Zwrot podatku u bukmachera Betrics

Ważny do: Perpetual

Zwrot podatku u bukmachera Betrics
Rodzaj premii Bez depozytu, Zwrot wpłaty
Rodzaj sportu Wszystkie
REGISTER

Bukmacher Betrics daje użytkownikom możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy wydanych na opłacenie podatku. W promocji biorą udział zakłady parlay o wartości 1 złotego z 3 lub więcej zdarzeń z minimalną stawką 1,3 na każde zdarzenie. Codziennie o godzinie 15:00 czasu warszawskiego bukmacher podsumowuje wyniki promocji i zwraca użytkownikom 13,84% postawionych przez nich pieniędzy.

W promocji biorą udział tylko zwycięskie zakłady postawione za prawdziwe pieniądze. Pieniądze z bonusu trafiają bezpośrednio na saldo gry bonusowej, a gracz może je wypłacić z konta bukmachera po spełnieniu warunków programu bonusowego.

Musisz wykorzystać darmowy zakład do stworzenia darmowego parlaya składającego się z 3 lub więcej zdarzeń, kurs każdego meczu musi wynosić co najmniej 1.3. Jeśli zakład jest wygrany, wypłata netto zostanie dopisana do głównego salda klienta w biurze bukmachera.

W promocji nie biorą udziału zakłady pojedyncze, zakłady obliczane jako zwroty oraz zakłady zawierane na środki bonusowe.

Z oferty promocyjnej można skorzystać nieograniczoną ilość razy. Maksymalna kwota rabatów w jednym dniu kalendarzowym wynosi 50 zł.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.