Alexander Savchenko

Alexander Savchenko
  • Profil potwierdzony
  • Poczta potwierdzona
Alexander Savchenko

Online online-bookmakers.pl od 2022

  • Profil potwierdzony
  • Poczta potwierdzona
O mnie

Aleksander zaczął pisać o sporcie w 2018 roku dla polskiego magazynu Sporto. Następnie pracował jako redaktor serwisu informacyjnego tej publikacji. Od 2020 roku jest obecnym autorem dużych projektów: "online-bookmakers" i "WSTAVKE", a także autor sekcji newsowych międzynarodowego bukmachera Balt Bet.

  • Ja: Wiek: 25 lat
  • Wykształcenie: informatyk
  • Ulubione sporty: piłka nożna i hokej na lodzie
  • Ulubione kluby: Shakhtar Donetsk Ukraina
  • Ulubiona strategia zakładów: totalsy piłkarskie.

Początek podróży

Tak się złożyło, że trafiłem na zakłady bukmacherskie, gdy byłem świeżo po studiach na uniwerku, ale po prostu uznałem, że zakłady są zbyt nudne. Spędziłem dużo czasu ucząc się podstaw zakładów i ich specjalności w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej. Kiedy zrozumiałem tajniki bukmacherki, dużo łatwiej pracowało mi się z liniami. Zacząłem dostrzegać wady losowania, błędy analityków, których okazało się być więcej niż myślałem. Badałem firmy, które świadczyły swoje usługi na Ukrainie, w Polsce i na Białorusi, ich sztuczki i niedociągnięcia. Jest to również bardzo ważne, jeśli chodzi o obstawianie w dłuższym okresie czasu. W miarę upływu czasu pochłaniały mnie analizy nadchodzących meczów.

Przeanalizowałem szczegółowo niemal wszystkie popularne spotkania RPL, UPL, Pucharu Anglii i Niemiec. Moje umiejętności analityczne uzyskane na uniwerku, pozwoliły na wyciągnięcie próbek statystyk, oraz symulację nadchodzących meczów w celu określenia wyników. Nie mogę powiedzieć, że zawsze podejmowałem właściwe decyzje, ale osiągnąłem poziom 70-75% sukcesu.

Demaskowanie oszustów w zakładach sportowych

Nieco później zainteresowałem się tematem oszustw w zakładach bukmacherskich. Zacząłem badać oszukańcze projekty i byłem po prostu oszołomiony ich ilością. W sieci jest tak wielu oszustów, którzy bezwstydnie łykają każdy grosz od swoich odbiorców. Starałem się rozwinąć ten temat w kilku projektach i przeciwdziałać "kanapowym ekspertom" i oszustom, którzy sprzedają "match-fixing" i inne sztuczki.

Teraz

 Obecnie rozwijam projekt o nazwie Bukmacherzy Online, który obejmuje wszystkie interesujące mnie tematy. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i nigdy nie miałbym nic przeciwko temu, aby uczyć się z umiejętności innych. Wygrana u bukmacherów jest całkiem możliwa! Nie jest to mit ani niezrozumiałe zadanie, trzeba tylko podejść do zakładów z odpowiednim nastawieniem. A my postaramy się pomóc Ci osiągnąć wielki sukces w zakładach bukmacherskich! Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie zakładów bukmacherskich, gotowych odpowiedzieć na wiele niepopularnych pytań i obiektywnie ocenić każdą firmę, która oferuje Ci swoje usługi.

Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.