierze pod uwagę zakłady zawarte na dowolne zdarzenia, z wyjątkiem zakładów sprzedanych i anulowanych. Jak również zakłady zawarte za pieniądze bonusowe. Środki bonusowe otrzymane w ramach bonusu od depozytu są obstawiane w ten sam sposób.

Darmowy zakład nie wymaga obstawiania, wypłatę frebetu można wypłacić zaraz po rozliczeniu darmowego zakładu.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.