Bonus od depozytu w Totalbet

Ważny do: Perpetual

Bonus od depozytu w Totalbet
Rodzaj premii Dla nowych klientów
Zasady i warunki przyznawania premii Za depozyt
Rodzaj sportu Wszystkie
REGISTER

Kolejną atrakcyjną ofertą od Totalbet jest bonus od depozytu. Firma podwoi Twój początkowy depozyt aż do 5 000 PLN. Minimalna kwota depozytu wymagana do odebrania bonusu to 10 zł. Jeśli wpłacisz 200 zł, to bukmacher doda do tej kwoty kolejne 200 zł i łącznie otrzymasz 400 zł na zakłady. Pełna wpłata 5 000 zł oznacza, że będziesz miał do dyspozycji 10 000 zł na grę.

Obstawienie bonusu jest konieczne. Jakie są zasady obracania bonusem od depozytu? Na początku mogą wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości zasady są proste i nieskomplikowane. Przedstawiamy je poniżej.

Obstawianie bonusu od depozytu TotalBet - 4x4

Aby w pełni obrócić bonusem od depozytu w Totalbet, gracze muszą go obrócić czterokrotnie na kuponach do obstawiania czterech zdarzeń. Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1.30. Zakłady na wydarzenia przedmeczowe i zakłady na wydarzenia na żywo liczą się do zakładu. Nie liczą się natomiast zakłady na sporty wirtualne i bilety systemowe. Po każdym zakręcie 25% kwoty bonusu jest dopisywane. Częściowe zakredytowanie bonusu po każdym obrocie pozwala graczom na natychmiastową wypłatę postawionej kwoty bonusu.

Zasady obstawiania bonusu od depozytu:

  • Kupony łączą co najmniej cztery zdarzenia;
  • Minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.30;
  • Każdy pełny obrót daje bonus w wysokości 25%.
  • Bonus musi zostać obstawiony 4 razy w ciągu 90 dni od jego przyznania.

Po spełnieniu warunków programu bonusowego, bukmacher doładuje saldo z bonusu na konto główne, a gracz będzie mógł bez przeszkód wypłacić środki z konta do gry.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.