Bonus powitalny do 1400 PLN u bukmachera Betrics

Ważny do: Perpetual

Bonus powitalny do 1400 PLN u bukmachera Betrics
Rodzaj premii Dla nowych klientów, Ubezpieczenie, Express
Zasady i warunki przyznawania premii Za depozyt, Express na warunkach bukmachera
Rodzaj sportu Wszystkie
REGISTER

Nowi klienci bukmachera Betrics mogą otrzymać bonus powitalny w wysokości do 1400 PLN. Bukmacher daje możliwość ubezpieczenia trzech zakładów po dokonaniu pierwszych trzech kwalifikujących się depozytów.

Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 50 zł i postaw zakład sportowy w formacie ekspresowym z 3 lub więcej zdarzeń, gdzie kurs każdego meczu wynosi co najmniej 1.3. Minimalna kwota zakładu nie powinna być niższa niż 50 zł. W przypadku przegranego zakładu bukmacher zwróci utraconą kwotę i zwróci na konto 100% postawionego zakładu. Maksymalna wysokość zwrotu. 400 PLN.

Darmowy zakład możesz wykorzystać do zawarcia darmowego parlay'a składającego się z 3 zdarzeń o łącznym kursie co najmniej 3.0. W przypadku wygrania zakładu bukmacher dopisuje kwotę wypłaty netto do konta użytkownika, a pieniądze można wypłacić z konta bukmacherskiego w biurze bukmachera.

Dokonaj drugiego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł i postaw zakład o wartości co najmniej 50 zł. Warunki zakładu: typ zakładu jest ekspresowy, liczba zdarzeń w zakładzie wynosi co najmniej 3, minimalny kurs każdego meczu wynosi co najmniej 1,3. W przypadku przegranego zakładu bukmacher zwróci 50% kwoty zakładu, aż do 500 PLN.

Darmowy zakład na 3 dni możesz wykorzystać na postawienie zakładu w ekspresowej kolejce 3 lub więcej zdarzeń, gdzie kurs każdego meczu wynosi co najmniej jeden punkt trzy razy 10.

Dokonujesz 3 wpłat w wysokości co najmniej 50 zł i stawiasz zakład o wartości co najmniej 50 zł. Przy zachowaniu tych samych warunków. W przypadku, gdy przegrasz zakład, bukmacher zwróci Ci 50% kwoty zakładu do 500 PLN. Otrzymany freebet możesz również wykorzystać przez 3 dni na zakłady w formacie ekspresowym z 3 lub więcej zdarzeniami, gdzie kurs każdego spotkania jest większy niż 1.3.

Do Programu Bonusów Powitalnych można zarejestrować się tylko raz. Ponowna rejestracja po bonus nie jest dozwolona.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.