Betfan
Ciągły

Opcja "Wykup zakładu" u bukmachera BetFan

Ważny do: Ciągły

Opcja
Rodzaj premii Promocje bukmacherskie
REGISTER

Bukmacher BetFan oferuje użytkownikom możliwość otrzymania rozliczenia kuponu bez konieczności czekania na zakończenie meczu. Gracz może postawić zakład na mecz znajdujący się w ofercie zakładu i, jeśli chce, sprzedać zakład. Opcja ta jest wymagana w dwóch przypadkach: w celu osiągnięcia wczesnego zysku oraz w celu sprzedaży przegranego zakładu, aby częściowo zrekompensować koszty. Aby sprzedać zakład, musisz wejść do swojego biura, wybrać opcję "Moje zakłady" i wybrać zakład, który chcesz postawić. Cena sprzedaży może znacznie różnić się od ceny zakładu:

  • Kwota sprzedaży jest większa niż kwota zakładu - jest to możliwe, jeśli wzrosło prawdopodobieństwo wygranej w zakładzie.
  • Kwota sprzedaży jest znacznie niższa niż kwota zakładu - jest to możliwe, gdy zakład jest przegrany.
  • Sprzedaż kwoty mniejszej od kwoty zakładu o 10% - stała prowizja bukmachera za sprzedaż zakładu jeszcze przed rozpoczęciem meczu.

Po sprzedaniu zakładu pieniądze są natychmiast przekazywane na konto. Można je wykorzystać na nowe zakłady lub wypłacić z konta. Sprzedawane zakłady nie biorą udziału w żadnych programach promocyjnych ani lojalnościowych na stronie BetFan.

Uwaga: nie wszystkie wydarzenia mogą zostać wymienione na zakłady!

ZOBACZ WSZYSTKIE
Wchodząc na stronę online-bookmakers.pl, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.